Humor

"The Clone Wars" w wersji disneyowskiej

różne
10

Fani serialu "The Clone Wars" nie ograniczają się tylko do oglądania tejże serii, tworzą również teledyski wykorzystujące kadry z serialu. Niektórzy biorą inspiracje i podkładają do nich piosenki z filmów Walta Disneya. Takie dzisiaj wam pokażemy.

Na początek "Savages" z filmu "Pocahontas".



Teraz natomiast zabrzmi utwór "I'll Make the Man Out of You" z "Mulan".



Z "Alladyna" pochodzi utwór "Welcome to the Forty Thieves".



I na koniec piosenka z filmu, który wejdzie do kin jeszcze raz, w 3D, czyli "Be Prepared" z "Króla Lwa".

Mark Hamill nadal TO ma

Club Jade, ChuckTV.pl
9

Niedawno informowaliśmy, że Mark Hamill wystąpi w ostatnim sezonie serialu Chuck, w którym od początku pojawiało się wiele nawiązań do "Gwiezdnych Wojen". Podczas przerwy w kręceniu zdjęć, dwójka aktorów Zachary Levi oraz Joshua Gomez (nerdy w serialu i na co dzień), postanowili sprawdzić czy Mark Hamill nadal TO ma. Filmik możecie zobaczyć w tym miejscu



Jak możemy przeczytać na polskiej stronie poświęconej serialowi - ChuckTV.pl, obaj aktorzy bardzo przeżywali spotkanie z Hamillem.

"Josh i ja ciągle rozmawiamy o tym co chcemy powiedzieć i czy w ogóle coś powinniśmy mówić... Nie chcemy go przestraszyć, ale to sam Luke Skywalker człowieku!" – mówił Levi jeszcze przed pierwszym spotkaniem.
Podobne obawy towarzyszyły Gomezowi: "Mój dylemat, to czy przyjść z mieczem [świetlnym]. Czy ubrać się w Star Wars’ową piżamę? Jak daleko mogę się posunąć, by nie posunąć się za daleko? Czy Mark Hamill powie nam: „Słuchajcie chłopaki, na miłość Boską, spędziłem już 40 lat z różnymi palantami przychodzącymi do mnie z mieczami i w piżamkach Star Wars”? Nie wiemy jak to rozegrać! Mniej się stresowałem w dzień ślubu… niż z perspektywą spotkania jutro Marka Hamilla i tym jak się zachować. Musicie mnie zrozumieć! Jak daleko się posunąć?"

Archiwum wiadomości dla działu "Humor"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.