TWÓJ KOKPIT
0

Kolekcjonerstwo

Kolejne figurki Black Series

2015-02-26 21:39:08 Dorksidetoys

W sklepach internetowych ruszyła już przedsprzedaż kolejnych fal figurek Black Series wydawanych przez Hasbro. W przeciwieństwie do większości figurek tej firmy, są one trochę większych rozmiarów (ok. 15 cm wysokości) i nieco lepszej jakości, a pojedyncza figurka kosztuje ok. 20$. Pierwsza z dwóch fal, które dziś Wam prezentujemy trafi do sprzedaży w kwietniu (sklep), druga natomiast miesiąc później (sklep).

Fala 8
  • Imperator Palpatine
  • Klon kapitan
  • Han Solo w stroju szturmowca
  • Luke Skywalker w stroju szturmowca
Fala 9
  • IG-88
  • Cody
  • Leja w stroju Bousha

KOMENTARZE (5)

Kolekcjonerstwo

Obi-Wan Kenobi

2015-02-24 21:47:01 Sideshow Collectibles

Na stronie Sideshow Collectibles rozpoczęto przedsprzedaż nowej figurki firmy Hot Toys. Tym razem jest to Obi-Wan Kenobi z "Nowej nadziei". Stary Mistrz Jedi wykonany został w skali 1:6, co się przekłada na 30 cm wysokości. Na półce prezentować się może w płaszczu lub też bez niego. Do nabywców figurka trafi na przełomie 2015/2016 roku.


KOMENTARZE (2)

Kolekcjonerstwo

Toy Fair 2015: Buffalo Games & Puzzles

2015-02-18 21:26:25 Rebelscum

Firma Buffalo Games & Puzzles przedstawiła na Toy Fair nowe zestawy puzzli, z trzeciej serii foto-mozaik, która trafia właśnie do sprzedaży. Każdy zestaw składa się z tysiąca puzzli na których niewielkie kadry filmowe układają się w jedną dużą scenę. Za taki zestaw zapłacić za oceanem należy ok. 15$. Pojawiać w sprzedaży będą się na stronie producenta, w większych sklepach lub np. na eBayu.Wszystkie zestawy znajdziecie w tym miejscu.
KOMENTARZE (3)

Kolekcjonerstwo

Toy Fair 2015: LEGO

2015-02-18 02:47:48 fbtb.net


Na nowojorskich targach odtajniono nareszcie wygląd zestawów zaplanowanych na drugą połowę tego roku. Krótko mówiąc: Naboo Starfighter to właściwie nic nowego, Flash Speeder cieszy oko smukłym dizajnem, Imperial Assault Carrier to wielka kupa szarych klocków, Tydirium jest taki, jaki być powinien, a Death Star Final Duel to istne cudeńko, którego wszystkie smaczki możecie podziwiać na filmiku poniżej.


Poza sześcioma regularnymi zestawami, o których było wiadomo już od pewnego czasu, pojawiły się również dwie niespodzianki. Pierwszą z nich stanowi zupełnie nowa linia produktów zwana Battle Figures. Są to wysokoskalowe modele postaci z sagi zbudowane na modłę Bionicle/Hero Factory. Zaprezentowano na razie Dartha Vadera oraz Luke'a Skywalkera. Pozostałe zestawy zostaną ujawnione w odpowiednim czasie.


Drugą nowością jest kolejny w tym roku model z serii Ultimate Collector's Series. Tym razem mamy okazję wejść w posiadanie sporych rozmiarów TIE Fightera. I choć nie wygląda on tak efektownie jak UCS Slave I, z pewnością będzie on stanowić świetne uzupełnienie odświeżonego całkiem niedawno X-Winga w tej samej skali.


KOMENTARZE (8)

Kolekcjonerstwo

Toy Fair 2015: Kotobukiya

2015-02-15 19:38:20 Rebelscum

Firma Kotobukiya na tegorocznym Toy Fair, poza gadżetami będącymi obecnie w sprzedaży, zaprezentowała figurki, które wejdą w skład dwóch kolejnych dwupaków. Pierwszym z nich będzie dwupak przygotowywany specjalnie z myślą o Celebration Anaheim, a w jego skład wejdzie: R3-A2 i K-3PO. Drugi dwupak składać się będzie ze snowtrooperów (na zdjęciach w wersji roboczej) i do sprzedaży trafi we wrześniu.


KOMENTARZE (7)

Kolekcjonerstwo

Toy Fair 2015: JAKKS Pacific

2015-02-15 12:39:46 Rebelscum

Toy Fair jest jedną z najważniejszych imprez na świecie dla kolekcjonerów. Wszystkie duże firmy starają się przedstawić na niej swoje najnowsze produkty i plany na najbliższe półrocze. Wczoraj wystartowała w Nowym Jorku kolejna edycja tej imprezy, możecie się zatem spodziewać w najbliższych dniach kilku newsów kolekcjonerskich z informacjami z niej.

Zacząć chcieliśmy od JAKKS Pacific, firmy produkującej figurki Star Wars dosyć pokaźnych rozmiarów. Regularnie wydaje gadżety w dwóch liniach: 20-celowej (ok. 50 cm) i 31-calowej (ok. 80 cm), a od czasu do czasu wprowadzają do sprzedaży również figurki w skali 1:1. Pojedyncze ich figurki, które nie są pełnowymiarowe, kosztują ok. 30-50$. Poniżej możecie zobaczyć co zaprezentowali na Toy Fair, pomiędzy starymi gadżetami znajdziecie również kilka nowości, których nie mieliśmy jeszcze okazji prezentować np. Yodę, R2-D2, Bosska i dużą wersję Vadera. Więcej informacji o nowych figurkach podamy gdy już trafią do sprzedaży.


KOMENTARZE (6)

Kolekcjonerstwo

Film propagandowy Rebelii i Imperium

2015-02-07 13:58:43 Rebelscum

W ramach promocji dwóch figurek, które trafiły niedawno do przedsprzedaży, firma Sideshow Collectibles przygotowała film propagandowy mający zachęcić do walk po stronie Rebelii bądź Imperium. Zobaczymy w nim figurkę Luke'a Skywalkera, która trafi do sprzedaży w październiku i pilota TIE, który ma się ukazać na przełomie listopada i grudnia. Linki dostępne pod koniec filmiku prowadzą do podstron z większą liczbą ich produktów powiązanych z Rebelią i Imperium. Nawet jeśli nie jesteście zainteresowani kupnem figurek to zachęcamy do obejrzenia filmiku, bo jest kawałkiem dobrze zrobionej propagandy.


KOMENTARZE (2)
Loading..