Kolekcjonerstwo

Nowości od Sideshow Collectibles

Sideshow Collectibles
7

Na stronie internetowej firmy Sideshow Collectibles można zamówić w przedsprzedaży cztery kolejne figurki z Gwiezdnych Wojen. Jedna z nich stworzona została w skali 1:6, pozostałe natomiast są naturalnych rozmiarów. Do nabywców trafią pod koniec bieżącego lub na początku następnego roku.

  • Luke Skywalker, skala 1:6, wysokość 30,4 cm, cena 269,99$, sklep
  • Boba Fett, skala 1:1, wysokość 199,3 cm, cena 8495$, sklep
  • Yoda, skala 1:1, wysokość 81,2 cm, cena 2499$, sklep
  • First Order Stormtrooper, skala 1:1, wysokość 179,9 cm, cena 7999$, sklep

Darth Vader i BB-8

Kotobukiya
2

Firma Kotobukiya uruchomiła przedsprzedaż na kolejne gadżety ze swojej oferty. Pierwszy z nich jest kontynuacją linii foremek do lodu Star Wars. Za 11,99$ nabyć możemy foremkę w kształcie BB-8 (sklep), dzięki czemu nasza szklaneczka koreliańskiej zostanie wzbogacona o element z "Przebudzenia Mocy".Linia figurek ARTFX powiększy się natomiast o Dartha Vadera z "Nowej Nadziei". Figurka wykonana zostanie w skali 1:7 i mierzyć będzie prawie 30 cm wysokości. Zapłacić za nią trzeba 129,99$ (sklep).

Opakowania z "Łotra Jeden"

oficjalna
9

Wygląd pudełek z gadżetami Star Wars zmienia się każdego roku. Grafika jaka znajduje się na opakowaniach związana jest zazwyczaj z najważniejszym w danym roku tematem. Dlatego też w ubiegłym roku dostaliśmy opakowania z "Przebudzenia Mocy", a w tym jak łatwo się można domyślić tematem przewodnim będzie "Łotr Jeden". Na pudełkach zobaczymy maszyny kroczące, myśliwce TIE i tajemniczego nowego szturmowca.

Archiwum wiadomości dla działu "Kolekcjonerstwo"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.