Kolekcjonerstwo

The Clone Wars Topps

Rebelscum
8

Jak już informowaliśmy w tym newsie machina promocyjna The Clone Wars objęła również karty Topps. Dzisiaj mamy przyjemność zaprezentować kolejny preview Topps, a mianowicie karty autorstwa Davea Filoniego, Kiliana Plunketta, Thanga Le oraz Giancarla Volpego.

Star Wars i Walt Disney

Rebelscum
10

Czytelnicy amerykańskiego serwisu Rebelscum donoszą, że w hollywodzkich studiach kompleksu: „Walt Disney World” widzieli kilka nowych gadżetów łączących motywy Star Wars z Myszką Miki.

Są to 2 nowe koszulki; pierwsza prezentująca szturmowca jedzącego loda w charakterystycznym kształcie głowy Myszki Miki, druga to przedstawienie słynnej scenki z „Nowej nadziei” z użyciem postaci Walta Disney’aA także dwie przypinki; jedna z wyżej wspomnianym szturmowecem, druga natomiast to połączenie godła imperium z emblematem Myszki Miki. Czyżby nowy znak Imperium Walta Disney’a?Na koniec pozostaje nam zegarek z wyrysowanym Donaldem Maulem na tarczy.Wszystkie nowe produkty są jednym z elementów promocji Star Wars Weekends organizowanych w Disney’s Hollywod Studios. Są to weekendy poświęcone w pełni Gwiezdnym Wojnom, które odbędą się w każdy piątek, sobotę i niedzielę w okresie między 6 a 29 czerwca.

Kolekcje fanów – Darth GROM

Darth GROM
52

W miniony weekend w ręce naszej redakcji wpadła płyta DVD ze zdjęciami kolekcji niejakiego Dartha GROMa. Jest to dość barwna postać bastionowego społeczeństwa, którą większości przedstawiać nie trzeba. Kolekcja Dartha GROMa jest bardzo pokaźna i to na tyle, że musieliśmy wybrać kilkanaście zdjęć spośród 200 - to w końcu kolekcja fana z 30 letnim stażem. W galerii znajdziecie wiele ciekawych fotografii, na przykład: figurek, komiksów, czy też kart z kadrami filmowymi. Poniżej coś na rozgrzewkę: Darth GROM i Darth Maul we własnej osobie.galeria Kolekcje fanów – Darth GROM


Jeżeli chcecie by wasze kolekcje zostały opublikowane na łamach Bastionu, po prostu do nas napiszcie. Inne kolekcje fanów znajdziecie w tym miejscu.

''The Clone Wars - 1st Day Of Issue''

Rebelscum.com
16

Dziś jest dobry dzień dla kolekcjonerów. Ponieważ pojawiły się zdjęcia pierwszych 7 figurek z lini The Clone Wars. Pierwszą partią najnowszej lini Hasbro jest tajemnicza "1st Day Of Issue". Kolekcja będzie rozwijana w nadchodzące lato. Same figurki przedstawiają postacie z kinowego pilota serialu w swojej charakterystycznej formie 3D. Na pierwszą taśmę zostali rzuceni tacy bohaterowie jak: Anakin Skywalker, R2-D2, Yoda, Rex, Battle Droid, General Grevious i Clone Trooper.


Plecak R2-D2

R2-D2 Central
21


W historii gadżetów SW pojawiły się już różne plecaki (np. Yoda czy Chewie, które możecie zobaczyć tutaj). Teraz przyszła pora na R2-D2, którego można będzie nosić na plecach już od sierpnia. Droida, który przyda się do przenoszenia niezbędnych na spotkaniu fanów rekwizytów SW, można zamówić już teraz w tym miejscu. Plecak kosztuje 39,99$.

Wędkuj z Vaderem

theforce.net
32

Już wkrótce półki wszystkich dobrych sklepów wędkarskich uginać się będą pod ciężarem ekskluzywnych i unikatowych zestawów łowieckich z logiem SW! Tak tajemnicze sprzęty jak: wędka, kołowrotek, siatka, a nawet wybitnie wędkarska skrzyneczka, a wszystko to z motywami kojarzącymi się z naszymi ulubionymi Gwiezdnymi Wojnami:

Co więcej bothańscy szpiedzy theForce.netu zapowiadają, że w niedalekiej przyszłości mają pojawić się kolejne zestawy wędkarskie, w tym te związane z "the Clone Wars".

