TWÓJ KOKPIT
0

Kolekcjonerstwo

Toy Fair 2016: Zdalnie sterowany BB-8 od Spin Master's

2016-02-18 20:01:07

Firma Spin Master's, specjalizująca się w produkcji zdalnie sterowanych gadżetów (wypuściła do tej pory m.in. Sokoła Millenium jako drona), zaprezentowała na tegorocznym Toy Fair swoją wersję droida BB-8. Droid ma mieć ponad 40 centymetrów od podstawy do końca kopułki, a prawie 50 jeśli liczyć łącznie z antenami. Co najważniejsze jednak, będzie można nim zdalnie sterować za pomocą pilota z analogowym joystickiem. BB-8 nie tylko będzie poruszał się zgodnie z poleceniami wydawanymi za pośrednictwem joysticka, ale również będzie słuchał naszego głosu - jego kopułka będzie się odpowiednio obracała, podążając za naszym głosem. Wydawać mu będzie można również polecenia głosowe - jeszcze nie wiadomo jednak jaki dokładnie będzie ich zakres, ale już potwierdzono, że będzie potrafił podjechać do Ciebie, gdy go zawołasz. Za gadżet zapłacić będzie trzeba 179$, a do sprzedaży trafi jesienią bieżącego roku.


KOMENTARZE (6)

Kolekcjonerstwo

Toy Fair 2016: JAKKS Pacific

2016-02-16 23:06:54 Rebelscum

Firma JAKKS Pacific zaprezentowała na tegorocznym Toy Fair całą kolekcję swoich nowych figurek. Prawie wszystkie z nich pochodzą z "Przebudzenia Mocy". Jak to w ich przypadku bywa figurki wydane będą w dwóch liniach - "mniejszej" ok. 45 centymetrowej i większej ok. 80 centymetrowej. Za pojedynczą figurkę należy zapłacić 30-50$. Na poniższych zdjęciach możecie zobaczyć ich figurki z Toy Fair.


KOMENTARZE (2)

Kolekcjonerstwo

Toy Fair 2016: Hasbro

2016-02-15 21:14:46

Toy Fair jest jedną z największych imprez na świecie, na których producenci gadżetów prezentują swoje nowości. W ciągu najbliższych kilku dni postaramy się Wam pokazać co ciekawego przedstawiono na niej. A zaczniemy od największego licencjobiorcy Star Wars, firmy Hasbro.

Główna linia figurek z "Przebudzenia Mocy" zostanie wzbogacona o wielopak ze spotkania na Takodanie z figurkami Rey, Finna, BB-8 i Maz Kanaty. Będzie to pierwsza figurka Maz jak do tej pory.Do figurek z serialu "Star Wars: Rebelianci" dołączy m.in.: Leia, Kanan w zbroi szturmowca, Sabine ze zdejmowanym hełmem, Darth Maul i Siódma Siostra.6-calowa linia "Black Series" zostanie rozszerzona o figurki: Dartha Revana, Sabine Wren, Leii Organy, Snowtrooper, kierowcy AT AT i jednego bohatera z "Rogue One".Do "Galactic Heroes" trafi: admirał Ackbar, Poe Dameron, BB-8, Han Solo, Karmazynowy Korsarz, kapitan Phasma i Rey.


KOMENTARZE (9)

Kolekcjonerstwo

12 figurek od Hot Toys

2016-02-08 21:09:49 Rebelscum

Firma Hot Toys zapowiedziała wypuszczenie nowej serii gadżetów z "Przebudzenia Mocy". Tym razem do sprzedaży mają trafić 11-centymetrowe figurki z dużymi głowami, tak zwane "bobble-head". Do tej pory w wydawaniu tego typu produktów z Gwiezdnych Wojen specjalizowała się firma Funko. Produkty Hot Toys w porównaniu do Funko mają być lepszej jakości i będą dużo droższe - cena nie jest co prawda jeszcze znana, ale patrząc się po innych ich tego typu gadżetach powinna wynieść ok 80$ za jedną figurkę i 250$ za cały zestaw. Do sprzedaży trafią dwie serie, które możecie zobaczyć poniżej. Figurki będą dostępne w sklepach na pod koniec lata.


KOMENTARZE (6)

Kolekcjonerstwo

Metalowe figurki

2016-02-07 19:12:29 Sideshow Collectibles

Firma Herocross, przy współpracy z Sideshow Collectibles, uruchomiła przedsprzedaż metalowych figurek z Oryginalnej Trylogii. Nabyć można Dartha Vadera (sklep), Bobę Fetta (sklep), Sandtroopera (sklep) i zestaw C-3PO & R2-D2 (sklep). Trzy pierwsze figurki kosztują po 89$, za droidy zapłacić trzeba natomiast 129$. Gadżety mają niecałe 15 centymetrów wysokości i ponad 20 ruchomych elementów. Do nabywców trafią na przełomie kwietnia i maja bieżącego roku.


KOMENTARZE (9)
Loading..