TWÓJ KOKPIT
0

Kolekcjonerstwo

The Clone Wars Topps

2008-05-31 21:40:43 Rebelscum

Jak już informowaliśmy w tym newsie machina promocyjna The Clone Wars objęła również karty Topps. Dzisiaj mamy przyjemność zaprezentować kolejny preview Topps, a mianowicie karty autorstwa Davea Filoniego, Kiliana Plunketta, Thanga Le oraz Giancarla Volpego.


KOMENTARZE (8)

Kolekcjonerstwo

Star Wars i Walt Disney

2008-05-24 16:18:38 Rebelscum

Czytelnicy amerykańskiego serwisu Rebelscum donoszą, że w hollywodzkich studiach kompleksu: „Walt Disney World” widzieli kilka nowych gadżetów łączących motywy Star Wars z Myszką Miki.

Są to 2 nowe koszulki; pierwsza prezentująca szturmowca jedzącego loda w charakterystycznym kształcie głowy Myszki Miki, druga to przedstawienie słynnej scenki z „Nowej nadziei” z użyciem postaci Walta Disney’aA także dwie przypinki; jedna z wyżej wspomnianym szturmowecem, druga natomiast to połączenie godła imperium z emblematem Myszki Miki. Czyżby nowy znak Imperium Walta Disney’a?Na koniec pozostaje nam zegarek z wyrysowanym Donaldem Maulem na tarczy.Wszystkie nowe produkty są jednym z elementów promocji Star Wars Weekends organizowanych w Disney’s Hollywod Studios. Są to weekendy poświęcone w pełni Gwiezdnym Wojnom, które odbędą się w każdy piątek, sobotę i niedzielę w okresie między 6 a 29 czerwca.
KOMENTARZE (10)

Kolekcjonerstwo

Kolekcje fanów – Darth GROM

2008-05-21 07:48:47 Darth GROM

W miniony weekend w ręce naszej redakcji wpadła płyta DVD ze zdjęciami kolekcji niejakiego Dartha GROMa. Jest to dość barwna postać bastionowego społeczeństwa, którą większości przedstawiać nie trzeba. Kolekcja Dartha GROMa jest bardzo pokaźna i to na tyle, że musieliśmy wybrać kilkanaście zdjęć spośród 200 - to w końcu kolekcja fana z 30 letnim stażem. W galerii znajdziecie wiele ciekawych fotografii, na przykład: figurek, komiksów, czy też kart z kadrami filmowymi. Poniżej coś na rozgrzewkę: Darth GROM i Darth Maul we własnej osobie.galeria Kolekcje fanów – Darth GROM


Jeżeli chcecie by wasze kolekcje zostały opublikowane na łamach Bastionu, po prostu do nas napiszcie. Inne kolekcje fanów znajdziecie w tym miejscu.
KOMENTARZE (52)

Kolekcjonerstwo

''The Clone Wars - 1st Day Of Issue''

2008-05-20 18:57:38 Rebelscum.com

Dziś jest dobry dzień dla kolekcjonerów. Ponieważ pojawiły się zdjęcia pierwszych 7 figurek z lini The Clone Wars. Pierwszą partią najnowszej lini Hasbro jest tajemnicza "1st Day Of Issue". Kolekcja będzie rozwijana w nadchodzące lato. Same figurki przedstawiają postacie z kinowego pilota serialu w swojej charakterystycznej formie 3D. Na pierwszą taśmę zostali rzuceni tacy bohaterowie jak: Anakin Skywalker, R2-D2, Yoda, Rex, Battle Droid, General Grevious i Clone Trooper.KOMENTARZE (16)

Kolekcjonerstwo

Plecak R2-D2

2008-05-20 10:25:00 R2-D2 Central


W historii gadżetów SW pojawiły się już różne plecaki (np. Yoda czy Chewie, które możecie zobaczyć tutaj). Teraz przyszła pora na R2-D2, którego można będzie nosić na plecach już od sierpnia. Droida, który przyda się do przenoszenia niezbędnych na spotkaniu fanów rekwizytów SW, można zamówić już teraz w tym miejscu. Plecak kosztuje 39,99$.
KOMENTARZE (21)

Kolekcjonerstwo

Wędkuj z Vaderem

2008-05-16 23:29:00 theforce.net

Już wkrótce półki wszystkich dobrych sklepów wędkarskich uginać się będą pod ciężarem ekskluzywnych i unikatowych zestawów łowieckich z logiem SW! Tak tajemnicze sprzęty jak: wędka, kołowrotek, siatka, a nawet wybitnie wędkarska skrzyneczka, a wszystko to z motywami kojarzącymi się z naszymi ulubionymi Gwiezdnymi Wojnami:
Co więcej bothańscy szpiedzy theForce.netu zapowiadają, że w niedalekiej przyszłości mają pojawić się kolejne zestawy wędkarskie, w tym te związane z "the Clone Wars".

