TWÓJ KOKPIT
0

Kolekcjonerstwo

Karty Star Wars w Polsce

2008-06-30 13:09:10 EMPiK

Gadżety SW na polskim rynku to na tyle duża rzadkość, że warto wspomnieć o każdym produkcie, który się u nas pojawił. Oto od niedawna we wszystkich salonach sieci EMPiK zakupić można karty do gry z motywami Star Wars. Karty wyprodukowała belgijska firma Cartamundi przy okazji 30-lecia "Nowej nadziei".
Dostępne są trzy zestawy: talia kart "Heroes and Villains" z 55 bohaterami filmów, talia z plakatami SW z całego świata – jest też kilka plakatów polskich, oraz zestaw dwóch talii: z bohaterami jasnej i ciemnej strony Mocy. Jedna talia kosztuje 11.99 zł, zaś za podwójny zestaw trzeba zapłacić 29,90.
KOMENTARZE (23)

Kolekcjonerstwo

Zdjęcia z Tokyo Toy Show 2008

2008-06-26 21:16:21 Rebelscum

W Tokio – stolicy Japonii, odbyły się niedawno targi Tokyo Toy Show 2008, imprezę odwiedziło około 110 tysięcy osób. Podczas targów zaprezentowano wiele ciekawych pozycji kolekcjonerskich Star Wars, w szczególności interesujące są najnowsze produkty związane z serialem The Clone Wars. Wśród nich są figurki postaci i pojazdów, a nawet wokodery mowy.

Z innych „rarytasów” wymienić można hologram Qui-Gon Jinna firmy Gentle Gianat, model Sokoła Millenium, czy też R2-D2 USB HUB, dla imperiali także w wersji Darth Vader. Poniżej mała próbka tego, co możecie oglądnąć w galerii na japanstarwars.com.KOMENTARZE (16)

Kolekcjonerstwo

Hasbro TIE Fighter

2008-06-25 10:47:00 TheForce.net

Hasbro przygotowało nam kolejną figurkę, tym razem jest to TIE Fighter skradziony Imperium i wcielony do floty Rebelii, do myśliwca dołączony jest jego pilot - Hobbie Klivian. Zestaw będzie kosztował 53.99$Jak już informowaliśmy w tym newsie Lego zamierza wypuścić nowy zestaw prezentujący Gwiazdę Śmierci. Udało się nam dowiedzieć już ile będzie wynosiła cena tego zestawu. Jak się można było spodziewać nie jest ona mała, bo wynosi 400$.
Pojawił się już pierwszy filmik prezentujący wszelkie opcje jakie będzie posiadała ta Gwiazda Śmierci, zapraszamy do obejrzenia - naprawdę warto.


KOMENTARZE (18)

Kolekcjonerstwo

Akcesoria dla Nintendo DS

2008-06-21 16:38:27 Rebelscum

Na stronie Rebelscum pojawiły się zdjęcia nowych rzeczy dla graczy konsoli Nintendo Dual Screen. Są to przyrządy, które każdy fan-gracz powinien mieć i to w dwóch wersjach: The Force Unleashed i Indiana Jones LEGO. Spójrzmy zatem co przydatnego w owych zestawach znajdziemy:

Jak zapewnia nasze źródło, wszystkie te rzeczy można zakupić w brytyjskim sklepie internetowym EmpireDirect.
KOMENTARZE (4)

Kolekcjonerstwo

The Clone Wars Monopoly

2008-06-20 00:53:26 Rebelscum

Firma Parker Brothers jest w trakcie przygotowywania nowej edycji kultowej gry Monopoly - The Clone Wars Monopoly. Zestaw zawierać będzie 6 unikatowych pionków do gry z postaciami z serialu. Jak widać na załączonym obrazku, jedną z nich będzie Generał Grevious. Jak można się domyśleć gra będzie stylizowana na wzór kinowych „Wojen Klonów”. Na razie nie podano jeszcze informacji kiedy nowa edycja Monopoly miała by się pojawić w sprzedaży, lub też ile miała by kosztować.


KOMENTARZE (20)

Kolekcjonerstwo

Gwiazda Śmierci

2008-06-19 10:49:17 oficjalny blog

Zgodnie z najnowszymi informacjami firma Lego szykuje prawdziwą niespodziankę. Ma zamiar wypuścić w sprzedaży Gwiazdę Śmierci, w której będziemy widzieli w środku różne scenki z filmów. Do zestawu poza samą Gwiazdą Śmierci będzie dołączony komplet figurek oraz myśliwiec. Wszystko to prezentują poniższe zdjęcia.
Niestety nie jest znana jeszcze cena tego zestawu.


KOMENTARZE (36)

Kolekcjonerstwo

Smaczny sen z Wojnami Klonów

2008-06-07 10:55:53 Rebelscum

Na stronie TheToyShop pojawiła się bardzo ciekawa oferta. Jest nią dziecięce łóżko dmuchane „The Clone Wars”. Jak zapewnia sprzedawca jest to świetny produkt, który można wykorzystać w podróży, na biwaku czy w trakcie wypadu pod namiot. Łatwo go nadmuchać, zarówno samemu jak i przy pomocy pompki. Łóżko jest przeznaczone dla dzieci powyżej szóstego roku życia, a jego rozmiary prezentują się następująco: wysokość 170cm, szerokość 67cm, waży nieco ponad 2 kilogramy. Cena łóżka to niecałe 33$.KOMENTARZE (33)
Loading..