Kolekcjonerstwo

Figurka tygodnia

Rebelscum.com
1

W tym tygodniu Krytycy „Forgotten Force” zatwierdzili kolejne dzieło Fana. Jest nim Wioska Ewoków. Autorstwo przypisuje się Owenowi Driscollowi.

Nowe figurki na wiosnę 2004 r.

Hasbro
3

Na stronie Hasbro pojawiła się zapowiedź kolejnych 3 3/4” figurek z postaciami, które przebywały na Star Destroyerze w TESB. A są to:Admirał Ozzel - Figurka imperialnego oficera będzie zawierać blaster i podstawkę. (Więcej o samym Kendalu w encyklopedii).


Dengar - figurka będzie zawierać blaster, plecak i podstawkę. (Więcej o tym elitarnym łowcy w encyklopedii).


Ostatnia z zapowiadanych figurek to Trandoshanin imieniem Bossk. W zestawie znajdą się podobnie jak u Ozzela: broń i podstawka. (Opis tutaj :).


Wszystkim polskim kolekcjonerom pozostaje poczekać do wiosny i zrobić zakupy przez Internet bo figurki zapowiadają się bardzo ciekawie.

Miecz fana

Bartek
15

Bartek „Byku” przesłał nam projekt własnoręcznie wykonanego miecza świetlnego. Micz został wykonany z rurek chromowanych zakupionych w jednym z supermarketów, oraz z części z komputera, takich jak np. radiator od starej kart graficznej i kilku innych części. Całość została sklejona bardzo dobrym klejem do metalu. Autor nie podaje jedynie w jaki sposób zdobył kryształy.

Nowa figurka Fana

Rebelscum.com
6

W tym tygodniu Krytycy „Forgotten Force” zatwierdzili kolejną figurkę 12". Tym razem jest to postać Ysanne Isard. Twórcą jest Chad Vania.

Nowa rękojeść Maula

TFN
13

Master Replicas ogłasza, iż przyjmuje zamówienia na najnowszą produkcje, czyli zniszczony miecz Dartha Maula w walce (Battle Damaged Lightsaber). Replika przedstawia uszkodzony miecz Darth Maula o podwójnym ostrzu, który Obi-Wan rozciął podczas finałowego pojedynku w TPM. W mieczu tym można zobaczyć kryształ, odpowiedzialny za kolor ostrza.
Nowy miecz Maula jest dostępny w sprzedaży od 5 grudnia (dla członków Collectors Society już 4 grudnia). Oto zdjęcia:
pierwsze, drugie.

Szturmowy zegarek

Fossil.com
19

Na stronie Fossil.com, a konkretnie w tym newsie pokazano bardzo ciekawy "zegarek szturmowca".
Teraz już każdy fan może być rozpoznawalny na pierwszy rzut oka. Co istotne, nie jest to "jakaś tam" plastikowa zabawka, ale "prawdziwy" zegarek ze stali nierdzewnej. Całość zapakowana w opakowanie w ksztacie głowy szturmowca. Cana tego cudeńka to 125 dol. za sztukę (plus oczywiście przesyłka). Zegarek jest dostępny w limitowanej edycji 3 tys. egzemplarzy

Archiwum wiadomości dla działu "Kolekcjonerstwo"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.