Pozostaje jedno ostateczne pytanie. Czy ten sprzęt zdoła utrzymać gooberfisha?

Temat na forum.

Szklanki SW

TheForce.net
23

Kid Nemo poszerzyło swoją ofertę o szklanki wyprodukowane przez firmę Kotobukiya, która to do tej pory słynęła w światku SW przede wszystkim ze wspaniałych figurek. Szklanki te, przedstawiające roboty R2-D2, R4-P17 oraz C-3PO były do tej pory dostępne w sprzedaży jedynie na konwentach Celebration IV oraz Comic Con 2007.

Jeśli ktoś chciałby je nabyć to tu, tu i tu znajdują się linki do konkretnych produktów. Sprzedawanych niestety po dosyć dużej cenie - 50$.

Karty topps: ''The Clone Wars''

topps.com
9

Dziś w kilku telewizjach amerykańskich zostanie wyemitowany trailer kinowego: „The Clone Wars”. Polacy co prawda mieli okazję oglądać go wcześniej, ale teraz za to dostaniemy trailer w dobrej rozdzielczości i kolorach. Premiera zwiastuna będzie w TV o 22:58 czasu polskiego.

Tymczasem na stronie topps.com została zaprezentowana zapowiedź nowego produktu związanego z „The Clone Wars”. Jak się można domyślać są to karty topps. W tym miejscu znajdziecie wszystkie szczegóły i przykładowe zdjęcia kart, foilów i innych dodatków specjalnych, boosterów oraz boxów. Jak to zawsze w przypadku kart topps, jest na czym oko zawiesić. Te cudeńka ukażą się w sprzedaży, podobnie jak większość rzeczy promujących „The Clone Wars”, 26 lipca. Zestaw będzie liczył 90 nowych kart, cena jednego boostera jeszcze nie jest znana.

zapowiedź kart topps The Clone Wars

R2-D2 jako projektor

TheForce.net
27

Za oceanem ukazała się w sprzedaży nowa wersja R2-D2, tym razem z wmontowanym projektorem cyfrowym, głośnikami o mocy 20 watt i odtwarzaczem cd / dvd. Dodatkowo posiada złącza do podłączenia iPoda, urządzeń usb i kart pamięci. Pilot do obsługi tego sprzętu wyglądem przypomina Sokoła Millenium. Projektor jest w stanie wyświetlać obraz o rozdzielczości 1024x768 pikseli. Cena takiego R2-D2 to 2995$.
Tutaj można zobaczyć filmik, prezentujący wygląd i działanie R2-D2.
Star Wars Evolutions

Rebelscum
25

Na stronie Rebelscum.com pojawiły się fotografie nowych figurek z serii Star Wars Evolutions. Jest to część cyklu kolekcji wydawanej z okazji 30. lecia Gwiezdnych Wojen. Evolutions skupia się na poszczególnych frakcjach i przedstawia trzy etapy ich rozwoju w formie figurek.

The Sith Legacy zawiera figurki: Darth Nihilus (Knights of the Old Republic), Darth Bane (Knights of the Old Republic) i Darth Maul (The Phantom Menace).The Jedi Legacy zawiera figurki: Qui-Gon Jinn (The Phantom Menace), Bultar Swan (Attack of the Clones) i Luke Skywalker (New Jedi Order).Fett Legacy zawiera figurki: Mandalore (Knights of the Old Republic), Jango Fett (Attack of the Clones) i Boba Fett (The Empire Strikes Back).Anakin Skywalker to Darth Vader zawiera figurki: Anakin Skywalker (Jedi Hero), Anakin Skywalker (Clone Wars Commander) i Darth Vader (Evil Sith Lord).Vader's Secret Apprentice zawiera figurki: Secret Apprentice, Sith Lord, Jedi Knight.Jak widać niektóre figurki prezentują się znakomicie. A ich różnorodność sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Żeby uzyskać więcej dokładnych zdjęć figurek, należy zajrzeć tutaj: Sith, Jedi, Fett, Anakin i VA.

Archiwum wiadomości dla działu "Kolekcjonerstwo"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.