TWÓJ KOKPIT
0

Kolekcjonerstwo

Sokół Millenium

2008-04-27 00:35:51 TheForce.net

Hasbro potwierdziło wyjście w lipcu nowego produktu. Będzie to znany nam wszystkim Sokół Millenium, wydany w wielkości 3 i 3/4 cala (czyli ok 9,5 cm). Jego premiera jest zapowiadana na 26 lipca, kiedy to ukażą się produkty z kolekcji związanych z The Clone Wars oraz Legacy. Liczymy na to, że wraz ze zbliżaniem się tej daty będziemy poznawać coraz więcej szczegółów odnośnie tych zestawów.


KOMENTARZE (13)

Kolekcjonerstwo

Muppety Star Wars

2008-04-21 21:11:49 oficjalna

W 1980 roku w The Muppet Show wystąpili niektórzy aktorzy znani nam z Gwiezdnych Wojen. Odcinek ten przeszedł do historii serii i powtarzany był wielokrotnie w rożnych krajach. Trzy lata później na łamach Muppet Magazine ukazał się komiks, przedstawiający Muppety w świecie Gwiezdnych Wojen (fragment prezentujemy poniżej).
W najbliższym czasie Disney ma zamiar wypuścić serię figurek nawiązujących do tego pamiętnego odcinka. Figurki będą sprzedawane zarówno oddzielnie, jak i w zestawach zawierających wszystkie figurki. Ich sprzedaż rozpocznie się w lipcu, a cena nie powinna przekroczyć 10$ za sztukę.


KOMENTARZE (8)

Kolekcjonerstwo

Dostawa plakatów w StarWarsShop

2008-04-20 22:12:00

W StarWarsShop pojawiło się kilka ciekawych i unikalnych plakatów z produkcji Lucasfilmu z lat 80.
KOMENTARZE (0)

Kolekcjonerstwo

Przegląd starych polskich gadżetów SW

2008-04-18 22:13:00 starwarsy.pl

Kiedy Gwiezdne Wojny wchodziły na ekrany kin i zdobywały serca fanów na całym świecie my tkwiliśmy za żelazną kurtyną. Polscy fani nie mieli dostępu do oryginalnych gadżetów, ale jak wiadomo "Polak potrafi". I tak powstały nasze rodzime "rarytasy" dla miłośników gwiezdnej sagi. Po prawie trzydziestu latach nadal są poszukiwane i pożądane przez kolekcjonerów.
Kuba Turkiewicz na łamach starwarsów.pl umieścił obszerny artykuł-przewodnik po gadżetach SW wyprodukowanych nad Wisłą w czasach PRLu. Znajdziecie tam wiele ciekawych informacji i dużo zdjęć. Dla wielu fanów będzie to sentymentalna podróż, a dla innych mała lekcja historii ;)
Zapraszamy do lektury artykułu, który znajduje się w tym miejscu.


KOMENTARZE (28)

Kolekcjonerstwo

Rancor z The Force Unleashed

2008-04-17 10:52:10 Rebelscum

Machina promocyjna The Force Unleashed kręci się coraz szybciej, dzięki czemu możemy obejrzeć kolejny produkt, który towarzyszy temu projektowi. Tym razem jest to figurka przedstawiająca rancora wraz z jeźdźcem.


KOMENTARZE (15)

Kolekcjonerstwo

Koszulki dla rowerzystów

2008-04-16 12:52:33 oficjalna

Oficjalna zaprezentowała kolejne koszulki dla fanów Gwiezdnych Wojen, tym razem w wersji dla rowerzystów. Na trzech nowych koszulkach możemy ujrzeć grafiki, które znajdowały się na plakatach do starej trylogii. Koszulki są wykonane ze specjalnego materiału, używanego przez sportowców.

KOMENTARZE (19)

Kolekcjonerstwo

Zabawki od Hasbro

2008-04-15 11:51:34 TheForce.net

Hasbro zaprezentowało kolejne zabawki z serii Mighty Muggs. Są one przeznaczone dla dzieci powyżej szóstego roku życia. Ceny zabawek z serii Mighty Muggs do tej pory wynosiły około 10 $ za sztukę.


