Kolekcjonerstwo

Powieś sobie Hana

8

Firma Regal Robot specjalizująca się w produkcji domowych artykułów dekoracyjnych i mebli tematycznych wypuściła nowy gadżet, który może przyzdobić ścianę w mieszkaniu fana. Jest to dekoracja ścienna przedstawiająca górną część Hana Solo zamrożonego w karbonicie. Gadżet wydany zostanie w dwóch wersjach, większa ma 44x39 cm i kosztuje 199$ (sklep). Mniejsza ma 16x14 cm i kosztuje 44,99$ (sklep). Do nabywców trafią pod koniec tego roku.

Metalowe modele do składania

25

W salonach Empik pojawiły się w sprzedaży nowe modele do składania z Gwiezdnych Wojen. Gadżety firmy Metal Earth sprzedawane są w cenie od 49,99 zł do 129,99 zł. Do wyboru na obecną chwilę jest ponad 30 modeli, a ich ofertę znajdziecie w tym miejscu.

Gwiazda Śmierci

7

Mennica z Nowej Zelandii wypuściła kolejne numizmaty z Gwiezdnych Wojen. Na najnowszej z nich znalazł się obiekt, który idealnie wpisuje się w kształt monety - Gwiazda Śmierci. Wykonana z dwóch uncji srebra moneta kosztuje 175$ i nabyć ją można w tym miejscu. Pozostałe nowe monety, powiązane z naszym ulubionym uniwersum, które wydała ta mennica znajdziecie tutaj.

Gwardzista Imperialny

FB Hot Toys
4

Firma Hot Toys dodała na swoim kanale FB zdjęcia nowej figurki w skali 1:6. Chodzi o czerwonogwardzistę Imperium z Epizodu VI. Pierwszy raz o niej wspominaliśmy podczas relacji z zeszłorocznego Comic Conu w tym miejscu. Od jakiegoś czasu można ją już jednak nabyć w przedsprzedaży tutaj. Figurka, w cenie 205$, powinna trafić do nabywców w tym miesiącu. Więcej jej zdjęć możecie zobaczyć na kanale FB producenta.

Nowości od Hasbro

4

Podczas odbywającego się właśnie Fan Expo w Kanadzie firma Hasbro zapowiedziała wyjście dwóch nowych figurek z Gwiezdnych Wojen. Pierwsza z nich ukaże się w 6-calowej (ok. 15 cm) linii Black Series i będzie przedstawiać Drydena Vosa. Drugą figurką będzie kapitan Phasma, która zostanie wydana w linii The Vintage Collection.

Nowości od Tamashii Nations

5

Firma Tamashii Nations już od kilku lat wypuszcza figurki z Gwiezdnych Wojen z serii Movie Realization. Wygląd figurek w tej serii stylizowany jest na strojach z epoki samurajów. We wrześniu do sprzedaży trafi Snowtrooper (17 cm wysokości), a w styczniu przyszłego roku seria rozszerzona zostanie o figurkę C-3PO (18,5 cm wysokości). Każda z nich kosztuje ok. 85$.Więcej zdjęć (również starszych pozycji) znajdziecie w tym miejscu.

Kalendarz adwentowy LEGO

6

Pierwszego września do sprzedaży trafi tegoroczny kalendarz adwentowy LEGO z Gwiezdnych Wojen. Zestaw oznaczony numerem 75213 będzie składał się z 307 elementów, 5 mini-figurek i 3 figurek. Po otwarciu wszystkich przegródek można pobawić się we wspaniałe przygody ze świata Gwiezdnych Wojen na rozkładanej planszy z rysunkami pustynnych i lodowych planet. Kalendarz będzie kosztował 139,99 zł i można go nabyć m.in. w tym miejscu.

Zdrada w Mieście w Chmurach

24

Firma LEGO zapowiedziała kolejny duży zestaw klocków. Pierwszego października do sprzedaży trafi składający się z 2812 klocków zestaw z Miasta w Chmurach. Po jego złożeniu zobaczyć będziemy mogli kilka różnych lokacji z tego miasta. Dołączonych do niego jest 18 minifigurek. Cena tego zestawu w naszym kraju to 1900 zł. Nabyć go można w tym miejscu.

75222 - Zdrada w Mieście w Chmurach
Liczba klocków: 2812
Minifigurki: Han Solo, księżniczka Leia i Luke Skywalker w strojach z Bespin, Chewbacca, C-3PO, Lando Calrissian, Lobot, 2 gwardzistów Miasta w Chmurach, 2 pilotów z Miasta w Chmurach, Leia i Han w strojach z Hoth, Darth Vader, Boba Fett, 2 Szturmowców, Ugnaught, R2-D2, IG-88.

Karty Lego Star Wars

8

Firma Blue Ocean wyda na dniach serię kart kolekcjonerskich Lego Star Wars. Najnowsza kolekcja to 262 karty do zebrania, w tym karty standardowe, błyszczące, czarne, ultra, złote, limitowane oraz karty puzzle. Karty będą sprzedawane w saszetkach zawierających losowe 5 kart. Za taką saszetkę zapłacić będzie trzeba 3,99 zł. Multipack zawierający 5 saszetek będzie kosztował 19,99 zł, a opakowanie z 25 saszetkami będzie można kupić za 98,99 zł. Dodatkowo nabyć będzie można za 34,99 zł zestaw podstawowy. W zestawie znajdziemy album kolekcjonerski, saszetkę z pięcioma kartami, 2 karty limitowane oraz plakaty z galerią wszystkich kart. Karty będą do nabycia od 22.08 w Empikach oraz wybranych salonach prasowych.

Archiwum wiadomości dla działu "Kolekcjonerstwo"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.