TWÓJ KOKPIT
0

Kolekcjonerstwo

Topps Star Wars: Journey to The Force Awakens

2015-09-19 10:30:36

Kolejnym z produktów, które w tym miesiącu trafiły do sprzedaży i są w pewien sposób powiązane z nadchodzącym epizodem Star Wars jest zestaw kart kolekcjonerskich firmy topps o nazwie Journey to The Force Awakens. Zestaw podstawowy liczy 110 kart, na których przedstawione są kolejne sceny zarówno z pierwszych sześciu epizodów, jak i "Przebudzenia Mocy". Pierwszych 20 kart poświęconych jest prequelom, kolejne 60 klasycznej trylogii, a ostatnie 30 zawiera sceny z Epizodu VII. Oprócz zestawu podstawowego będzie można znaleźć również mniej lub bardziej rzadkie karty, w tym specjalnie narysowane na potrzeby tego dodatku oraz karty z autografami. Co ciekawe jednak, nie znajdziemy w nich żadnych autografów nowych aktorów z "Przebudzenia Mocy".

Karty sprzedawane są w dwóch rodzajach opakowań. "Hobby Box" zawiera 24 saszetki po 8 kart i nabyć go można za 99$ (sklep). Zwykły zestaw ma 24 saszetki po 6 kart każda i kosztuje niecałe 50$ (sklep). Najłatwiej jednak karty nabyć za pośrednictwem eBaya, na którym znajdziemy zarówno opakowania zbiorcze, pojedyncze saszetki, konkretne karty jak i skompletowane już zestawy kart.
KOMENTARZE (2)

Kolekcjonerstwo

Znaczki pocztowe z Gwiezdnych Wojen

2015-09-14 22:07:39 Rebelscum

Brytyjska poczta przygotowała niespodziankę dla filatelistów. Do sprzedaży 20. października trafi 18 znaczków z "Gwiezdnych Wojen". Znajdą się na nich zarówno postacie i sceny z Epizodów I-VI, jak i "Przebudzenia Mocy". Dwanaście znaczków będzie zawierało grafiki skupiające się na konkretnych postaciach, pozostała szóstka jest poświęcona statkom i pojazdom. Nabyć je można łącznie za 12,35£. Dodatkowo zakupić będzie można książkę, która jest poświęcona roli jaką Wielka Brytania i jej aktorzy odegrali w tworzeniu sagi - jej cena to 16,99£. Znaczki i książkę można kupić w tym miejscu.


KOMENTARZE (5)

Kolekcjonerstwo

Figurki "Black Series" od Hasbro

2015-09-12 10:26:23

Hasbro często wprowadza na rynek figurki, do których sprzedaży wyłączność mają określone sklepy. Nie ma się co prawda czym przejmować, jeśli sklep nie prowadzi wysyłki do Polski lub nie ma tu swojego oddziału, bowiem po rozpoczęciu sprzedaży takie gadżety bardzo szybko lądują na eBayu. Mamy dla Was poniżej prezentację kilku tego typu zestawów.

Star Wars The Black Series 6-Inch Stormtrooper 4-Pack jest dostępny do kupienia (na razie w przedsprzedaży) na Amazonie. W jego skład wchodzą cztery figurki szturmowców/klonów (w tym szturmowiec z "Przebudzenia Mocy") z linii Black Series. Każda z nich ma ok. 15 centymetrów wysokości, a za całość trzeba zapłacić 79,99$ + koszty przesyłki. Do nabywców zestaw trafi po 30 listopada.Star Wars The Black Series Imperial Forces 6-Inch Action Figures to zestaw dostępny w przedsprzedaży w sklepie EntertainmentEarth. Za 99$ nabyć możemy dwóch szturmowców (w tym Crimson/Magma Stormtroopera), pilota TIE i droida R2-Q5. Skala figurek jest identyczna jak w przypadku zestawu dedykowanego dla Amazona.W sklepach sieci kmart dostępna będzie kolejna wersja figurki Kylo Rena z linii Black Series (również w wersji 6-calowej, czyli ok. 15 centymetrowej). Tym razem Kylo Ren będzie ustawiony na śnieżnej podstawce, odtwarzając filmowe ujęcie.Toys'R'Us w sprzedaży będą mieć figurkę First Order Snowtrooper Officer. Oczywiście wykonaną w takiej samej skali jak powyższe.Do sieci Walgreens trafi natomiast Darth Vader (Emperor's Wrath) z prześwitującą maską. Również i ta figurka należy do 6-calowej linii "Black Series".


KOMENTARZE (4)

Kolekcjonerstwo

BB-8 od Sphero

2015-09-03 22:06:48Kiedy pojawił się pierwszy teaser "Przebudzenia Mocy", wielu fanów zwróciło od razu uwagę na małego droida, w kształcie kuli: BB-8. Droida, którym twórcy chwalili się wielokrotnie podczas spotkań z fanami (choćby na Celebration). Przy jego powstawaniu pomagała firma Sphero, której Bob Iger osobiście dostarczył w 2014 plany robota aby nad nim w tajemnicy pracowali. Ta sama firma, teraz uruchamia sprzedaż pomniejszonej wersji BB-8. Nabyć go będzie można od jutra zarówno na stronie producenta (link) jak i w wielu dużych sklepach internetowych, np. na Amazonie.

BB-8 od Sphero kosztować będzie 150$, a sterować nim będzie można za pomocą aplikacji do zainstalowania na komórce (z systemem Android lub na iPhone'a). Zasięg droida, w którym będzie odbierał sygnał z komórki to ok. 30 metrów, a na baterii jest w stanie działać godzinę. Będzie on niewiele większy od piłki do bejsbola. Poniżej możecie zobaczyć filmik z zabawkowym BB-8 w akcji!


KOMENTARZE (6)

Kolekcjonerstwo

Kylo Ren i szturmowcy Najwyższego Porządku

2015-09-03 21:35:28 FB Hot Toys

Firma Hot Toys na swoim profilu na FB zapowiedziała kilka godzin temu wyjście nowych figurek z "Przebudzenia Mocy". Są to pierwsze zapowiedziane gadżety z Epizodu VII, które celują raczej w fanów z trochę większym portfelem i oczekiwaniami odnośnie jakości. Do sprzedaży trafią figurki Kylo Rena i dwóch wersji szturmowców - szturmowcy sprzedawani będą zarówno oddzielnie, jak i w zestawie. Każda z figurek będzie wykonana w skali 1:6, co się przełoży na ok. 30 cm wysokości. Nie znamy jeszcze dokładnej ceny tych figurek, ale szacując po ich poprzednich produktach za każdą będzie trzeba zapłacić ok. 250$.


KOMENTARZE (3)
Loading..