Humor

Palec Harrisona Forda

13

Dużo można mówić o warsztacie aktorskim i wcielaniu się w rolę, ale zawsze gdzieś w tej roli i tak pozostaje aktor. A w raz z nim jego gesty, które są dla niego charakterystyczne i naturalne. Nie to, żeby to było drewniane aktorstwo, czy gra na jedno kopyto, ale coś w tym jest. Zwłaszcza gdy tym aktorem jest Harrison Ford, a gest wynalazł mu Conan O’Brien.Swoją drogą ciekawe, czy palec Forda znajdzie się w „Paranoi” oraz „Grze Endera”, no i oczywiście Ep7.

Więc tak umiera Star Wars

9

W ostatnich tygodniach fani Star Wars (zwłaszcza polscy) wielokrotnie parafrazowali cytat z Zemsty Sithów w odniesieniu do zmian i nowości serwowanych przez Disney i Lucasfilm. Tym razem możemy się wszyscy przekonać jak wyglądałaby jedna z najczarniejszych wizji takiego "końca świata".
Patton Oswald to znany amerykański komik, którego fani Gwiezdnych Wojen mogą kojarzyć na przykład odcinka serialu Parks And Recreation , w którym raz już przedstawił swoją wizję nowego epizodu. Oswald dał się także zauważyć podczas występu w kantynie Mos Eisley.
Tym razem przygotował dla nas prawie ośmiominutową wizję epizodu siódmego, w której pojęcia umiaru i zdrowego rozsądku zostały odesłane w niebyt. Pełen spoilerów film możecie zobaczyć poniżej.

Star Wars vs. Star Trek

2Wiele wskazuje na to, że w najbliższych latach fanów Star Wars i Star Trek-a więcej będzie łączyć niż dzielić, zadawnione konflikty pozostają jednak w mocy. Jak mogłoby wyglądać starcie takich dwóch grup? Odpowiedź na to pytanie starali się znaleźć zapaleńcy z grupy The Multiverse. Zobaczcie co wyszło ze skrzyżowania w walce mieczy świetlnych z fazerami.

Star Wars na wesoło -część XXI

7

Witamy was w ten ciepły, pogodny dzień. W niektórych miejscach w Polsce termometry wskazały dzisiaj 38 stopni w cieniu, mamy nadzieję, że odpowiednio wykorzystaliście tak piękny dzień. Co prawda nie możemy wam zaoferować nic co mogłoby was schłodzić, mamy jednak kilka zabawnych obrazków, które wyszperaliśmy dla was w internecie.
Bez zbędnego przedłużania zapraszamy do oglądania. Bawcie się dobrze i pamiętajcie aby chronić się przed słońcem. Czwarty obrazek niech będzie przestrogą dla wszystkich opalających się bez olejku.Archiwum wiadomości dla działu "Humor"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.