TWÓJ KOKPIT
0

Kolekcjonerstwo

Obi-Wan Kenobi i Anakin Skywalker

2009-11-28 21:17:28 Gentle Giant

Niedawno informowaliśmy Was o zapowiadanej przez firmę Gentle Giant figurce kapitana Rexa. Dzisiaj mamy przyjemność zapowiedzieć kolejną figurkę - tym razem jest to Mistrz Jedi, Obi-Wan Kenobi z mieczem świetlnym i w stroju z czasów wojen klonów. Tak samo jak kapitan Rex jego postać jest zaprezentowana w dynamicznej pozie, jakby wyjęta żywcem z pola walki. Obi-Wan będzie mierzył niecałe 22 cm wysokości, a koszt gadżetu to 90$. Figurka Kenobiego jest ostatnią już, z czterech najważniejszych figurek z "The Clone Wars", które firma zamierzała wydać. Poprzednie to wspomniana wcześniej figurką kapitana Rexa, oraz wydane w październiku figurki Anakina Skywalkera (cena - 90$, wysokość 29 cm) i Ahsoki Tano (cena - 90$, wysokość 18.5 cm).
KOMENTARZE (29)

Kolekcjonerstwo

Obrazy z Gwiezdnych Wojen w promocji

2009-11-27 20:49:29 Vide

Firma Vide z Wrocławia, specjalizująca się w sprzedaży reprodukcji oraz plakatów (zarówno w komplecie z dopasowanymi ramami jak i bez nich) przygotowała w dniu dzisiejszym dla fanów Gwiezdnych Wojen promocje. Wszystkie produkty związane z tą tematyką zostały przecenione o 30%. W ofercie znajdują się zarówno znane fanom plakaty filmowe, arty Ralpha McQuariego jak i mniej znane produkcje. Cena w zależności od wybranego produktu oraz tego czy zdecydujemy się zamówić obraz w oprawie czy bez niej wynosi od kilkunastu złotych do kilkuset. Z pełną ofertą można zapoznać się w tym miejscu.KOMENTARZE (17)

Kolekcjonerstwo

Figurka kapitana Rexa

2009-11-21 19:08:52 Gentle Giant

Firma Gentle Giant w ostatnim miesiącu tego roku ma zamiar wypuścić do sprzedaży figurkę kapitana Rexa. Rex będzie przedstawiony z blasterem wyciągniętym w ręce, celując do niewidocznego przeciwnika. Na zbroi kapitana widoczne mają być ślady wcześniejszych walk. Figurka zostanie wyprodukowana w limitowanej edycji, niestety nie znamy jeszcze ostatecznych informacji odnośnie liczności tej edycji. Za przyjemność posiadania, mierzącego prawie 22 cm, gadżetu zapłacić będzie trzeba 90$.


KOMENTARZE (22)

Kolekcjonerstwo

Zabawki ze Star Wars w McDonald's

2009-11-20 20:24:34

Od dnia dzisiejszego w sieci McDonald's na terenie Polski do zestawów Happy Meal dodawane są gadżety pochodzące z sagi Gwiezdnych Wojen. Do wyboru jest sześć różnych gadżetów. Poniżej opisy jakie prezentuje do nich sieć McDonald's:
 • Yoda - mistrz siły i nauczyciel Jedi zna odpowiedzi na wszystkie pytania. Aby się o tym przekonać, wystarczy po zadaniu pytania potrząsnąć figurką i obrócic ją do góry nogami. Znak wodny, jaki ukaże się w podświetlonym trójkącie, należy odczytać, korzystając z podpowiedzi umieszczonych na dołączonej karcie.
 • Miecz świetlny Anakina - magiczna moc niebieskiego laserowego światła z miecza Anakina sprawi, że każdy może przemienić się w prawdziwego Jedi.
 • Lewitujący statek gwiezdny - statek Zakonu Jedi lewituje nad podstawką dzięki magnesom.
 • R2D2 z projektorem - android wyświetla czerwone laserowe portrety epickich bohaterów sagi.
 • Miecz świetlny Dartha Vadera - dwustronny miecz emituje czerwone światło laserowe.
 • Głowa Dartha Vadera z labiryntem - w środku głowy znajduje się gra - labirynt; przy każdym otwarciu kasku z głowy wydobywa się odgłos ciężkiego oddechu Vadera.


