TWÓJ KOKPIT
0

Kolekcjonerstwo

P&O 38: Czy figurki z serii Unleashed pokazują działający jet-pack?

2013-09-29 14:54:50Niektóre z pytań dotyczą bardzo konkretnych problemów z pogranicza kolekcjonerstwa i filmów. Na to pytanie prawdopodobnie mógł odpowiedzieć Steve Sansweet, ale niestety nie mamy takiej informacji potwierdzonej.

P: Oglądając „Powrót Jedi” zauważyłem, że Han zniszczył jet-pack Boby Fetta. Ale z figurki z serii Star Wars Unleashed, wynika, że Fett użył jet-packa i blastera, do ucieczki z Sarlacca. Jak mógł użyć tego jet-packa?

O: Seria Unleashed to wspaniałe figurki, ale nie należy ich utożsamiać z kanonem i ciągłością. Fett owszem uciekł z Sarlacca i opisują to różne źródła (podobno zrobił to nie raz), ale nie zrobił tego dzięki swojemu jet-packowi. Choć z pewnością broń i zbroja mu pomogły.


KOMENTARZE (7)

Kolekcjonerstwo

Steve Sansweet z rekordem Guinnessa

2013-09-12 22:04:08

Steve Sansweet najbardziej znany na świecie kolekcjoner gadżetów z naszego ulubionego uniwersum, były szef ds. relacji z fanami i autor wielu książek stał się niedawno oficjalnym posiadaczem rekordu Guinnessa. Uznano go oficjalnie za posiadacza największej na świecie kolekcji pamiątek Star Wars.

Swoją kolekcję Steve przechowuje na "Ranczu Obi-Wana", byłej kurzej fermie na obrzeżach Petalumy w Kalifornii. Na obecną chwilę znajduje się na niej ponad trzysta tysięcy gadżetów.


KOMENTARZE (8)

Kolekcjonerstwo

Naturalnej wielkości szturmowiec

2013-09-11 20:11:39 Gentle Giant

Firma Gentle Giant uruchomiła przedsprzedaż na dosyć nietypowy jak na nich gadżet. Mianowicie stworzyła naturalnej wielkości figurkę szturmowca. Do tego, w nawiązaniu do serii powiększonych figurek Kennera, również ten szturmowiec inspirowany był starą figurką Kennera. Osoby gotowe wydać 2300$ mogą zatem postawić sobie w domu mierzącą 182 centymetry wysokości figurkę. W sprzedaży ukaże się ona w trzecim kwartale przyszłego roku.


KOMENTARZE (12)

Kolekcjonerstwo

R2-Q5

2013-09-10 23:07:01 Kotobukiya

Firma Kotobukiya przygotowuje pewną niespodziankę dla fanów, którzy będą obecni na nowojorskiej edycji Comic Conu (10-13 października). Będzie można nabyć na niej (jak również później za pośrednictwem strony producenta) figurkę droida astromechanicznego R2-Q5. Wykonana zostanie ona w skali 1:10, co się przełoży na niecałe 10 centymetrów wysokości. Prawdopodobnie cena figurki wyniesie ok. 55$.


KOMENTARZE (2)

Kolekcjonerstwo

Droidy bojowe

2013-09-08 13:17:34 Sideshow Collectibles

Po rozpoczęciu przedsprzedaży na figurkę generała Grievousa, Sideshow Collectibles, postanowiło wprowadzić na rynek tym razem prawdziwe droidy. Poniżej prezentujemy Wam dwupak droidów bojowych Federacji Handlowej. Jeden z droidów wygląda jakby wyszedł dopiero co z taśmy produkcyjnej, drugi natomiast ma naniesione ślady walk. Wykonane zostaną w skali 1:6, co się przełoży na 30 centymetrów wysokości. Za dwupak zapłacić trzeba będzie 129,99$.


KOMENTARZE (1)
Loading..