Humor

Star Wars Harlem Shake

YouTube
21

Poniżej prezentujemy wam starwarsową wersję nowego hitu internetu, czyli Harlem Shake. W oryginalne Harlem Shake to utwór amerykańskiego producenta muzycznego Baauera, który stał się okazją do tworzenia własnych teledysków i przeróbek wrzucanych na YouTube. Schemat jest prosty: w pierwszym momencie widzimy jedną osobę, która "tańczy" (niekoniecznie dobrze) by w następnym ujęciu zobaczyć całą grupę ludzi, którzy "tańczą".

Star Wars na wesoło -część XV

15

Witajcie ponownie w kąciku z wesołymi obrazkami ze świata Star Wars. Dzisiaj coś dla fanów Vadera -aż trzy rysunki z nim związane. Odkrywamy ulubioną dyscyplinę sportową Yody, wybieramy muzykę w długą podróż i na koniec sprawdzamy jak zgubny wpływ mogą mieć na droida używki -wątek edukacyjny firmowany przez R2-D2.Duch Disneya obecny w „Imperium kontratakuje”

oficjalny blog
22

Pablo Hidalgo postanowił zrujnować mrok „Imperium kontratakuje”. Umieścił pewną grafikę, która sprawi, że inaczej będziecie patrzeć na piąty Epizod. Otóż znalazł on myszkę Miki na Bespinie. Dotychczas mało kto zwracał na to uwagę, ale teraz...Miłego oglądania „Imperium kontratakuje” następnym razem. Spróbujcie nie zauważyć tych uszu...

Archiwum wiadomości dla działu "Humor"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.