TWÓJ KOKPIT
0

Kolekcjonerstwo

Teemto Pagalies

2002-06-30 11:50:00 TFN

Na TFN zaprezentowano nową figurkę - Teemto Pagaliesa, czyli jednego z uczestników wyścigów na Tatooine w TPM. Oto kilka skanów tej figurki:KOMENTARZE (0)

Kolekcjonerstwo

Promocja Pepsi w Japonii

2002-06-29 16:47:00 StarWars.Com

Japonia jest jednym z nieliczynch krajów na świecie, gdzie AOTC nie weszło 16 maja, lecz wchodzi dopiero teraz. Ale w ramach rekompensaty Flanelowiec osobiście promuje tam Klony. A mało tego, pomaga mu w tym Pepsi, która w Japonii postanowiła postawić na Klony, a nie na Spider Mana. Po pierwsze puszki Pepsi będą miały specjalny design. Po drugie nakrętki Pepsi na butelkach 500 ml będą kolekcjonerskie z postaciami z filmu, a ponadto będą też oferowane w specjalnych promocjach (lecz za dopłatami) specjalne kolekcjonerskie figurki, z całej sagi. Na osłodę kilka zdjęć z oficjanej:Specjalny design puszekZakrętki figurkiZakrętki figurki w tym na butelkachPodstawka GeonosisKlasyczna kolekcja


KOMENTARZE (1)

Kolekcjonerstwo

Darth Maul za 5 PLN UPDATE

2002-06-26 16:32:00 Joruus

Okazuje się, że figurki, często już trochę starsze w całkiem rozsądnych cenach można kupić w zwykłych sklepach zabawkowych. Tak przynajmniej zrobił Joruus, który znalazł figurkę Dartha Maula z TPM za 5 PLN. Figurka ma 10 cm i Chip. Dołączamy też skan tyłu opakowania, dostępny tutaj.
(Update 23:00)
Jak donosi Fett z Junkyardu to cała sprawa jest troszkę skomplikowana, bo wszystko wskazuje na to, że egzemplarz z którego pochodzi skan jest podróbką, ponieważ:
egzamplarza, to jest to podroba, poniewaz: 1. To blister od Amidali
2. W Polsce nie ukazały się commtech-chipowe wersje figurek (no, ponoć gdzieś była jakaś partia, ale ja tam ich nie widziałem). Są natomiast figurki-bootlegi z pseudo commtech-chipem dostępne w niektórych kioskach
.
To tłumaczy tak bardzo atrakcyjną cenę. Wielkie dzięki za sporstowanie informacji.
KOMENTARZE (0)

Kolekcjonerstwo

Zapowiedzi Hasbro na 3 i 4 kwartał

2002-06-26 11:43:00 Hasbro

Oto co zapowiada Hasbro w figurkach do końca roku:
- Obi-Wan Kenobi, Pilot Jedi Starfightera Czerwiec/Lipiec
- Han Solo, Endor Czerwiec/Lipiec
- Chewbacca, Bespin Czerwiec/Lipiec
- Darth Maul, Sith Training Lipiec/Sierpień
- Anakin Skywalker, Tatooine Sierpień/Wrzesień
- Padme Amidala, Coruscant Sierpień/Wrzesień
- Jango Fett, Pilot Slave I Wrzesień/Październik
- Szturmowiec Klon, Pilot Gunshipa Wrzesień/Październik
- Robot Niszczyciel Październik/Listopad
- Ki-Adi Mundi, Mistrz Jedi Czerwiec/Lipiec
- Teemto Pagalies Lipiec/Sierpień
- Watto Sierpień/Wrzesień
- Lott Dod Sierpień/Wrzesień
- Tusken z Massiffem Sierpień/Wrzesień
- Ephant Mon Wrzesień/Październik

KOMENTARZE (0)

Kolekcjonerstwo

Zam Wessel bez hełmu

2002-06-24 09:50:00 Rebel Scum

Na Rebel Scum zaprezentowano nową figurkę Zam Wessel. Figurka ta będzie mieć 12 cali i będzie dostępna w USA pod koniec lata tego roku. Warto dodać, że dzięki tej figurce mamy w końcu zobaczyć Zam, a w postaci kobiecej, w pełnej okazałości, gdyż w filmie nie mogliśmy jej zobaczyć bez hełmu. Tutaj zeskanowano Leeannę Walsman, stąd można np. podziwiać włosy jakie sobie zrobiła przedstawicielka gatunku Clawtide. Mamy też całą masę skanów:

