TWÓJ KOKPIT
0

Kolekcjonerstwo

Nowe figurki Hasbro

2016-08-29 22:41:27

Kilka dni temu prezentowaliśmy Wam nowe figurki od Hasbro - dwupaki i zestawy. Dziś mamy dla Was zdjęcia figurek, które wejdą w skład linii wydawanej z okazji "Łotra 1" - standardowo, w przypadku linii filmowych, poza postaciami z danego filmu znajdziemy również figurki bohaterów z innych produkcji. W sprzedaży można się ich spodziewać pod koniec września.


KOMENTARZE (11)

Kolekcjonerstwo

Figurki Hasbro z "Łotra 1"

2016-08-24 21:11:02 Jedi Temple Archive

Portal Jedi Temple Archive zaprezentował nowe figurki Hasbro z nadchodzącego filmu "Łotr 1". Do sprzedaży trafić powinny przed premierą filmu. Na zaprezentowanych zdjęciach możemy zobaczyć również jak się prezentują nowe opakowania, w których dostępne będą gadżety od Hasbro.


KOMENTARZE (15)

Kolekcjonerstwo

Drony Star Wars

2016-08-21 12:48:31 Celebration Europe

Na ostatnim Celebration firma Propel, specjalizująca się w produkcji dronów zaprezentowała swoje nowe produkty skierowane do fanów Star Wars. Na jesień do sprzedaży trafią cztery drony z Gwiezdnych Wojen: Sokół Millenium, X-Wing, TIE Advanced i 74-Z Speeder Bike.

Drony są w stanie się poruszać z prędkością maksymalną ok. 60 km/h, a od 0 do 48 km/h są w stanie przyspieszyć w 3 sekundy. Sterowanie dronem odbywać się będzie za pomocą specjalnego pilota, dołączanego do zestawu. Sam dron będzie miał niecałe 20 cm długości. Nie jest znana jeszcze ostateczna cena tego gadżetu, ale z rozmów z przedstawicielami firmy Propel wynika, że będzie kosztował nie więcej niż 1,5 tys. zł. Dokładniej zapoznać się można z poszczególnymi dronami oraz zarezerwować sobie egzemplarz na stronie Propel SW.Poniżej znajdziecie filmik pokazujący drony w akcji podczas Celebration.


KOMENTARZE (11)

Kolekcjonerstwo

Figurki od Sideshow Collectibles

2016-08-20 13:54:34 Sideshow Collectibles

Dzisiaj mamy dla Was przegląd nowych figurek od Sideshow Collectibles. Pierwszą z nich jest niepomalowany prototyp R2-D2. Figurka została stworzona z myślą o tegorocznym Comic Conie, a obecnie na stronie producenta można kupić dodatkowe egzemplarze. Wykonana w skali 1:6 (18,4 cm) kosztuje 120$. Nabyć ją można w tym miejscu.Kolejną figurką jest IG-88, również wydany w skali 1:6 (34,9-38,6 cm wysokości, w zależności od tego czy nogi są wydłużone czy nie). Figurkę w przedsprzedaży można nabyć za 279,85$, a do nabywców trafi w drugim kwartale przyszłego roku (sklep).Trzecia figurka to również łowca nagród wydany w skali 1:6 (30,4 cm wysokości) - tym razem Bossk. Figurkę w przedsprzedaży można nabyć za 210$, a do nabywców trafi w trzecim kwartale przyszłego roku (sklep).Ostatnia figurka to wydany w skali 1:4 (49,5 cm wysokości) Darth Maul. Do nabywców trafi on w trzecim kwartale przyszłego roku, a zamówić można gadżet za 519,99$ (sklep).


KOMENTARZE (5)

Kolekcjonerstwo

Kolejne monety z "Przebudzenia Mocy"

2016-08-13 08:53:10

Kilka miesięcy temu pisaliśmy o monetach kolekcjonerskich z "Przebudzenia Mocy" wydanych w Nowej Zelandii. Niedawno w sprzedaży pojawiły się trzy kolejne egzemplarze na awersie z wizerunkami: BB-8, Finna i Poe Damerona. Na rewersie, tak jak i poprzednio, znajduje się wizerunek Elżbiety II. Te srebrne monety są o nominale 2 dolarów nowozelandzkich, a każda z nich waży jedną uncję. Nabyć je można po 85$ w tym miejscu.


KOMENTARZE (6)

Kolekcjonerstwo

GoodLoot - nowa marka gadżetów

2016-08-08 07:50:34Jeśli dotychczas brakowało wam na polskim rynku oficjalnego dystrybutora gadżetów dla na fanów elektronicznej rozrywki i Gwiezdnych Wojen, to być może nowa inicjatywa skierowana jest bezpośrednio do was. Firma Cenega wystartowała z projektem GoodLoot - sklepem dla fanów gdzie można zakupić między innymi koszulki, kubki, breloki czy czapki z motywami z kilku znanych uniwersów. Jak na razie na oficjalnej stronie sklepu widnieje podział na gadżety związane z Gwiezdnymi Wojnami, Assassin's Creed, Fallout i Playstation, z pewnych źródeł wiadomo też, że w sklepie można dostać gadżety związane z Warhammerem, oferta ma być wciąż rozszerzana. Od 5 sierpnia akcesoria będą dostępne w 40 sklepach na terenie całego kraju, a dokładniej w Saturnach, Media Marktach, czy też Muve.pl

Poniżej możecie zobaczyć kilka wybranych gadżetów związanych z Gwiezdnymi Wojnami, które dotarły do nas w sporej skrzynce:KOMENTARZE (6)
Loading..