Kolekcjonerstwo

Tiger`s AOTC Jedi Dex

StarWars.com
0

Hasbro wprowadzi nową ciekawą zabewkę - można to nazwać organizerem, gdyż będzie zawierało książkę adresową, zegarek, kalkulator itp... Oprócz tego małą encyklopedię pojazdów, postaci z Ataku Klonów... dodatkowo 60 obrazków nawiązujących do klasycznej Trylogii... uff ;)

Fanarty z LEGO?

Brucey-One`s Homepage
0

Na stronie Brucey-One`s Homepage poświęconej głównie Starwarsowym produktom firmy LEGO znalazłem kilka ciekawych fanartów. Fanartów? No cóż może nie jest to najlepsze słowo, bo generalnie chodzi o to, że webmaster tej strony, stworzył sobie sam, z różnych części klocków LEGO dodatkowe figurki i budowle, których firma LEGO na razie (miejmy nadzieję, że na razie) nie oferuje. Tak więc można tam zobaczyć np. Marę Jade czy IG-88.

Oficjalne zdjęcie Klona

StarWars.com
0

Na oficjalnej i Hasbro zaprezentowano kolejne figurki bazujące na Ataku Klonów, które mają się ukazać w tym roku. Jak podają wymienione wyżej strony, każda figurka będzie zawierać dużo szczegółów i będzie wyposażona w akcesoria... Zatem oto Anakin Skywalker, Obi-Wan Kenobi i pierwsze oficjalne zdjęcie Clonetroopera!!! Zabawki te mają się ukazać w Stanach na przełomie marca i kwietnia. Natomiast miesiąc później zostaną wydane z tej serii Hrabia Dooku, Zam Wessell, Super Battledroid i ekskluzywny dwupak „czarnych charakterów” (Darth Vader i Jango Fett).

Nowa linia figurek...

starwars.com
0

Starwars.com i hasbro już codziennie dostarczają nam nowych zdjęć zabawek z Ataku Klonów... Dziś starwars.com zapowiedziało nową linię ekskluzywnych zabawek z epizodu II... Jango Fett z plecakiem, blasterem, bazooką i całą masą dodatkow ;). Obi-Wan Kenobi i Hrabia Dooku, którzy używają Mocy. I Mace Windu używający Mocy do ataku na droida bojowego.

Reek i Obi-wan

SW.com Prequel Spoilers
0

Dzisiaj na oficjalnej zaprezentowano zdjęcie kolejnej figurki - Reeka. Natomiast na Prequel Spoilers znalazłem jeszcze skan figurki Obi-wana wraz z pewnym droidem.
Spoiler: Ten droid to droid zabójca należący do Zam Wessel, która wysłała go by zabić Padme. Jednakże jak widać na zwiastunach Obi-wan się na nim uwiesił i zwiedzał Coruscant z perspektywy ptaka ;).(koniec spoilera).

Speedery

StarWars.com
0

Na oficjalnej kolejne zdjęcie zabawek z AOTC. Tym razem Hot Rod Speeder Anakina i speeder Zam Wesell:

Oba pojazdy będą sprzedawane osobno, nie będzie także figurek w zestawie.

Figurki AOTC (kolekcja nr 2)

Hasbro
0

I na starwars.com i na Hasbro oficjalnie zamieszczono informację o drugiej kolekcji figurek związanych z Atakiem Klonów. Każda figurka zawiera detale, które zobaczymy w filmie. Kolekcja ta składa się z nastepujących figurek: Shaak Ti, Captain Typho, Boba Fett i Tusken Raider. Jednocześnie zapowiedziano nadejście kolejnych grafik...

Zapowiedzi LEGO na oficjalnej UPDATE

StarWars.Com
1

Dzisiaj na oficjalnej znalazła się informacja o zapowiedziach firmy LEGO na rok 2002. Praktycznie o wszystkich zestawach pisaliśmy już wcześniej, ale na StarWars.com pojawiła się też pewna niespodzianka dla internautów. A mianowicie LEGO postanowiło oferować dwa specjalne kolekcjonerskie zestawy, dostępne tylko w sieci internet, w sklepie Shop.Lego.Com. Te zestawy to popiersie Dartha Maula i Tantive IV. W każdym z nich jest jakieś 1500 klocków do złożenia.


UPDATE (Strangler; 2002-01-11; 23:12)
I mamy dla Was jeszcze małą porcję grafik ze strony Lego:

Wspomniane popiersie Maula i Tantive IV to zestawy z serii Ultimate Collectors Series, w której znalazły się Yoda, X-Wing i TIE Interceptor - cena każdego zestawu grubo przekracza 100 Euro.

Hasbro ujawnia...

Hasbro
0

Hasbro.com zamieściło informacje, że przez kilka następnych tygodni będą informować o wszystkich planowanych produktach, które mają się ukazać w najbliższym czasie. Zamieszczono grafikę statku Jango Fetta. Projekt Slave`a będzie zawierał wszystkie szczegóły i detale, które zobaczymy w AOTC (w kokpicie będą trzy figurki). dodatkowo zamieszczono grafikę przedstawiającą Padme, Anakina i Obi-Wana (widać na niej akcesoria). Zapowiedziano, że lada dzień pojawią się kolejne grafiki nadchodzących figurek...

Slave 1 Jango Fetta Update

Photo.net / Stawars.Com
0

Pisaliśmy już o zdięciach przedstawiających miecz świetlny Anakina z Epizodu II. Dziś w sieci pojawiły się kolejne skany - tym razem przedstawiają statek Jango Fetta - Slave 1.
Myślę, że dla młodszych fanów przyda się krótkie info (a takich osób jest sporo): W Epizodzie II statek ten należy do łowcy nagród Jango Fetta, natomiast później jego posiadaczem zostanie Boba Fett, który praktycznie wszystko w nim wymieni oprócz kadłuba... tak aby statek był idealnie dopasowany do potrzeb łowcy (cele więzienne, klatka mocy, zestaw zakłócający i maskujący, itp.)...

Update(Lord Sidious; 2002-1-10; 9:15:00):
A na Oficjalnej znalazło się już oficjalne zdjęcie "Slave I", tym razem lepszej jakości.

Koszulki ekipy z ILM

Rebelscum.com
1

Jeden z informatorów Rebelscum.com przysłał zdięcia koszulek jakie ma ekipa Industry Light and Magic. Oczywiście my tak jak i autorzy Rebelscum mamy nadzieję, że takie koszulki zostaną zrobione także i dla fanów:Fuzja

TFN
0

Wiadomosc ta z pewnoscia ucieszy wszystkich zainteresowanych kolejkconowaniem figurek i tym podobnego stuffu. Dwie największe strony internetowe Collect Star Wars i Rebelscum postanowiły połączyć swoje siły i utworzyć mega-portal z zawartością całego dotychczasowego archwium.

Archiwum wiadomości dla działu "Kolekcjonerstwo"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.