TWÓJ KOKPIT
0

Kolekcjonerstwo

The Star Wars Galactic Heroes Are Here...

2004-04-28 01:50:00 Hasbro

Na oficjalnej stronie Hasbro zaprezentowano figurki z nowej serii The Star Wars Galactic Heroes Are Here... przedstawiające postacie z klasycznej trylogii oraz Ataku klonów o nieco humorystycznym wyglądzie, podobnym do figurek z animowanego serialu Clone Wars. Będą one sprzedawane w dwupakach, na początku ukażą się figurki z Nowej Nadziei, następnie z Ataku klonów i na samym końcu Łowcy Nagród z Imperium Kontratakuje.


Wave 1: A New Hope
Luke Skywalker & R2-D2 , Princess Leia & Han Solo , Darth Vader & Obi-Wan Kenobi , Chewbacca & C-3PO
Wave 2: Attack of the Clones
Padme Amidala & Anakin Skywalker, Yoda & Clone Trooper , Obi-Wan Kenobi & Jango Fett
Wave 3: Bounty Hunters
IG-88 and Zuckuss , Bossk & 4LOM , Boba Fett & Dengar


KOMENTARZE (16)

Kolekcjonerstwo

Zapowiedzi Gentle Giant

2004-04-18 02:21:00 StarWars.Com

Na oficlalnej stronie poinformowano wszystkich kolekcjonerów, że pojawią się nowe figurki (wys. ok. 12 cm) z serialu animowanego Genndy Tartakovskiego Star Wars: Clone Wars. Figurki wystylizowane i wyprodukowane będą przez Gentle Giant Ltd., które znane jest z produkcji popiersi bohaterów Gwiezdnych wojen, ale nie tylko. W pierwszym etapie, będzie można kupić postacie Yody i Asajj Ventress, następnie ukażą się figurki przedstawiające Obi-Wana w zbroi Klona, Kapitana żołnierzy klonów ze specjalnej jednostki ARC oraz Padme Amidalę. Postać Yody i Asajj Ventress można już zamówić w pre-orderze w sklepie oficjalnej, wystarczy kliknąć w link Star Wars Shop, ale uważajcie na kredyty, a poza tym nie jestem pewien, ale oni obsługują chyba tylko terytorium USA i Kanady.KOMENTARZE (17)

Kolekcjonerstwo

Srebrny Sandtrooper

2004-04-10 15:16:00 StarWars.com

Plotki o pojawieniu się srebrnego Sandtroopera okazały się prawdziwe. Ta ekskluzywna figurka będzie dostępna na letnim konwencie Comic-con w San Diego. Odbędzie się on w dniach 22-25 lipca tego roku. Srebrny Sandtrooper jest w limitowanej edycji Star Wars Saga. To typowa figurka, jedynie pomalowana na srebrno. Przez co staje się ona wielkim kąskiem dla kolekcjonerów.
Figurkę będzie można kupić w ogromnych pawilonach z kolekcjonerskimi rzeczami z Gwiezdnych Wojen, stworzonymi specjalnie na potrzeby konwentu. Każda osoba będzie mogła zakupić maksimum 2 figurki srebrnego Sandtroopera, gdyż jest on w limitowanej edycji.
Jedna sztuka srebrnego Sandtroopera będzie kosztować 10 $ (ok. 40zł). Do ceny trzeba będzie doliczyć miejscowy podatek, co niestety zwiększa koszt figurki.Figurkę srebrnego szturmowca-klona będzie można niedługo zakupić tutaj w cenie 5$ (ok. 20zł).
KOMENTARZE (13)
Loading..