Kolekcjonerstwo

Lego do 'łapy' czyli ...

SW.com
0

Jak informuje SW.com w styczniu 2003 na rynku pojawią się nowe zestawy Lego.

Zestawy z serii Star Wars Mini-Building Set będą najprawdopodobniej kosztować 3,99$ (około 16 zł). Przestawiać będą TIE Advanced x1 vs. X-wing fighter, Anakin's Podracer vs. Sebulba's Podracer, Snowspeeder vs. AT-ST, oraz Jango Fett's Slave I vs. Obi-Wan's Jedi Starfighter.

Ukaże się również limitowana wersja Tie fightera, która niestety nie trafi do sklepów.

Niestety nie wiadomo kiedy, i czy w ogóle ta seria wyjdzie w Polsce. Dotąd na szczęście nie było wielkich różnic między wydaniami w Polsce a USA, więc pozostaje czekać do stycznia.

Znaczki w Australii

SW.com
0

Już od 19 listopada Australia Post rozpocznie sprzedaż limitowanej serii znaczków z Gwiezdnych Wojen. Wyjdzie ich tylko 10 tysięcy. Będzie je można zakupić bloczkach po 10 znaczków, co będzie kosztować 39.95 australijskich lub 21.50 amerykańskich dolarów.

Znaczki z kolekcji Star Wars Classic Vehicles of the Saga, będą zawierały wizerunek AT-AT, Naboo N-1 Starfighter, Trade Federation STAP, Droid starfighter, Millennium Falcon, Jedi starfighter, T-65 X-wing Fighter, TIE fighter, Slave I oraz Gwiazdę Śmierci. Od 19 znajdą się w oddziałach poczty we wszystkich 7 stanów, a fani z zagranicy będą mogli spróbować zamówic je telofonicznie: 1-800-331-794.

Darth Vader i Padme Amidala ...

Hasbro Newletter
0

W ostatnim e-biuletynie, firma Hasbro zaprezentowała kolejne dwie figurki postaci bohaterów gwiezdnej Sagi, a są nimi Padme Amidala podczas walki na arenie Geonosis i Lord Vader podczas pojedynku z Luke'iem na Bespin. Zapewne dla nas będą one dostępne tylko w e-sklepach.

Happy Hippo

0

W sierpniu informowaliśmy o pojawieniu się w Niemczech "kinder niespodzianek" firmy Ferrero z 10 hipopotamkami przebranymi za postacie z Gwiezdnych Wojen. Właśnie się dowiedziałem od mojej 9 letniej bratanicy, że te starwarsowe jajka można kupić w sklepach w moim mieście :). I już mam na półce Jango Fetta, tzn. Jango Jeta ;)

Oto wszystkie hipki: Sprawdźcie w Waszych sklepach! (bo to może tylko u mnie tak jest :) I koniecznie odwiedźcie stronę www.hipperium.de

Aukcja

Dark Mike
0

Niedawno pisaliśmy o aukcji zoorganiozwanej przez Muzeum Powerhouse, na której można wygrać miecz Obi-Wana z podpisem Lucasa. Aukcja a rozpoczęła się dziś, i można w niej brać udział poprzez licytację pod tym adresem.

Archiwum wiadomości dla działu "Kolekcjonerstwo"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.