TWÓJ KOKPIT
0

Kolekcjonerstwo

Najbardziej pożądane Japońskie produkty

2008-03-18 12:18:00 oficjalna

Jak można było się spodziewać oficjalna w związku z organizacją w Japonii kolejnego Celebration, coraz częściej zamieszcza materiały związane z rynkiem Gwiezdnych Wojen w tym kraju. Tym razem przedstawiła najbardziej pożądane produkty o tej tematyce wyprodukowane w Japonii. Wyboru dokonali kolekcjonerzy.

KOMENTARZE (15)

Kolekcjonerstwo

Nowości od Hasbro

2008-03-17 22:31:00

I oto przed nami kolejna porcja figurek z oficjalnego bloga, które zaprezentowano na Toy Fair. Tym razem jest to The Legacy Collection, seira przedstawiająca figruki z sagi, głównie z klasycznych epizodów, acz nie zawsze ze znanych scen (np. Luke Skywalker z wyciętej sceny z ROTJ).


Yarna D’al Gargan


Ak-rev


Bane Malor


Leektar


Chewbacca


Han Solo


Luke Skywalker


Darth Vader


Ostatnie to porównanie opakowań Clone Wars Collection i Legacy Collection.

Rozkładalne droidy

Na oficjalnym blogu znalazła się jeszcze jedna seria nowych figurek Hasbro tym razem montowalnych droidów.

R4-D6


I jeszcze jedna z niespodzianek Hasbro z Toy Fair. Tym razem AT-TE.R7-Z0
KOMENTARZE (0)

Kolekcjonerstwo

Kolekcje Fanów - DiegoTan

2008-03-05 23:27:32 DiegoTan

Mamy zaszczyt przedstawić Wam dziś zdjęcia kolekcji kolejnego z fanów, który postanowił podzielić się z nami swoimi zbiorami dotyczącymi Gwiezdnych Wojen. DiegoTan podesłał nam 5 zdjęć z figurkami, klockami Lego, książkami i komiksami. Gorąco zachęcamy do ich obejrzenia oraz komentarzy. Pamiętajcie - zamieszczane przez nas kolekcje nie służą szeroko pojętemu chwalipięctwu, ale propagowaniu idei kolekcjonerstwa jako takiej. Zatem jeśli jeszcze tego nie robicie idźcie w ślady naszych fandomowych przyjaciół i zbierajcie co tylko zechcecie, a potem podeślijcie nam zdjęcia Waszych zbiorów, nieważne czy większych czy mniejszych, a my z radością je zamieścimy. Dotychczas umieszone na Bastionie kolekcje możecie oglądać tutaj.KOMENTARZE (29)
Loading..