Humor

Brodaty X-wing

www.geeksaresexy.net
10

Chyba już wszyscy, od dawna, wiemy, że fani Gwiezdnych Wojen zamiłowanie do ulubionej Sagi potrafią okazać w niezwykle oryginalny sposób. Tak też zrobił Chad Roberts należący do promującej wąsy i brody RVA Beard League. Internet obiegło zdjęcie jego niezwykłej brody wyczesanej w X-winga. Ma nawet małego pilota wewnątrz! Fryzury Amidali nie wydają się już aż tak oryginalne.

Star Wars na wesoło -część XI

13

Rozpoczynamy dzisiaj drugą dziesiątkę spotkań z wesołymi obrazkami z Gwiezdnych Wojen.
Przesłaniem dzisiejszej serii jest... brak sensu, bo nie każdy obrazek musi go mieć, czasem wystarczy, że jest zabawny. Zobaczcie też co ciekawego może powstać z kilku pisaków podczas nudnej lekcji. Ostatni żart docenią szczególnie Ci, którzy próbują od czasu do czasu zmusić domowego pupila do kąpieli.

Star Wars na wesoło -część X

17

Mamy dziś mały jubileusz, to już okrągła dziesiąta porcja wesołych zdjęć wyszukanych dla was wyłącznie po to aby poprawić humor i wywołać uśmiech.
Zwyczajowo kolejną edycję wypadałoby komuś zadedykować, te obrazki są więc dla wszystkich tych, którzy jutro rozpoczynają rok szkolny, życzymy powodzenia. Śmiech to zdrowie, pamiętajcie o tym jutro rano przed wyjściem do szkoły ;)

Archiwum wiadomości dla działu "Humor"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.