TWÓJ KOKPIT
0

Kolekcjonerstwo

Myśliwiec Eta-2 Dartha Vadera

2006-07-26 15:06:00 RebelScum.com

Niedawno informowaliśmy o nowych wzorach opakowań zestawów kolekcjonerskich jakie pojawią się w sklepach w przyszłym roku z okazji 30 lecia Gwiezdnej Sagi.
Na łamach RebelScum.com pojawiły się zdjęcia jednego z zaprezentowanych wcześniej na zdjęciach zestawów. Chodzi o myśliwiec Eta-2 Dartha Vadera, o którym mogliśmy się dowiedzieć z powieści Jamesa Luceno „Dark Lord: The Rise of Darth Vader”.
Warto dodać, iż myśliwiec Eta-2 znacznie się różni od Tie Advanced, jakiego podziwialiśmy w Klasycznej Trylogii.
Jak na razie nie podano żadnych informacji co do ceny zestawu. Myśliwiec Eta-2 Dartha Vadera pojawi się w przyszłym roku. Poniżej prezentujemy zdjęcia zestawu.


KOMENTARZE (10)

Kolekcjonerstwo

Opakowania na 30 lecie Gwiezdnej Sagi

2006-07-18 15:29:00 StarWars.com

Oficjalna zaprezentowała niedawno wzory opakowań produktów licencjonowanych na rok 2007. Jest to ważny rok, zważywszy na 30 lecie Gwiezdnej Sagi.

Oficjalnie zostaną one zaprezentowane w czasie Comic-Conu w San Diego, gdzie licencjonobiorcy tacy jak Hasbro czy LEGO zaprezentują swoje przyszłoroczne produkty. W nowych, mających uczcić 30 lecie opakowaniach.

Na zdjęciach produktów Hasbro można zobaczyć wygląd opakowań. Warto dodać, iż nowa stylistyka obejmie praktycznie wszystkie przyszłoroczne produkty.

Darren Phillipson, dyrektor Globalnego Rozwoju Produktów w Lucas Licensing, współpracował z firmą PILOT z Bostonu, specjalizującą się w opakowaniach.
Pracowali nad tym, by nowy design był odpowiedni dla Gwiezdnych Wojen i tego, jak je widzą w LL w roku 2007. Chcieli też uzyskać niepowtarzalny wygląd, który uzmysłowi wszystkim fakt 30-lecia sagi. Tworząc opakowania zarówno myślano o nowym wyglądzie, ale też dziedzictwie czy praktyczności. Nie sztuka zrobić piękne opakowanie, które nie nadaje się do opakowania produktu.
Logo Gwiezdnych Wojen teraz będzie pod kątem.

Poniżej można zobaczyć jak będą wyglądać produkty w roku 2007. Firma LEGO dodatkowo będzie wspomagać je Vaderem.

Oto przykłady:

KOMENTARZE (4)

Kolekcjonerstwo

Nowy zestaw z Mace`em Windu

2006-07-05 21:42:00 Hasbro.comNa rok 2006 firma Hasbro przygotowała kilka zestawów z figurkami 3 ¾.
Jednym z nich jest „Mace`s Windu Squadron”.
W skład tego zestawu wejdzie Mistrz Windu wraz z czterema klonami. Na oficjalnej stronie Hasbro pojawiła się informacja o cenie, która wyniesie 5.99$.

Warto wspomnieć o dostępnym zestawie „Skirmish in the Senate”, który przedstawia pewną scenę z Zemsty Sithów. Chodzi o pojedynek Yody i Dartha Sidiousa w Senacie. Zdjęcia dostępne są tutaj>>>.Owy zestaw jest dostępny na stronie Amazonu w cenie 28$. Zamówienia możecie złożyć tutaj>>>.

Co ciekawe, „Mace`s Windu Squadron” oraz „Skirmish in the Senate” należą do tzw. zestawu „Battle Pack”.
KOMENTARZE (11)

Kolekcjonerstwo

Gwiezdne Wojny najlepszą marką 2005

2006-07-04 23:12:00 Resztki Imperium

International Licensing Industry Merchandisers' Association w dniu 21 czerwca w Nowym Jorku rozdało swoje coroczne nagrody najlepszym marką na rynku. Produkty marki Star Wars okrzyknięto najlepszymi produktami licencjonowanymi roku 2005.

Nagrodę odebrał prezes Lucasfilm Howard Roffman.
Gwiezdne Wojny musiały rywalizować z innymi markami na rynku, ale po 30 latach, w zeszłym roku przychód z produktów ze słynnym gwiezdnym logiem wyniósł 3 miliardy dolarów. Nie tylko film był największym przebojem zeszłego roku, ale to samo można było powiedzieć o grach czy zabawkach.

Za najlepszego licencjonobiorcę uznana firmę Hasbro, przede wszystkim za ich miecze świetlne z Gwiezdnych Wojen.
KOMENTARZE (5)
Loading..