Humor

Star Wars Course of the Force Ep 2

YouTube
0

Druga część filmów wprowadzających do Course of the Force w pewien sposób powtarza scenę z kantyny, wysłannik Nerdist, Kyle Kinane, obserwuje pojedynek nietypowych Hanów Solo: komika Kumail Nanjiani i współtwórcy serialu Robot Chicken, Setha Greena. Sędzią zostaje przedstawicielka Team Unicorn Clare Grant.

Zgodnie z zapowiedzią z końca wideo, w następnym epizodzie pojawią się: Danica McKellar z Cudownych Lat, Michael Rooker z Żywych Trupów i Steve Jones z Sex Pistols.

Luke Skywalker i Darth Vader - ojciec i syn

5

23. czerwca obchodzimy Dzień Ojca. Z tej okazji LEGO wypuściło krótką reklamówkę przypominającą o tym wydarzeniu. Bohaterami są Luke Skywalker i Darth Vader, którzy spędzają trochę czasu razem.Star Wars na wesoło -część XIX

12

Po dłuższej przerwie wracamy z kolejną porcją wesołych obrazków z Gwiezdnych Wojen. W dzisiejszej części brak tematu przewodniego. Obrazki są mocno zróżnicowana tematycznie, coś dla siebie znajdą fani historii alternatywnych a nawet sympatycy Star Treka.
Jako, że matury już daleko za nami i mamy nadzieje, że wszystko poszło po waszej myśli, to dzisiejszy odcinek dedykujemy studentom, którzy w ten piękny czerwcowy dzień przygotowują się do sesji.

Archiwum wiadomości dla działu "Humor"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.