Humor

Star Wars na wesoło -część XL

12

Witajcie w kolejnej, już czterdziestej edycji "Star Wars na wesoło". Jak zwykle przygotowaliśmy dla was zbiór obrazków na poprawę nastroju w ten pochmurny majowy dzień. Bawcie się dobrze i pamiętajcie, niebezpiecznie jest latać Solo.


Uciekający Ewok

GeeksAreSexy
15

Kilka dni temu w internecie pojawił się filmik dokumentujący żart z udziałem Ewoka, Dartha Vadera i pokaźnej grupy szturmowców. Mały futrzak uciekając przed nimi wpadał na przypadkowych ludzi, którym podrzucał miecz świetlny. Chwilę później okazywało się, że ten prezent może być bardzo kosztowny. Zachęcamy do obejrzenia wspomnianego filmiku poniżej.

Nietypowy cosplay BB-8

The Unipiper
7

Dzień Gwiezdnych Wojen można świętować na wiele sposobów, oglądając filmy, urządzając tematyczne przyjęcie albo przebierając się za którąś z postaci Star Wars, np. za BB-8. A żeby było ciekawiej można równocześnie grać muzykę Johna Williamsa na ognistych dudach i balansować na piłce (będącej częścią kostiumu). Dlaczego nie? Właśnie w taki sposób uczcił Star Wars Day Brian "The Unipiper" Kidd z Portland.Kolejna parodia trailera Epizodu VII

Youtube
10

Od momentu pojawienia się drugiego trailera "Przebudzenia Mocy" powstało kilka mniej lub bardziej zabawnych jego przeróbek. Dziś prezentujemy kolejną. Niejaki Michael Murdock stworzył parodię, w której znaczącą rolę odgrywa pewna znana i lubiana (choć nie przez wszystkich) postać. Warto dodać, że filmik posiada kilka dodatkowych scen, nie związanych z Epizodem VII.Archiwum wiadomości dla działu "Humor"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.