Humor

Reakcje na początkową scenę teasera The Force Awakens!

MakingStarWars
67

Wczoraj odbyła się światowa premiera filmowej zapowiedzi oczekiwanej przez fanów najnowszej odsłony Gwiezdnej Sagi - Przebudzenia Mocy. Informowaliśmy o tym tutaj>>>.
Wiele emocjo wzbudziła wśród fanów początkowa scena z teasera The Force Awakens. Przekonajcie się jak mogło zareagować jednoroczne dziecko na wyskakującego znienacka Johna Boyengę w stroju szturmowca.Poniżej filmik z reakcjami różnych osób w trakcie oglądania po raz pierwszy teasera Przebudzenia Mocy.

Rémi Gaillard robi sobie żarty

4

Rémi Gaillard jest francuskim komikiem, znanym szerszej publiczności z krótkometrażowych filmików, które publikuje w internecie. W jego najnowszym filmiku kilka niczego nie spodziewających osób spotyka postacie z Gwiezdnych Wojen. Jak to wyszło? Przekonajcie się sami, warto.

Star Wars na wesoło -część XXXVI

9

Witajcie w kolejnym odcinku Star Wars Na Wesoło. Dzisiejsza seria pełna jest reakcji na ujawniony niedawno tytuł VII epizodu Gwiezdnej Sagi. Dowiecie się też co ma do powiedzenia pewien stary znajomy, który wciąż należy do kanonu.
Jak zwykle życzymy miłego oglądania i zapraszamy do komentowania.
Niech Moc będzie z Tobą...

2

„Niech Moc będzie z Tobą” tę kwestię znają chyba wszyscy fani. Dziś prezentujemy filmik o fanach, którzy mieli pecha i Moc akurat nie była z nimi.Swoją drogą kiedyś podobny filmik nakręcił Yako, a Żarówka obrosła swego czasu legendą.

Archiwum wiadomości dla działu "Humor"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.