KOMENTARZE (16)

Kolekcjonerstwo

Kotobukiya - wszyscy łowcy nagród

2008-04-15 00:06:00 Rebelscum.com

Pisaliśmy już o serii figur producenta Kotobukiya pod znamienitym tytułem "Bounty Hunters". W skład serii wchodzi sześć figur przedstawiających najsłynniejszych łowców nagród, których widzieliśmy kiedyś w "Imperium kontratakuje": Dengara, Zuckussa, Bosska, 4-LOM, IG-88, oraz oczywiście najsłynniejszego z nich - Bobę Fetta. Wszystkie sześć figurek można połączyć razem tak, że ich podstawy tworzą razem logo Imperium Galaktycznego. Ponadto do każdego zestawu dodany jest jeden fragment figurki Dartha Vadera, zaś zebrane wszystkie razem wyglądają właśnie tak:
Kolejne części zestawu, lecące do Stanów prosto z Japonii, będą się ukazywały od czerwca do października
KOMENTARZE (24)

Kolekcjonerstwo

Nowe figurki

2008-04-14 19:48:25 TheForce.net

Firma Gentle-Giant zaprezentowała nową 9-calową figurkę Obi-Wana Kenobiego. Pomimo iż przedstawia ona Mistrza Jedi, takiego jakim widzieliśmy go w Nowej Nadziei to wykonanie łączy w sobie styl i kolorystykę przypominającą serial Wojny Klonów. Dostępna będzie ona w sprzedaży w listopadzie.


Przy okazji chcielibyśmy zaprezentować ostatnie prace Sillof's Workshop. Stworzone przez nich figurki są wariacją na temat tego jak mogłyby wyglądać postacie z Gwiezdnych Wojen w czasach II wojny światowej.
Poniżej jeszcze jedna praca tej samej grupy. Mianowicie figurki przedstawiające znane nam postacie w epoce wiktoriańskiej Anglii.

KOMENTARZE (23)

Kolekcjonerstwo

Figurkowa Ósemka dla Abudy-3

2008-04-13 09:34:31 Rebelscum

Pamiętacie "Ósemkę dla Abudy-3"? Oto mały obrazek dla przypomnienia:Jeżeli nie znacie tych bohaterów to warto o nich wspomnieć. Była to grupa zrekrutowana przez Hana Solo, by uwolnić uciśnioną wioskę od najazdów oprychów Serjiego-X. Historia ta została opowiedziana w klasycznych komiksach Star Wars (numery od 7 do 10), wydawanych w latach 70. i 80. przez wydawnictwo Marvel Comics.

Scot Roggers - fan ze Stanów Zjednoczonych - stworzył własne figurki, bazujące na postaciach z Ósemki dla Abudy-3. Konwersja wyszła mu bardzo ciekawie, a w dobie kolekcjonerskiej „Legacy” takie projekty nabierają prawdziwej mocy wspomnień. W tym miejscu możecie podziwiać także inne prace Scota Roggersa, nie koniecznie związane z tematyką Star Wars.


Ową Ósemkę dla Abudy-3 tworzą (od lewej): Hedjie, Amiza, Han Solo, Chewbacca, robot FE-9Q, Jaxxon, Don-Wan Kihotay i „Starkiller Kid”.

Nie jeden fan chciałby mieć te figurki na własność, a z pewnością każdy ze starych wyjadaczy, którzy świetnie pamiętają komiksy Marvel Comics Star Wars. Istna kolekcjonerska gratka, która niestety nie będzie do kupienia.
KOMENTARZE (24)

Kolekcjonerstwo

Kolejne produkty z Japonii

2008-04-04 10:49:30 oficjalna

Oficjalna tym razem zaprezentowała nam zestaw ściereczek przeznaczonych do wycierania naczyń, zawierających motywy z Gwiezdnych Wojen. Oczywiście są to rzeczy wyprodukowane w Japonii i prezentowane z uwagi na zbliżające się Celebration Japan - niemniej jednak warto się im przyjrzeć.


Przy okazji pokazano również inne produkty użytku codziennego zawierające motywy z Gwiezdnych Wojen, a wyprodukowane w kraju kwitnącej wiśni - mianowicie podajnik do mydła w płynie i pojemnik na pieprz/sól.


KOMENTARZE (23)
Loading..