Zam Wessel
Zam Wessel
Zam bez hełmu
Profil Zam bez hełmu
Zam Wessel w pudełku
Tył pudełka
Bok pudełka
Drugi bok pudełka

KOMENTARZE (0)

Kolekcjonerstwo

LEGO Naboo Starfigheter N-1

2002-06-22 11:15:00 StarWars.Com

Starzy wyjadacze LEGO z pewnością pamiętają model Naboo Starfightera N-1 z Anakinem i R2. Teraz na Oficjalnej zaprezentowano wersję specjalną tego modelu. Jest on większy i przeznaczony dla kolekcjonerów niż do zabaw. Ma on specjalne chromowane klocki, by wyglądał bardziej autentycznie. W sumie klocków jest w zestawie 187. W sklepie LEGO kosztuje on 39,99 $ i ma się pojawić w sierpniu. Dołaczamy jeszcze dwa zdjęcia tego zestawu:
KOMENTARZE (0)

Kolekcjonerstwo

O Nestle ...

2002-06-20 09:02:00 Philomythus

Philomythus zauważył pewną rzecz na opakowaniach płatków śniadaniowych Nestele, promujących AOTC. Chodzi oczywiście o" Ciniminis", "Chocapic" oraz "Nesquik", gdzie dołączone są "trójwymiarowe" obrazk-karty z SW. W każdym razie na platkach znajdują się wielkie napisy typu - "Do każdego opakowania karta gratis", "Zbierz kolekcje 6 kart Star Wars" czy "Super obrazki w każdym opakowaniu". Natomiast gdzieś na samym dole, małymi literkami widnieje napis: "Producent z przyczyn technologicznych nie gwarantuje, że w każdym opakowaniu bedzie znajdowała się karta".
Philomythus bardzo ładnie to skomentował:
Na poczatku po prostu się rozesmiałem i tyle. Ale potem jak sobie nad tym pomyślałem, to przecież jest z leksza przekret. Ja rozumiem że oni się zabezpieczaja na wszelki wypadek, ale aby reklamować się hasłem, że do każdego opakowania karta gratis i tym przyciągać klientów, po czym bezczelnie pisać malutkimi literkami, że oni wcale tej karty nie gwarantuja, to już dla mnie lekka bezczelnosc :)
KOMENTARZE (0)

Kolekcjonerstwo

Nowe plakaty

2002-06-15 21:39:00 Joruus

Na stronie Plakaty.pl ukazała się możliwość zamówienia kolejnych plakatów, tym razem z trylogii.
KOMENTARZE (0)

Kolekcjonerstwo

Yoda z klocków

2002-06-15 21:39:00 Damian Łabędzki & Joruus za WP

Joruus & Damian podesłali nam następujące ifno, pochodzące z Wirtualnej Polski. Podczas najbliższego weekendu w kalifornijskim parku Legoland w Carlsbad powstanie wysoki na prawie 4 metry model Yody, zbudowany z klocków LEGO - jak podaje serwis internetowy Ananova.
Tuż po ukończeniu budowy twórca modelu, Erik Varszegi, mistrz w układaniu klocków Lego i fan Gwiezdnych Wojen uroczyście podświetli świetlny miecz Yody.
Rodziny odwiedzające park mogą wziąć udział w układaniu klockowego Yody.

KOMENTARZE (1)

Kolekcjonerstwo

Figurka klona

2002-06-09 19:32:00 TFN

Można juz kupić 12 calową figurkę Klona. Zarówno dowódcę, jak i zwykłego żołnierza. Kosztują one około 30$. Zdjęcie znajdziesz tu.
KOMENTARZE (0)

Kolekcjonerstwo

Jeszcze o Chio

2002-06-06 07:31:00 Joruus

Joruus podesłał nam jeszcze troche o Chio:
są dwa rodzaje statuetek małe (6x4 cm) w małych paczkach chipsów i duże (7,5x5 cm)w dużych paczkach. Jest też zestaw 3 duże paczki + plakat "powiązania pomiędzy bohaterami" na wklejenie 10 dużych statuetek + wszystko w pleczacku = 16 PLN.
Tutaj jest skan części plakatu.
KOMENTARZE (0)

Kolekcjonerstwo

Zamów Atack Gunshipa

2002-06-05 14:58:00 TFN

Na tej stronie można od dziś zamawiać figurki Gunshipów. Koszują one 38 $.
KOMENTARZE (0)

Kolekcjonerstwo

Nowy model

2002-06-04 09:23:00 Scale model Technology

Na stronie Scale model Technology można już zamówić nowy model do sklejenia. Tym razem jest to snowspeeder.
KOMENTARZE (0)
Loading..