Pozostaje jedno ostateczne pytanie. Czy ten sprzęt zdoła utrzymać gooberfisha?

Temat na forum.
KOMENTARZE (32)

Kolekcjonerstwo

Szklanki SW

2008-05-16 14:13:35 TheForce.net

Kid Nemo poszerzyło swoją ofertę o szklanki wyprodukowane przez firmę Kotobukiya, która to do tej pory słynęła w światku SW przede wszystkim ze wspaniałych figurek. Szklanki te, przedstawiające roboty R2-D2, R4-P17 oraz C-3PO były do tej pory dostępne w sprzedaży jedynie na konwentach Celebration IV oraz Comic Con 2007.

Jeśli ktoś chciałby je nabyć to tu, tu i tu znajdują się linki do konkretnych produktów. Sprzedawanych niestety po dosyć dużej cenie - 50$.


KOMENTARZE (23)

Kolekcjonerstwo

Karty topps: ''The Clone Wars''

2008-05-09 20:43:04 topps.com

Dziś w kilku telewizjach amerykańskich zostanie wyemitowany trailer kinowego: „The Clone Wars”. Polacy co prawda mieli okazję oglądać go wcześniej, ale teraz za to dostaniemy trailer w dobrej rozdzielczości i kolorach. Premiera zwiastuna będzie w TV o 22:58 czasu polskiego.

Tymczasem na stronie topps.com została zaprezentowana zapowiedź nowego produktu związanego z „The Clone Wars”. Jak się można domyślać są to karty topps. W tym miejscu znajdziecie wszystkie szczegóły i przykładowe zdjęcia kart, foilów i innych dodatków specjalnych, boosterów oraz boxów. Jak to zawsze w przypadku kart topps, jest na czym oko zawiesić. Te cudeńka ukażą się w sprzedaży, podobnie jak większość rzeczy promujących „The Clone Wars”, 26 lipca. Zestaw będzie liczył 90 nowych kart, cena jednego boostera jeszcze nie jest znana.

zapowiedź kart topps The Clone Wars


KOMENTARZE (9)

Kolekcjonerstwo

R2-D2 jako projektor

2008-05-05 10:30:33 TheForce.net

Za oceanem ukazała się w sprzedaży nowa wersja R2-D2, tym razem z wmontowanym projektorem cyfrowym, głośnikami o mocy 20 watt i odtwarzaczem cd / dvd. Dodatkowo posiada złącza do podłączenia iPoda, urządzeń usb i kart pamięci. Pilot do obsługi tego sprzętu wyglądem przypomina Sokoła Millenium. Projektor jest w stanie wyświetlać obraz o rozdzielczości 1024x768 pikseli. Cena takiego R2-D2 to 2995$.
Tutaj można zobaczyć filmik, prezentujący wygląd i działanie R2-D2.

KOMENTARZE (27)

Kolekcjonerstwo

Star Wars Evolutions

2008-05-01 02:05:24 Rebelscum

Na stronie Rebelscum.com pojawiły się fotografie nowych figurek z serii Star Wars Evolutions. Jest to część cyklu kolekcji wydawanej z okazji 30. lecia Gwiezdnych Wojen. Evolutions skupia się na poszczególnych frakcjach i przedstawia trzy etapy ich rozwoju w formie figurek.

The Sith Legacy zawiera figurki: Darth Nihilus (Knights of the Old Republic), Darth Bane (Knights of the Old Republic) i Darth Maul (The Phantom Menace).The Jedi Legacy zawiera figurki: Qui-Gon Jinn (The Phantom Menace), Bultar Swan (Attack of the Clones) i Luke Skywalker (New Jedi Order).Fett Legacy zawiera figurki: Mandalore (Knights of the Old Republic), Jango Fett (Attack of the Clones) i Boba Fett (The Empire Strikes Back).Anakin Skywalker to Darth Vader zawiera figurki: Anakin Skywalker (Jedi Hero), Anakin Skywalker (Clone Wars Commander) i Darth Vader (Evil Sith Lord).Vader's Secret Apprentice zawiera figurki: Secret Apprentice, Sith Lord, Jedi Knight.Jak widać niektóre figurki prezentują się znakomicie. A ich różnorodność sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Żeby uzyskać więcej dokładnych zdjęć figurek, należy zajrzeć tutaj: Sith, Jedi, Fett, Anakin i VA.
KOMENTARZE (25)
Loading..