TWÓJ KOKPIT
0

Kolekcjonerstwo

Kolekcje Fanów - Lankar

2007-12-30 17:59:00 Lankar

Niedawno otrzymaliśmy zdjęcia kolekcji jednego z fanów. Chodzi o Lankara, należącego do Lubelskiego Stowarzyszenia Fanów Star Wars. W kolekcji znalazły się takie gadżety jak książki, gry, komiksy, plakaty, albumy, a nawet zabawkowa rękojeść Dartha Vadera firmy Hasbro. Na uwagę zasługuje konsola PSP z nadrukiem Mrocznego Lorda.
Poniżej prezentujemy zdjęcia kolekcji.


KOMENTARZE (39)

Kolekcjonerstwo

Figurki z serii The Force Unleashed dostępne w oficjalnym sklepie

2007-12-28 01:14:00 StarWars.com

W oficjalnym sklepie oficjalnej StarWarsShop pojawiły się przed świętami figurki Hasbro z gry The Force Unleashed, które prezentowaliśmy w lutym. Jest to zestaw kilku figurek przedstawiających postaci z gry, która ujrzy światło dzienne wiosną 2008. Do każdej z figurek dołączono ciekawy opis, czyli pierwsze oficjalne informacje czym są dane postaci czy formacje.


Imperial EVO Trooper (Environmental Trooper), jednostka wyszkolona aby przetrwać w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych. Są wyposażeni w ulepszoną zbroję, dzięki czemu mogą prowadzić akcje w ekstremalnych środowiskach pełnych gorącego żaru, kwaśnych rzek czy wyładowań elektrycznych. Są uzbrojeni w FA-3, która odpala pociski rozpryskujące odłamki metalu, dzięki czemu zadają celowi więcej obrażeń.
Imperial Jumptrooper. Wyposażeni w jetpacki, szturmowcy imperialni przeznaczeni do zadań w powietrzu. Posiadają detonatory dalekiego zasięgu, które nie są na wyposażeniu standardowych jednostek, dzięki czemu charakteryzują się efektywnością niszczeniu wroga. Wraz z rozwojem pozycji Imperatora, symbolika tej jednostki ewoluowała, od oddziałów specjalnych w Odległych Rubieżach (jak na Felucii), aż do symbolu galaktycznej dominacji, podobnego do Gwiazdy Śmierci.
(Battle Demaged) Darth Vader. Podczas bitwy z nowopowstałym Sojuszem Rebeliantów na pokładzie Gwiazdy Śmierci, Vadera prawie pokonano. Pobity i połamany, Czarny Lord Sithów był najbliżej śmierci od czasów Mustafar.
Juno Eclipse: imperialna pani kapitan Rogue Shadow, której przydzielono rolę pilota tajnego ucznia Dartha Vadera. Ale pod głębokimi błękitnymi oczami i piękną twarzą, Juno ukrywa smutki przeszłości wypełnione śmiercią. Jednakże jej przygoda z tajnym uczniem, wciąga ją w całkowicie nieprzewidziany kierunek, miłość.
Mistrz Rahm Kota: jego nieufność i brak wiary w szturmowców klonów podczas Wojen Klonów, pomogła temu generałowi Jedi uniknąć rozkazu 66. Po wielu latach przebywania na wygnaniu, zmęczony ciągłym ukrywaniem się, Kota postanowił zastawić pułapkę na Dartha Vadera, jednak rezultat tej akcji to nieoczekiwane spotkanie z tajnym uczniem Vadera.
Maris Brood: po rozkazie 66 padawanka Maris Brood została odkryta przez mistrzynię Jedi Shaak Ti, i razem pozostały na wygnaniu na Felucii. Przez wiele lat mieszkając na tej planecie, Maris szkoliła się w Mocy, czując jak ta przepływa przez lasy, dziką naturę i przypominających rośliny tubylców. Kłopot w tym, że kiedy brutalnie oddzielono ją od jej mistrzyni, nieutemperowana Maris poddając się gniewowi staje się podatna na wpływ Ciemnej Strony.
Emperor’s Shadow Guard: tajni ochroniarze Imperatora, są czułymi na Moc wojownikami posiadającymi większe uprawnienia niż Imperialni Gwardziści. Walczą korzystając z umiejętności Jedi, każdy z nich dzierży lancę świetlną i prowadzi elitarnych komandosów do bitwy, jeśli zachodzi taka potrzeba.
KOMENTARZE (18)

Kolekcjonerstwo

Boba Fett z Holiday Special

2007-12-10 17:58:00

W oficjalnym sklepie można kupić specjalną, unikalną, kolekcjonerską kartę - klucz do postaci. Ma ona 6x8 cali i jest mocno limitowana, także ze względu na to, że przedstawia Bobę Fetta z Holiday Special. Całość kosztuje 29,99 USD.Oprócz Boby Fetta są też karty z C-3PO i R2-D2 z Wojen Klonów.

Parametry i cena identyczne.
KOMENTARZE (0)

Kolekcjonerstwo

Mimoboty seria 2

2007-12-01 23:11:00

Na Rebelscum znalazła się ciakwa zapowiedź drugiej serii Mimobotów, czyli nowych przenośnych pamięci USB, popularnie zwanych u nas Pendrive'ami. Nowe zestawy będą dostępne od stycznia / lutego 2008. Cena to prawdopodobnie 49,95 USD.O poprzedniej pierwszej serii można przeczytać tutaj.
KOMENTARZE (0)
Loading..