Promocja potrwa do 18 grudnia.
KOMENTARZE (36)

Kolekcjonerstwo

Cztery zestawy LEGO

2009-11-19 13:25:56 Mistrz Seller

W sklepie internetowym Amazon można już znaleźć w przedsprzedaży cztery zestawy klocków LEGO, które wyjdą w 2010 roku. W tym newsie prezentowaliśmy Wam wstępne informacje na temat produktów LEGO na kolejny rok, Tym razem mamy możliwość je uszczegółowić trochę.
 • 8085 - Freeco Speeder, ilość części: 177, cena: 24.99$
 • 8086 -Trifighter Droid, ilość części: 268, cena: 24.99$
 • 8087 - Tie Defender, ilość części: 304, cena: 49.99$
 • 8088 - ARC-170 Starfighter, ilość części: 696, cena: 59.99$

KOMENTARZE (33)

Kolekcjonerstwo

Jawa - ogrodowy krasnal

2009-11-12 13:02:15 ClubJade

W grudniu do sprzedaży trafi nowy Jawa - ogrodowy krasnal. Mierzący około 30 centymetrów gadżet jest przeznaczony dla fanów Gwiezdnych Wojen, chcących swój ogródek koło domu udekorować również jakimiś filmowymi motywami. Wykonany został z solidnego materiału i farby odpornej na słońce oraz deszcz. Za przyjemność posiadania takiego Jawy zapłacić będzie trzeba 34.99$.


KOMENTARZE (21)

Kolekcjonerstwo

Pluszowe misie

2009-11-08 14:11:41 ClubJade

Build-A-Bear Workshop przygotował dla fanów Gwiezdnych Wojen serię swoich sztandarowych produktów. Do sprzedaży trafiło 5 pluszowych misiów - cztery przyozdobione kostiumami ze świata Gwiezdnych Wojen (Anakina, Rexa, Vadera i Obi-Wana), piaty przebrany za fana sagi. Za każdego z misiów zapłacić będzie trzeba 40$. Tym fanom, którzy chcieliby przebrać posiadane już pluszaki za postacie z sagi, firma sprzedaje osobno stroje dla misiów. Za sam kostium, bez misia, zapłacić należy 15$.


KOMENTARZE (28)

Kolekcjonerstwo

Mikołaj Vader

2009-11-05 10:18:00 Entertainment Earth

Jeszcze w tym miesiącu do sprzedaży trafić mają cztery nowe figurki firmy Funko powiązane ze światem Gwiezdnych Wojen. Jak można się było spodziewać, wraz ze zbliżaniem się grudnia, na rynku zaczną pojawiać się produkty łączące ze sobą motywy Star Wars wraz z motywami świątecznymi. Tak jest również w przypadku firmy Funko i zaprezentowanych gadżetów. Figurki Yody i C-3PO w strojach Mikołajów oraz Jawy z prezentami powstały na podstawie świątecznych rysunków Ralpha McQuarrie'go, natomiast figurka Mikołaja Vadera zawiera elementy z rysunków z komiksów Marvela. Każda z czterech figurek mierzy ok. 12 cm i kosztować będzie 8.49$.


