TWÓJ KOKPIT
0

Kolekcjonerstwo

Mando Mondays #1

2020-10-26 19:16:49

Wraz z drugim sezonem „The Mandalorian” spodziewać się możemy zdecydowanie większej liczby gadżetów w sklepach niż to miało miejsce w ubiegłym roku. Aby promować nowe gadżety w każdy poniedziałek, od dzisiaj do końca sezonu, prezentowane będą one podczas akcji zwanej „Mando Mondays”. Dzisiaj zaprezentowano całą gamę nowych produktów związanych z serialem „The Mandalorian” od skarpetek, poprzez piżamy, buty, figurki, miecze, gry i wszelkiego rodzaju gadżety. Część z nich już została ogłoszona, niektóre jeszcze będą pojawiały się na stronach poszczególnych producentów do końca dnia. Poniżej możecie zobaczyć film prezentujący niektóre z nich.


KOMENTARZE (5)

Kolekcjonerstwo

Pluszowy Babu Frik

2020-10-26 18:24:26

Disneyowska polityka unikania spoilerów sprawia, że mamy trochę problemów z figurkami i zabawkami. Te zaczynają pojawiać się po filmie, by nie „popsuć” zabawy w kinie. Tak też stało się z Babu Frikiem i „Skywalker. Odrodzenie”. Jego pluszowa wersja pojawiła się w październiku. W USA można go kupić na Target.com, gdzie kosztuje niecałe 25 USD.


KOMENTARZE (5)

Kolekcjonerstwo

Członek Watahy Śmierci

2020-10-12 21:44:37

Firma Hot Toys rozpoczęła przedsprzedaż swojej najnowszej figurki związanej z serialem „The Mandalorian”. Tym razem chodzi o przedstawiciela Watahy Śmierci, grupy która uratowała młodego Dina Djarina. Figurka wykonana zostanie w skali 1:6 i będzie miała ok. 30 cm wysokości. Do nabywców skłonnych zapłacić 235$ trafi w czwartym kwartale przyszłego roku (sklep).


KOMENTARZE (1)

Kolekcjonerstwo

Mandalorianin jako ronin

2020-10-08 18:34:48

Firma Tamashii Nations od wielu lat wypuszcza w serii Movie Realization figurki z Gwiezdnych Wojen, których wygląd jest stylizowany na strojach z epoki samurajów. Ich najnowsza zapowiedź to Mandalorianin przedstawiony jako ronin. Figurka będzie miała 17 cm wysokości, a jej cena to 100$ (sklep).


KOMENTARZE (4)

Kolekcjonerstwo

Fregata Nebulon-B z LEGO

2020-10-03 19:44:58

Chociaż Fregata Nebulon-B przegrała w lutym głosowanie i nie będzie wzorem dla kolejnego modelu z linii Ultimate Collector's, to pojawia się w dużo mniejszej skali w nowym zestawie 77904 Nebulon-B Frigate, składając się z 459 elementówTo już drugi zestaw, który uhonorować miał czterdziestolecie premiery „Imperium kontratakuje”, który dostępny miał być na amerykańskim konwencie (tym razem SDCC). Jego zdjęcia pojawiły się w tym tygodniu na LEGO.com. Nie jest znana na razie cena, nie wiadomo też, gdzie będzie można go kupić. Ponieważ w Internecie dostępna jest instrukcja, można model złożyć z posiadanych już elementów.

Podobną sytuacja spotkała wcześniej 75294 Bespin Duel, który dostępny miał być wyłącznie dla fanów na Star Wars Celebartion w Anaheim. Gdy imprezę odwołano, klocki trafiły na stronę wytwórcy i do sklepów sieci Target, rozchodząc się w błyskawicznym tempie, a następnie osiągając zawrotne ceny na rynku wtórnym.
KOMENTARZE (4)

Kolekcjonerstwo

Nowości od Hot Toys

2020-10-03 10:49:29 Sideshow Collectibles

Dirma Hot Toys zapowiedziała dwie nowe figurki wykonane w skali 1:6. Pierwszą z nich będzie Darth Maul, tym razem w wersji z serialu „Wojny Klonów”. Gadżet mierzyć będzie ok. 29 centymetrów wysokości, a jego cena to 260$ (sklep). Drugą figurką jest członek elitarnej grupy klonów odpowiedzialnych za porządek na Coruscant - Coruscant Guard. Figurka będzie miała 30 centymetrów wysokości, a jej cena to 220$ (sklep). Obie figurki trafią do nabywców w ostatnim kwartale przyszłego roku.


KOMENTARZE (2)

Kolekcjonerstwo

Figurki z „The Mandalorian”

2020-10-01 19:06:01

Firma Funko przygotowuje się na premierę drugiego sezonu serialu „The Mandalorian” w związku z czym planuje reedycję wydanych wcześniej figurek związanych z tym serialem, jak i wprowadzenie do sprzedaży kompletnie nowych gadżetów z serii Funko Pop!. Poniżej mamy dla Was trzy najnowsze produkty, które zostały zapowiedziane na listopad tego roku. Każdy z nich kosztuje 10,99$, a nabyć je można w sklepie EntertainmentEarth lub w przyszłości prawdopodobnie u niektórych naszych dystrybutorów.


KOMENTARZE (4)
Loading..