TWÓJ KOKPIT
0

Kolekcjonerstwo

Figurki z „małym Yodą”

2019-12-16 20:06:50

Firma Hasbro rozpoczęła przedsprzedaż, długo oczekiwanych przez fanów serialu „The Mandalorian”, figurek z „małym Yodą”. Serialowy bohater na figurkach określany jest jako „The Child”. Wśród nowości znajduje się figurka z Black Series, Bounty Collection i pluszowe zabawki. Wszystkie prezentowane dzisiaj gadżety do nabywców trafić powinny w połowie przyszłego roku. Kupić je można m.in. w sklepie Entertainment Earth.


KOMENTARZE (4)

Kolekcjonerstwo

Nowości z Black Series

2019-12-09 21:46:56

Firma Hasbro zaprezentowała ostatnio dwa kolejne rozszerzenia do linii Black Series. Wiosną przyszłego roku do sprzedaży trafią figurki Sith Jet Troopera i komandora Bly'a. Obie zostaną wydane w wersjach 6-calowych, co się przekłada na ok. 15 cm wysokości. Za każdą z nich zapłacić trzeba będzie prawdopodobnie ok. 20$.


KOMENTARZE (4)

Kolekcjonerstwo

Świąteczny zestaw LEGO

2019-12-08 16:24:20


Marzyliście zawsze o tym, aby móc posiadać X-Winga od LEGO w świątecznych kolorach? Tak? To niestety, będziecie musieli obejść się smakiem (chyba że planujecie zakup z drugiej ręki - cena przekracza 1000 zł).

taki właśnie ciekawy prezent postanowiła sprawić firma swoim pracownikom z okazji świąt, przy okazji nawiązując do obchodzonego w tym roku dwudziestolecia LEGO Star Wars. Figurki są trzy: R2-D2, mikołajowy Yoda i pilot Eskadry Świątecznej.
KOMENTARZE (3)

Kolekcjonerstwo

Asajj Ventress i jeden z Mandalorian

2019-12-08 10:42:59

Kolejna figurka z serii Mythos, którą wyda firma Sideshow Collectibles przedstawia Asajj Ventress. Figurka wraz z podstawą mierzyć będzie 58,3 cm wysokości. Do osób skłonnych zapłacić za nią 595$ trafi w drugiej połowie przyszłego roku (sklep).Firma Hot Toys uruchomiła natomiast przedsprzedaż na kolejną figurkę z serialu „The Mandalorian”. Tym razem jest to jeden z Mandalorian, których widzieliśmy na początku sezonu. Gadżet wykonany będzie w skali 1:6 i mierzy 31,9 cm wysokości. Figurkę kupić można za 281$, a do nabywców trafi w ostatnim kwartale przyszłego roku (sklep).


KOMENTARZE (6)

Kolekcjonerstwo

Nowości figurkowe

2019-12-07 16:31:07

Dzisiaj mamy dla Was zebrane z ostatnich dni nowości figurkowe od trzech dobrze znanych fanom Star Wars firm: Sideshow Collectibles, Gentle Giant i Kotobukiya.

Kilka lat temu firma Sideshow Collectibles rozpoczęła wydawanie figurek w serii Mythos. Gadżety przedstawiały postacie z Gwiezdnych Wojen w sytuacjach do których mogło dojść, ale nigdy na filmach nie doszło. Najnowsze rozszerzenie tej serii to Darth Sidious. Figurka razem z podstawą na której stoi mierzy 53 cm wysokości. Kupić ją można za 585$, a do nabywców trafi w drugiej połowie przyszłego roku (sklep).Kolejna figurka od Sideshow Collectibles to tym razem wykonany w skali 1:1 z brązu Yoda. Figurka wraz z podstawką ma 78 cm wysokości i kosztuje 8500$. Osoby, które ją kupią mogą się spodziewać przesyłki w połowie przyszłego roku (sklep).Firma Gentle Giant wprowadziła natomiast do przedsprzedaży gadżet związany z wydawanym obecnie serialem „The Mandalorian”. Popiersie Mandalorianina wykonane w skali 1:2 kosztuje u nich 150$ (sklep).Na koniec mamy dla Was jeszcze nowość od firmy Kotobukiya. Figurka Rey otwiera nową serię - ARTFX Artist - która będzie wydawana przez tego Japońskiego producenta gadżetów. Gadżet wykonany w skali 1:7 trafi do sprzedaży w maju przyszłego roku i będzie kosztował 169,99$ (sklep).


KOMENTARZE (3)
Loading..