KOMENTARZE (22)

Kolekcjonerstwo

Luke Skywalker i Boba Fett

2009-11-04 10:25:29 Gentle Giant

Firma Gentle Giant przygotowuje dla fanów Gwiezdnych Wojen dwa kolejne gadżety, o których nie mieliśmy jeszcze okazji Wam wspominać. Pierwszym z nich jest makieta Boby Fetta z Hanem zamrożonym w karbonicie pochodząca z popularnej serii Animated. Produkt wytworzony ma zostać w limitowanej edycji specjalnie dla sklepu Entertainment Earth. Za mierzącą 25 centymetrów makietę zapłacić będzie trzeba 119$. Data premiery makiety pierwotnie ustalona była na lipiec bieżącego roku, wraz z mijającymi miesiącami przesuwano ją na październik-listopad, obecnie premiera zaplanowana jest na grudzień. Miejmy nadzieję, że to juz jest ostateczny termin. Drugim gadżetem jest figurka Luke'a Skywalkera ze sceny na Bespin. Figurka mierzyć będzie 30 cm, a jej cena to 145$. w sprzedaży powinna ukazać się jeszcze w tym miesiącu.


KOMENTARZE (22)

Kolekcjonerstwo

"The Clone Wars" - 3 nowe zestawy figurek

2009-11-03 12:09:00 RebelScum

Firma Hasbro szykuje się do wydania trzech nowych zestawów figurek z serii The Clone Wars. Standardowo już jak na battle packi figurki wchodzące w skład tych zestawów wydane zostały już wcześniej - na potrzeby nowego wydania mogły zostać jednak lekko zmienione lub ulepszone tak aby fani byli bardziej zadowoleni. Zestawy jednak są przede wszystkim kierowane do tych fanów, którzy nie kupowali figurek pojedynczo, a chcą zakupić kilka figurek powiązanych jakimś motywem przewodnim. Trzy nowe zestawy to:
 • Ambush at Abregado - Plo Koon, Rocket Battle Droid i 2 szturmowców klonow
 • Holocron Heist - Yoda, Ahsoka, Anakin i Cad Bane
 • Jedi Showdown - Obi-wan, Dooku, Anakin i Ventres

Pierwszy zestaw powinien się ukazać w sprzedaży jeszcze w tym roku, kolejne dwa do sklepów trafią w styczniu 2010 roku. Za każdy z nich zapłacić będzie trzeba 26.99$.
KOMENTARZE (16)

Kolekcjonerstwo

LEGO - komiksy promocyjne

2009-11-02 14:11:54 LEGO

W ramach promocji swoich produktów firma LEGO przygotowała zestaw komiksów wykonanych we flashu o przygodach plastikowych ludzików w pojazdach z klocków. Wszystkie komiksy mają dorobiony podkład dźwiękowy i animację, przez co bliżej im momentami jest do krótkich filmików. Tworzone były tak, aby poza krótką historyjką nieść ze sobą sporą porcję humoru - dzięki czemu ogląda się je bardzo przyjemnie w ramach 2-3 minutowych przerw w pracy lub nauce. Dzięki komiksom można jednak przede wszystkim przyjrzeć się zestawom klocków, jakie znajdują się obecnie w sprzedaży. Z każdym z 17 stworzonych do tej pory komiksów można zapoznać się w tym artykule, a poniżej prezentujemy jeden z nich.


KOMENTARZE (9)

Kolekcjonerstwo

R2-D2 i Han Solo

2009-11-01 17:58:40 Diamond Select Toys

Firma Diamond Select Toys zaprezentowała dwa nowe gadżety przeznaczone dla fanów Gwiezdnych Wojen. Pierwszym z nich jest figurka robota, który towarzyszył bohaterom sagi we wszystkich epizodach - R2-D2. Figurka mierzyć będzie 28 cm, a jej cena to 19.99$. Nabyć ją będzie można pod koniec stycznia 2010 roku. Druga figurka dostępna będzie w sprzedaży jeszcze w grudniu bieżącego roku, a przedstawia najsłynniejszego przemytnika galaktyki - Hana Solo. Za mierzącą niewiele ponad 15 cm figurkę zapłacić będzie trzeba również 19.99$.

 

KOMENTARZE (14)
Loading..