TWÓJ KOKPIT
0

Kolekcjonerstwo

Figurki Funko z „The Clone Wars”

2018-07-29 12:20:33

Niedawno informowaliśmy Was o zapowiedzi powrotu serialu „The Clone Wars”. Będzie to dobra okazja dla firmy produkujących gadżety, aby wypuścić do sprzedaży trochę nowych produktów powiązanych z tym serialem. Firma Funko już zapowiedziała kilka nowych figurek, oficjalnie jeszcze przed informacją o powrocie serialu - w ramach celebrowania 10-lecia jego powstania. Wszystkie poniższe figurki trafią do sprzedaży w sierpniu. Wyjątkiem jest Cad Bane, który był wyprodukowany specjalnie z myślą o Comic Conie.


KOMENTARZE (9)

Kolekcjonerstwo

Figurki Black Series

2018-07-25 21:19:34

Kilka dni temu prezentowaliśmy Wam nowości z tegorocznego Comic Conu od Hasbro. Jak się okazało jednak w kolejnych dniach konwentu ujawniono jeszcze wiele nowych gadżetów. Tym razem mamy zamiar się przyjrzeć nowościom z Black Series o których nie mieliśmy okazji wspomnieć poprzednio. Do sprzedaży trafi:

 • Ezra Bridger
 • Chopper
 • Rio Durant


Hasbro uruchomi również nową linię produktów: Black Series Archive. Do sprzedaży w niej trafiać będą figurki z Black Series, które zostały już wydane w przeszłości i cieszyły się dużą popularnością. Tym samym, biorąc pod uwagę małą dostępność tych figurek, fani będą mieć dodatkową szansę na ich zdobycie. Rocznie będzie w tej linii wydawanych 4 do 8 figurek. Wcześniej czy później należało się spodziewać takiej decyzji, gdyż Hasbro od wielu lat praktykuje ponowne wydawanie figurek w swoich pozostałych seriach. Na pierwszy ogień do sprzedaży trafi:

 • Luke Skywalker
 • IG-88
 • Bossk
 • Boba Fett

KOMENTARZE (4)

Kolekcjonerstwo

SDCC 2018: Hełmy z Gwiezdnych Wojen

2018-07-22 15:56:37 FB Anovos

Na trwającym jeszcze Comic Conie firma Anovos zaprezentowała cztery nowe hełmy z Gwiezdnych Wojen. Każdy z nich jest zdatny do noszenia i może stać się częścią przygotowywanego stroju. Cena i data premiery nie jest jeszcze znana. Dotychczas jednak hełmy od Anovos kosztowały od 375$ do 715$ - w większości oscylując mniej więcej w połowie tej kwoty.


KOMENTARZE (15)

Kolekcjonerstwo

SDCC 2018: Hot Toys

2018-07-21 07:36:16

Firma Hot Toys przygotowała na Comic Con całą gamę nowych produktów Star Wars. Wejdą one w skład serii Movie Masterpiece i zostaną wykonane w skali 1:6. Ceny tych figurek nie są jeszcze znane, ale dotychczas oscylowały w okolicy 235$. Z nowości zaprezentowano: Leię (w stroju z Bespin), C-3PO (z Epizodu II), R2-D2, Jango Fetta, Dartha Malua oraz dwójkę klonów z Epizodu III (Cody i Airborn Trooper). Z nowości w skali 1:4 zaprezentowano natomiast Dartha Vadera. Ta figurka jest już w przedsprzedaży za 575$ (sklep). Wszystkie figurki jakie mieli zaprezentowane na swoim stoisku, włącznie z nowościami możecie zobaczyć na poniższym filmiku.


KOMENTARZE (4)

Kolekcjonerstwo

SDCC 2018: Hasbro

2018-07-20 20:55:19

Wraz z rozpoczęciem Comic Conu w San Diego firma Hasbro rozesłała oficjalne materiały prasowe na temat nowych gadżetów. Na początek przyjrzyjmy się figurkom z Black Series, które niebawem trafią do sprzedaży.

 • Veers
 • Leia
 • Phasma
 • Moloch
 • Imperial Patrol Trooper


W serii The Vintage Collection wydana zostanie Enfys Nest.Rozszerzenia doczeka się również seria Mighty Muggs:

 • Obi-Wan Kenobi
 • Luke Skywalker
 • Jyn Erso
 • Darth Maul
 • K-2SO
 • Ewok


W najbliższych dniach zaprezentujemy Wam jeszcze wiele innych gadżetów, które zadebiutowały podczas Comic Conu.
KOMENTARZE (5)

Kolekcjonerstwo

Bossk firmy Kotobukiya

2018-07-17 21:14:53 Kotobukiya

Kotobukiya rozpoczęła przedsprzedaż kolejnej wykonanej w skali 1:10 figurki łowców nagród. Tym razem gadżet przedstawia Bosska i kosztuje 94,99$. Przypomnijmy, że w planach jest pojawienie się w sprzedaży łącznie pięciu figurek łowców nagród, a po zakupie wszystkich będzie można złożyć sobie dodatkowo bonusową szóstą figurkę. Bossk jest czwartym z tych pięciu, a nabyć go można w tym miejscu. Dotychczas do sprzedaży trafili: IG-88, 4-LOM i Zuckuss.


KOMENTARZE (7)

Kolekcjonerstwo

Boba Fett z serii Mythos

2018-07-16 19:51:37 Sideshow Collectibles

Na zeszłorocznym Comic Conie firma Sideshow Collectibles zaprezentowała pierwszą figurkę ze wznowionej po pięciu latach przerwy serii Mythos. Dzisiaj, na kilka dni przed rozpoczęciem kolejnego Comic Conu do sprzedaży trafiła druga figurka z tej serii. Tym razem jest to wykonany w skali 1:6 Boba Fett. Figurka mierzy 30,4 cm wysokości i do nabywców trafi w połowie przyszłego roku. Jej cena to 250$ (sklep)


KOMENTARZE (4)

Kolekcjonerstwo

BB-8 od Sideshow Collectibles

2018-07-09 21:08:24 Sideshow Collectibles

Firma Sideshow Collectibles rozszerza swoją linię figurek naturalnej wielkości. Tym razem do sprzedaży wprowadzają znanego z filmowych sequeli BB-8. Figurka wykonana w skali 1:1 będzie mierzyć 93,9 cm wysokości wraz z podstawą. Gadżet będzie miał świecące diody oraz głośniczek, dzięki któremu jego posiadacze usłyszeć będą mogli standardowe dźwięki wydawane przez BB-8. Koszt gadżetu to 3950$, a do nabywców trafi w pierwszym kwartale przyszłego roku (sklep).


KOMENTARZE (4)
Loading..