Kolekcjonerstwo

Sokół Millenium od DeAgostini

33

Brytyjski oddział DeAgostini wprowadzi do sprzedaży nowy magazyn kolekcjonerski. Tym razem, po zebraniu wszystkich numerów, złożyć będzie można replikę Sokoła Millenium. Mierzyć ona będzie 80,8 cm długości, 59,6 cm szerokości i 19,2 cm wysokości.

Każdy numer składać się będzie z krótkiego magazynu oraz kolejnej części potrzebnej do złożenia Sokoła. Aby złożyć całość zakupić będzie trzeba 100 magazynów. Pierwszy z nich wyjdzie w cenie 2,99£ , kolejne będą po 8,99£. Więcej informacji możecie znaleźć na stronie wydawcy. Nie wiadomo na razie czy model w tej kolekcji będzie wydawany również w Polsce.

Nowe przypinki

Rebelscum
5

W sprzedaży za oceanem można trafić już nowy zestaw przypinek od Disneya. Przypomnijmy, że przypinki z Gwiezdnych Wojen Disney produkuje już od wielu lat i sprzedaje w swoich parkach zabaw oraz sklepach. Przypinki z każdego roku mają jakiś temat przewodni, tegoroczne przedstawiają głowy filmowych bohaterów. Do sprzedaży trafi m.in. szturmowiec, Chewbacca, Wedge, Vader czy pilot TIE. Za każdą przypinkę zapłacić będzie trzeba 12,95$.

Figurka FX-7 pobiła rekord

www.dailymail.co.uk
7

Niedawno mieliśmy okazję przekonać się ile są warte stare figurki Star Wars. W roku 1980 przy okazji „Imperium kontratakuje” firma Palitoy wprowadziła na rynek w Wielkiej Brytanii serię figurek, w tym między innymi jedną przedstawiającą droida medycznego FX-7. Niedawno właściciel jednej z takich figurek, wciąż oczywiście oryginalnie zapakowanych, postanowił ją wystawić na eBayu, licząc, że zgranie 50-70 GBP. Zgarnął więcej, ostateczna cena jaką uzyskał to 7000 GBP, co stanowi rekord. Dotychczas najdrożej wylicytowane figurki Star Wars to Dowódca Imperialny z „Imperium kontratakuje” sprzedany za 3000 GBP i figurka Dartha Vadera sprzedana za 2520 GBP. Większe ceny niż figurki osiągały jeszcze rekwizyty z planu. Obecnie podobne figurki można kupić już w dużo lepszych cenach, oscylujących w granicach 120 GBP.

Archiwum wiadomości dla działu "Kolekcjonerstwo"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.