Kolekcjonerstwo

Miecz Fana

Taoron
15


Mam zaszczyt zaprezentować rekojesc miecza świetlnego, którą wykonał Taoron. Stworzył ją z fleta, którego pomalował na czarno i dodał kilka dodatków od starego budzika. Moim zdaniem rękojeść wygląda bardzo interesująco.

Dobra robota Taoron !

Nowe figurki na początku 2004 roku

Rebelscum.com
6


Na początku 2004 roku, do sklepów w USA mają trafić trzy nowe figurki z serii Saga. Są nimi Luke Skywalker (w pałacu Jabby – ROTJ), R1-G4 (podczas tranzakcji na Tatooine - ANH) oraz R2-D2 (na barce Jabby - Khetenie - ROTJ).

Figurki z serialu „Clone Wars” , ale nie dla nas.

Cartoon Planet.
12

W dniu dzisiejszym otrzymałem negatywną informację z firmy Cartoon Planet Sp. z o.o. dotyczącą pojawienia się na rynku polskim figurek z animowanego serialu Star Wars - Clone Wars, który jest aktualnie emitowany również przez polski Cartoon Network i cieszy się ogromną oglądalnością. Jest to kolejny przykład nieudolnego badania rynku i brak wiedzy działów odpowiedzialnych za Marketingu i PR.

Sklonowany Fan

Rebelscum.com
4

Wiekszosc uczestników konwentu w San Diego 2003 starało się zostać „sklonowani”, ale tylko jeden z nich dostąpił tego zaszczytu. Po zeskanowaniu, stworzeniu modelu i pomalowaniu głowy tego szczesliwca, specjalisci z Gentle Giant stworzyli mini popiersie szturmowca-klona. Jest to produkt jedyny w swoim rodzaju, czyli popiersie Porucznika „Kevina” Ormroda.

Zestaw 4 Jedi

Rebelscum.com
7


Niedługo do sklepów Toy's 'R' Us trafi nowy zestaw, w którym znajdą się tym razem czterej Jedi. Są nimi Nikto, Obi-Wan pod czas poscigu na Coruscant, Saesee Tiin (z serii POTJ) oraz Plo Koon z bitwy na arenie Geonosis. Nowy zestaw powinien się ukazać pod koniec 2003, bądź na początku 2004 roku.

Nowe animowane figurki Clone Wars

GalacticHunter.com
3Na chińskiej aukcji eBay, sprzedawca o nicku abc-express wystawił 3 animowane figurki Clone Wars (o których pisalismy w tym wątku) w blisterach. Są nimi Obi-Wan, Assaj Ventress i Mace Windu. Na odwrocie każdego blistera można zobaczyć drugą serie tych figurek. Znalazły się w niej takie postaci jak: Yoda, Hrabia Dooku, Szturmowiec - klon i Durge.


Błąd w figurce Durge`a

Rebelscum.com
5


Wynajęty przez Hrabię Dooku łowca nagród Durge, pojawił się w książkach, grach video a nawet w mikro serialu Wojny Klonów. Dlatego powstało kilka figurek przedstawiających tę postać. Jednak to, co dobre nie trwa wiecznie. Otóż w figurce Durge`a na Swoopie wkradł się mały błąd. Chodzi tutaj o małe niedopatrzenie. Figurka posiada 2 lewe przedramienniki. Podobny błąd wystąpił swego czasu w nakładanych szarych skrzydełkach w pojeździe Batmana, który służył do schwytania złego Dwie Twarze, z animowanego serialu emitowanego na początku lat 90. Niestety ten pojazd nie pojawił się w serialu.

Archiwum wiadomości dla działu "Kolekcjonerstwo"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.