Kolekcjonerstwo

Wieści z Comic-Conu - update

13

Comic-Con 2008, który zakończył się wczoraj w San Diego był chyba największą tegoroczną imprezą w USA na której prezentowano również rzeczy związane z Gwiezdnymi Wojnami.

Po raz szósty serwis Rebelscum wyróżnił najlepszego wydawcę produktów SW. Tym razem tytuł Star Wars Licensee of the Year 2008 otrzymała firma Hasbro. Warto zauważyć, że stało się to drugi raz z rzędu. Gwoli przypomnienia w roku 2004 zwyciężyła firma Master Replicas, 2005 - Gentle Giant Studios, a w 2006 Sideshow Collectibles.

Comic-Con był świetną okazją dla Hasbro aby zaprezentować produkty, które mają ujrzeć światło dzienne w 2008 i 2009 roku. Pełną prezentację można obejrzeć tutaj.Również firma Museum Replicas zaprezentowała najnowsze wersje kostiumów jakie przygotowują. Nie są to jednak ostateczne wersje, jako, że wciąż pracują nad szczegółami. Można je obejrzeć tutaj.(Rusis: update - 14:44 20.07.08) Ceniona przez fanów za jakość produktów firma Kotobukiya również zaprezentowała nowe produkty. Tym razem związane z The Clone Wars.

Elektronika z motywami SW

11

Na rynku mają pojawić się nowe odtwarzacze MP3 skierowane do fanów Gwiezdnych Wojen. Odtwarzacz o niestety niewielkiej pojemności - 512 MB - będzie kosztował ok. 80 $.Kolejnym z produktów, które ostatnio zaprezentowano jest hub USB, sprzedawany w dwóch wersjach - R2D2 i Vadera - po 66 $ za sztukę. Każdy hub oferuje możliwość podłączenia 4 urządzeń USB. W czasie gdy są one podłączone urządzenie "ożywa".

Ostatnim już produktem, który chcieliśmy dziś zaprezentować są pendrivy firmy Mimobot oczywiście z motywami z Gwiezdnych Wojen. Za takie urządzenie o pojemności 1 GB należy zapłacić 39,95 $, za 2 GB 49,95 $, 4 GB są dostępne za 74,95$, a zakup urządzenia o pojemności 8 GB to wydatek 109,95$.

Nowe prace Sillof's Workshop

ClubJade
11

Parę miesięcy temu informowaliśmy o figurkach od Sillof's Workshop, które łączą w sobie motywy z Gwiezdnych Wojen ze steampunkiem. Mamy przyjemność zaprezentować kolejne prace, tym razem oparte na Imperium Kontratakuje.


Pościele z bohaterami Rebelii

StarWars.com
19

W odpowiedzi na olbrzymią tęsknotę fanów do ich starych dziecięcych pościeli z motywami walecznych Rebeliantów, albo żołnierzy Imperium, czyli tych związanych z klasycznymi Gwiezdnymi Wojnami, firma Pottery Barn Kids przygotowała zestaw pościeli wiernych tym z lat 70., a więc z motywami ze Starej Trylogii. Co więcej zestawy pościelowe dostępne będą aż w trzech rozmiarach, tak, żeby mógł się z niej cieszyć fan w każdym wieku. Pościel będzie można zamawiać na stronie producenta od 24 lipca.Temat na forum.

Plecaki Star Wars

Krogulec za Rebelscum
9

Jak donosi strona Rebelscum, w sieci sklepów Toys r US z zabawkami na terenie USA, dostępne są już trzy wersje kolorystyczne plecaków z motywami z The Clone Wars. Aby nie zanudzać, dodamy tylko, że dwa pierwsze przedstawiają Komandora Rexa, a trzeci Anakina Skywalkera ze swoim byłym mistrzem, Obi-Wanem Kenobim.

Nowe figurki w sprzedaży

Krogulec za Rebelscum
2

Do nabycia są już figurki z opisywanej niedawno w newsie>>> mówiącym o targach Toy Show 2008 serii The Clone Wars oraz Legacy Collection. O ile figurki z tej pierwszej skupiają się tylko na postaciach z TCW, o tyle figurki z Legacy Collection według dotychczasowych informacji nie skupiają się specjalnie na żadnej ze stref Gwiezdnych Wojen, przedstawiając bohaterów z różnych er.

Seria legacy:


Seria TCW:

eFx Collectibles

ClubJade
10

Jak się dowiedzieliśmy ruszyła już strona firmy eFx Collectibles. Można na niej zobaczyć jak na razie tylko trzy produkty, które ukażą się w sprzedaży: hełm szturmowca, hełm Vadera i replikę miecza Ahsoki. Za pomocą tej strony można będzie również składać zamówienia na te produkty. Gwoli przypomnienia, firma eFx Collectibles przejęła licencję od Master Replicas na produkcję różnego rodzaju replik ze świata Gwiezdnych Wojen.
Stronę można obejrzeć tutaj

Archiwum wiadomości dla działu "Kolekcjonerstwo"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.