Humor

Star Wars Call Me Maybe

YouTube
15

Prezentowane poniżej wideo jest niezwykle stare, bo ma już trzy tygodnie, ale niektórym kończą się wakacje, więc trzeba jakoś umilić sobie ten trudny wczesnojesienny okres. Bez wątpienia największym hitem muzycznym tego lata była piosenka "Call Me Maybe" kanadyjskiej gwiazdeczki Carly Rae Jepsen. Po niej wykonywali ją różni wykonawcy, w tym nawet Ciasteczkowy Potwór.

Poniżej prezentujemy ekscytującą wersję tego hitu w wykonaniu różnych bohaterów Gwiezdnych Wojen:

"Droidfriend"

TheForce.Net
18

Justin Bieber u wielu osób wywołuje skrajne uczucia. Jedni (głównie młode dziewczynki) uwielbiają go, pozostali darzą go olbrzymią nienawiścią. Jednak jest on jedną z najpopularniejszych osób na świecie, co znaczy, że jest także najpopularniejszych obiektem żartów. Poniżej prezentujemy wam parodię utworu "Boyfriend" stworzoną przez ludzi z Teddie Films, czyli tych samych którzy stworzyli parodię "Somebody That I Used To Know". Komentarz jest chyba zbędny:

Star Wars na wesoło -część IX

18

Czas leci, wakacje są już za półmetkiem, Igrzyska zakończone, sukcesów polskich sportowców niewiele. Aby poprawić humor tym z Was, których przybiły te fakty przekopaliśmy się przez popularne portale z obrazkami i zamieszczamy jak zwykle te śmieszne bądź ciekawe. Mamy nadzieję, że przyczynią się one do wygenerowania chociaż małej dawki hormonu szczęścia. Oceńcie sami.Dziwadła z prawdziwego świata

0

Bozon Higgsa

Na dniach świat obiegła wiadomość o odkryciu Bozonu Higgsa, tak zwanej Boskiej Cząstki, dotychczas uznawanej za teoretyczną. Odkrycie dla zajmujących się fizyką molekularną z pewnością jest wielkie i spektakularne, jednak dla większości ludzi obecnie bez większego znaczenia. Nic dziwnego, że bozon stał się obiektem drwin i żartów. Choćby przedstawiającego wizytę mistrza Yody w CERNie. Czy to on jest sprawcą odkrycia bozonu?Volkswagen Imperial Walker

Jeśli kogoś interesuje jak wygląda niemiecka odpowiedź na AT-AT, to według fanów wygląda ona tak:Niestety, prawdopodobnie to tylko fotomontaż.

AT-AT w wersji na rower

AT-AT ciągle ostatnio inspiruje fanów. Tym razem ktoś wpadł na pomysł, by przebrać się za AT-AT i pójść na rower.I trochę wytłumaczenia. W Portland zorganizowano wyścigi rowerowe Star Wars vs Star Trek. Większość ludzi przebierało się za postaci lub zakładało maski. Niektórzy jak widać wykazali się kreatywnością.

Szybki wuzek

Kiedyś pokazywaliśmy wózek dla zdyscyplinowanych dzieci (więcej). Teraz pora na te dzieciaki, które są bardziej rozbrykane i bardziej cenią sobie prędkość.Jak widać ojciec też fan.

Archiwum wiadomości dla działu "Humor"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.