TWÓJ KOKPIT
0

Kolekcjonerstwo

Sklepik modelarski w Galerii Mokotów

2004-02-27 20:51:00

W Galerii Mokotów przy ul. Wołowskiej w Warszawie, na pierwszym piętrze znajduje się malutki sklepik modelarski, w którym fan Gwiezdnych wojen znajdzie duży wybór modeli firmy AMT ERTL do sklejania. Poniżej zamieszczam listę modeli:

- Naboo Fighter N-1 (89 zł)
- Droid Fighter (159 zł)
- Tank Federation (159 zł)
- Stap (159 zł)
- Podracer Anakina (159 zł)
- Falcon Millenium (205 zł)
- Speeder Bike (125 zł)
- A-Wing (89 zł)
- Virago - Shadows of the Empire (159 zł)
- Death Star (159 zł)
- Kantyna (159 zł)
- Chatka Yody (159 zł)
- Sala tronowa Jabby (159 zł)
KOMENTARZE (16)

Kolekcjonerstwo

Mini rękojeści w sprzedaży

2004-02-22 17:12:00 Master Replicas

Master Replicas od niedawna przyjmuje zamówienia na 3 mini rękojeści. Można je zakupić w cenie 35$ (ok. 140 zł). Jeśli zamówimy wszystkie 3 miecze naraz, to otrzymamy specjalną gablotę na rękojeści z akrylowym okryciem. Na dzień dzisiejszy możemy zamówić miecz Luke`a z ROTJ. Rękojeść Obi-Wana z AOTC będzie dostępna w maju, a Mace`a Windu z AOTC w czerwcu. Gablota dla tych, którzy zamówią 3 miecze, zostanie rozsyłana na przełomie maja-czerwca. Wszystkie mini rękojeści są wykonane w proporcji 45% rozmiarów oryginalnychmieczy. Zamówienia możecie składać tutaj.
KOMENTARZE (13)

Kolekcjonerstwo

Habsro potwierdza Piaskoczołg

2004-02-21 20:50:00 Rebelscum.com


Toy-Palace.com otrzymało potwierdzenie, iż Hasbro w 2004 będzie sprzedawać Piaskoczołg (sandcrawler) z Jawą i droidem z Tatooine. Spodziewana pora, w której cały zestaw trafi na półki sklepowe to jesień.
KOMENTARZE (2)

Kolekcjonerstwo

Popiersie Clone Troopera

2004-02-21 18:53:00 TheForce.Net

Każdy zna już chyba szczegółowe mini-popiersia postaci z Gwiezdnej Sagi wykonywane przez Gentle Giant. Ostatnio na stronie www.rebelscum.com pojawiło zdjęcie jednej z nowych "zabawek"- porucznika-klona pokazującego zresztą w jakim kierunku idzie edycja z 2004 roku. Wykonanie jak zwykle jest świetne. Zresztą sami zobaczcie to zdjęcie.
KOMENTARZE (2)

Kolekcjonerstwo

Kolekcja Oryginalnej Trylogii - UPDATE

2004-02-19 00:36:00 starwars.com

Jak wiadomo Lucasfilm niedawno ogłosił, iż we wrzesniu tego roku zostanie wydana Klasyczna Trylogia na DVD. W związku z tym wydarzeniem Hasbro stworzyło „Kolekcje Oryginalnej Trylogii” (Original Trilogy Collection – OTC). Zostanie ona pokazana po raz pierwszy w Nowym Yorku na amerykańskich targach TOY FAIR.

