Humor

Skecz "Undercover Boss: Starkiller Base"

SNL
19

Wielu fanów kojarzy rozrywkowy program Saturday Night Live, emitowany przez amerykańską stacje NBC. Te telewizyjne show nieraz parodiuje i wyśmiewa media z wykorzystaniem motywów pop-kultury. W sobotnim odcinku przedstawiono niemałe nawiązanie do "Przebudzenia Mocy". Adam Driver wcielił się ponownie w rolę Kylo Rena, dowódcy Najwyższego Porządku. I na potrzeby skeczu parodiującego program rozrywkowy Undercover Boss, podszył się pod jednego z techników pracujących na jej terenie. Zobaczcie jak przyjęła to obsługa stacji ;).

Star Wars na wesoło -część XLVIII

17

Witajcie w pierwszej w tym roku edycji Star Wars Na Wesoło. Ostatnia część ukazała się na dzień przed premierą kinową Przebudzenia Mocy. Teraz, niemal miesiąc od premiery, możemy już swobodnie przeglądać memy związane z filmem. Jeśli jednak jakimś cudem nie widzieliście siódmego epizodu, to zostaliście ostrzeżeni. Pozostałych zaprasaszamy do oglądania i jak zwykle, życzymy dobrej zabawy.


Politycy i „Gwiezdne Wojny”

20

Dziś mamy dwa filmiki. Pierwszy przygotowany przez Gazetę.pl. Oto jak nasi politycy dubbingowaliby Dartha Vadera.Drugi to kolejne spotkanie z Grzegorzem Braunem. O pierwszym jego spotkaniu z sagą pisaliśmy tutaj. Teraz kolejne. Chcecie wiedzieć, co robił Luke na Ahch-To, albo za kogo przebiera się Kylo Ren? Posłuchajcie.

Wpadka przy tłumaczeniu "Mrocznego widma"

YouTube
26

To, że w polskich tłumaczeniach zdarzają się różne śmieszne wpadki - od "wojen klońskich" po "komplentą Sagę" - wie każdy fan. Do ich repertuaru możemy dołączyć teraz zdanie, które wypowiada lektor w jednym z tłumaczeń "Mrocznego widma". Co prawda powstało ono jakiś czas temu dla stacji AXN, ale dopiero wczoraj ta wersja zadebiutowała w szerzej dostępnym kanale, czyli TVN-ie. W przeciwieństwie do choćby "wojen klońskich" nie jest to błąd merytoryczny, czy też wynikający ze zwyczajnej nieznajomości kontekstu, tylko... cóż, usłyszcie sami.Jedno jest pewne: jest to myśl godna samego mistrza Yody.

Archiwum wiadomości dla działu "Humor"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.