Humor

Star Wars na wesoło -część XXII

10

Witajcie. Przybywamy na ratunek wraz z początkiem roku szkolnego. Wszystkim tym, którzy nie pogodzili się jeszcze z końcem wakacji oraz tym, którzy toczą nierówną walkę w kampanii wrześniowej proponujemy kilka minut wytchnienia i kilka wesołych obrazków z Gwiezdnych Wojen. Dzisiaj tematem przewodnim jest mistrz Yoda, znalazło się jednak miejsce także dla Tony'ego Starka oraz jednorazowy występ Anakina. Miłego oglądania.

Darth Vader na unicyklu

5

Są rzeczy na niebie i na ziemi, o których się filozofom nie śniło. Powiedział to ponoć William Shakespeare i choć nie do końca wiadomo co miał na myśli, to trzeba mu przyznać że cytat ten pod wieloma względami wyprzedzał swoją epokę. Nie umiem znaleźć innego podsumowania dla filmu, który możecie zobaczyć poniżej, nie będę nawet próbował.

Star Wars Speed Dating

4

Speed Dating to jak sama nazwa wskazuje szybkie randki, na których ludzie mają tylko chwilę aby się poznać i zainteresować sobą drugą osobę. Niektórzy chodzą tam wyłącznie w celach rozrywkowych, inni z nadzieją na znalezienie partnera. Zwyczaj ten zawędrował też do odległej galaktyki, co z tego wyszło i jakie pary powstały, możecie zobaczyć na poniższym filmie.
Według naukowców kobietom wystarczy około 30 sekund aby ocenić potencjalnego partnera, niektóre postacie z Sagi nie dostały aż tyle czasu.

Archiwum wiadomości dla działu "Humor"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.