Zabawki będą swietnym krokiem do zrobienia szumu wokół Oryginalnej Trylogii na DVD. Ich opakowania będą budzić je do zycia. Styl „retro”, w jakim zostały stworzone opakowania, będzie niemal identyczny z tym, jaki został urzyty podczas promocji Starej Trylogii. Będzie to powrót do klimatu z lat 70tych, spowodowany czarno-szarym odcieniem. Jednakże obrazki pochodzić będą z Wersji Specjalnej Trylogii.Oto lista produktów jakie zostana zaprezentowane na targach Toy Fair:

Figurki 3 ¾ - będzie to re-edycja znanych postaci z Epizodów 4-6 takich jak : Darth Vader, Luke Skywalker, Księżniczka Leia, Han Solo oraz Chewbacca. Dodatkowo będą dostępne 2 serie figurek stworzonych zupełnie na nowo. Pierwszy zestaw o nazwie Dagobah będzie zawierał postacie takie jak: Luke Skywalker, Yoda, Obi-Wan Kenobi i R2-D2. Głownym zestawem będzie Bespin w którego skład wejdzie: Księżniczka Leia, pilot scigacza z Bespin, a także Lobot.Figurki 3 ¾” Vintage - będzie to zestaw składający się z figurek, które dokładnie zostaną wyrzeźbione, jednoczesnie dbając o ich szczegóły i zdobienia. Przedstawiać one będą 12 głownych postaci z Klasycznej Trylogii. Figurki Vintage zostaną zapakowane w reprodukcje oryginalnych opakowań z lat 70 i 80. Oznacza to, iż będą posiadały wszelkie przestarzałe zdobienia, chocby logo nieistniejącej już firmy Kenner. Dla tych, którzy będą chcieli zatrzymac figurke w opakowaniu, przewidziana jest specjalna wersja, która posiada kolekcjonerski blister.Figurki 12” Vintage - posiadają podobne zdobienia oraz opakowania jak figurki 3 ¾”. Jednak zamiast 12, będą dostepne tylko 3 postacie, w których skład wejdą Luke Skywalker i Szturmowiec.Pojazdy - niedostępny od roku 1997 Sokół Millenium ponowcie powroci na półki sklepowe. Tak jak poprzednio kopit jest zaprojektowany dla figurek 3 ¾”. Inne cechy to wyrzutnia pocisków, nowy hipernapęd, silnik, a także 2 nowe dźwieki. Tie-Fighter i X-Wing także zostana wydanę w nowych opakowaniach.Miecze swietlne - w nowych opakowaniach zostana wydanie miecze Dartha Vadera i Luke`a Skywalkera z ROTJ.zapytaj Yode - nowa wersja gadającego, interaktywnego Yody. Jest to swietna zabawka dla Fanów w każdym wieku, którzy chcą się wiele nauczyc od Największego Mistrza Jedi. Przetworzony z filmowej kukły TESB, Yoda będzie sprzedawany w nowych opakowaniach OTC.


KOMENTARZE (21)

Kolekcjonerstwo

Przypinki z Clone Wars

2004-02-05 19:58:00 SW.com

Przypinki z postaciami z Gwiezdnych Wojen nie są niczym nowym. Za „zaledwie” 95$ można nabyć komplet przypinek z Ataku Klonów a za 8$ wszelkiej maści wizerunkami.
W najbliższym czasie do sprzedaży internetowej (ze strony http://www.pinusa.com) trafi zestaw przypinek z serii Clone Wars. Pojedynczy zestaw zawierać będzie sześć przypinek z wizerunkiem Yody, Anakina, Obi-Wana, Asajj Venteres, Durge’a i logiem serialu.
KOMENTARZE (8)

Kolekcjonerstwo

Medal z Yavin

2004-02-04 16:36:00 Master Replicas

Master Replicas, już w lutym wprowadzi do sprzedaży nowy artykuł dla kolekcjonerów. Będzie to medal, a właściwie replika medalu jakim zostali uhonorowani Luke i Han po zniszczeniu Gwiazdy śmierci.
Replika (jak zresztą wszystkie pochodzące z Master Replicas) jest doskonale wykonana. Zrobiony jest z metalu pokrytego osiemnastokaratowym złotem. Całość umieszczona została w luksusowym, przystosowanym do przechowywania biżuterii, pudełku. Poniżej prezentujemy zdjęcia:
KOMENTARZE (9)
Loading..