Kolekcjonerstwo

Podpórka pod książki

Gentle Giant
13

Kilka lat temu Gentle Giant zaczęła wypuszczanie podpórek na półki pod książki/filmy (o dwóch z nich pisaliśmy tutaj). Jeśli macie czasem problem z książkami, które przewracają się na półkach, to jest to produkt dla Was. Tym razem o bezpieczeństwo na półkach dbać mają dwa AT-AT. Cena za taki zestaw wynosi 225$, a do nabywców dotrą w czwartym kwartale przyszłego roku (sklep).

Luke Skywalker, Han Solo i Greedo

Jedi Temple Archives
7

JAKKS Pacific kontynuuje wypuszczanie gadżetów Star Wars o pokaźnych rozmiarach. Tym razem w sprzedaży pojawiły się figurki postaci znanych z oryginalnej trylogii: Luke Skywalker, Han Solo i Greedo. Każda z figurek mierzy 45 centymetrów wysokości. Na razie zauważono je już na półkach w sklepach za oceanem, co oznacza, że również w sklepach internetowych/na aukcjach powinny pojawić się niebawem. EntertainmentEarth już uruchomił przedsprzedaż na ten zestaw (w tym miejscu), zapłacić trzeba u nich za komplet trzech figurek 79,99$.

Nowa wersja olbrzymiego Sokoła Millenium od Hasbro

StarWars.com
12

Po miesiącach spekulacji oficjalna zaprezentowała nowy model ogromnego Sokoła Millenium od Hasbro. Ten produkt ze strony Hasbro od zawsze cieszył się popularnością. Legendę przyniósł mu czas gdy zabrakło go w sklepach, a firma nie wydała nowej wersji w latach 1997 - 2004. Nowy Sokół pojawi się w sprzedaży listopadzie tego roku, w ramach serii Star Wars Hero Series, z wydawanej w ramach promowania Star Wars Rebels.jest długi na ponad pół metra i zawiera obracający się radar i sterowane działko. powinien kosztować $59.99. Produkt najpierw pojawi się ekskluzywnie w sieciach sklepów Walmart i na jego stronie internetowej.

Ozdób ścianę R2-D2

Rebelscum
4

Japoński producent gadżetów, firma Bandai, planuje wprowadzić do sprzedaży w przyszłym roku ozdobę ścienną w formie R2-D2. A dokładniej chodzi o przednią połowę astromecha w skali 1:1, którą możemy postawić przy ścianie. Kosztować będzie ok. 300$ i dostępny ma być tylko na rynku japońskim, ale tak jak w przypadku innych produktów można się spodziewać, że dosyć szybko trafi poprzez eBay do innych krajów.

Figurki z Epizodu VII

chińskie forum
5

Zanim figurki z Przebudzenia Mocy ukażą się w sprzedaży minie pewnie jeszcze przynajmniej pół roku. W tym czasie będziemy otrzymywali kolejne zdjęcia i grafiki promocyjne figurek, mające napędzić ich sprzedaż. To co jednak wypłynęło do internetu tym razem było chyba nieplanowane - chodzi o zdjęcie pięciu figurek z Epizodu VII, które pojawiło się na chińskim forum. Na zdjęciu widzimy prawdopodobnie Kylo Rena, Finna, Rey, BB-8 i Chewbaccę.Nie wiadomo oczywiście, czy są to prototypy figurek z pierwszej fali, czy też odrzucone wersje. Możliwe, choć mało prawdopodobne, jest również, że to fanowska produkcja.

Boba Fett, Shadow Trooper i szturmowiec

Sideshow Collectibles
11

Sideshow Collectibles już od dawna współpracowało z firmą Hot Toys, teraz Hot Toys została dodatkowo wyłącznym dystrybutorem w Azji gadżetów produkowanych przez Sideshow. Na stronie Sideshow pojawiają się natomiast kolejne figurki produkowane przez Hot Toys. Tym razem otrzymaliśmy Bobę Fetta wydanego w skali 1:4 (44,4 cm wysokości, cena: 469,99$), Shadow Troopera w skali 1:6 (30,4 cm wysokości, cena: 219,99$) oraz szturmowca w skali 1:6 (30,4 cm wysokości, cena: 199,99$.

Hełm Dartha Vadera i pilota TIE

9

Firma Anovos zajmuje się produkcją replik strojów i gadżetów do noszenia na podstawie znanych filmów. Tym razem wypuściła dwa hełmy inspirowane Gwiezdnymi Wojnami, które można zarówno postawić na półce jak i samemu ubrać. Pierwszy z nich należał do Dartha Vadera i kosztuje 399$, drugi do pilota TIE (w dwóch wersjach, zwykłej za 349$ i skrzydłowego Vadera za 399$).Archiwum wiadomości dla działu "Kolekcjonerstwo"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.