TWÓJ KOKPIT
0

Kolekcjonerstwo

Naturalnej wielkości „mały Yoda”

2020-03-28 17:40:40

Kolejna firma zdecydowała się na wyprodukowanie naturalnej wielkości figurki „małego Yody” z serialu „Mandalorianin”. Tym razem jego wersja w skali 1:1 trafi do sprzedaży dzięki firmie Hot Toys. Figurka będzie miała ok. 36 centymetrów wysokości, a jej cena to 410$ (sklep).


KOMENTARZE (4)

Kolekcjonerstwo

Figurki z „Imperium kontratakuje”

2020-03-22 16:54:35

W tym roku tematem przewodnim z Gwiezdnych Wojen przez najbliższe kilka miesięcy dla Hasbro będzie „Imperium kontratakuje”. W ramach celebrowania 40-lecia premiery filmu Hasbro wypuści szereg związanych z nim figurek w różnych liniach. W maju do sprzedaży trafić powinno pierwszych pięć figurek z Black Series (Han Solo, księżniczka Leia, Luke w stroju z Bespin, Yoda, kierowca AT-AT) - nabyć je można m.in. za pośrednictwem Entertainment Earth. W sierpniu do sprzedaży trafić powinno pięć kolejnych figurek (sklep): Luke w stroju pilota, Lando Calrissian, R2-D2, rebeliant z Hoth i pilot TIE.Ciekawe rozszerzenie trafi również do linii Vintage. Będzie wykonany z zachowaniem tej samej skali co figurki Slave I. Nabyć go można za 149$ (sklep).


KOMENTARZE (2)

Kolekcjonerstwo

Mandalorianin z „dzieckiem”

2020-03-21 14:23:06

Firma Hot Toys wypuści kolejne figurki z serialu „The Mandalorian”. Tym razem będzie to tytułowy bohater wraz z „dzieckiem” (czy też jak przez długi czas go nazywano „małym Yodą”). Figurki wykonane będą w skali 1:6, co w przypadku Mandalorianina oznacza ok. 30 cm wysokości. Wersja deluxe z „wózkiem” w którym poruszał się maluch kosztuje 313$ (sklep), cena podstawowej wersji to 259$ (sklep).


KOMENTARZE (5)

Kolekcjonerstwo

Specjalny zestaw od Funko

2020-03-15 17:33:37

Firma Funko z okazji 40-lecia premiery filmu „Imperium kontratakuje” wypuści całą serię figurek związanych z Epizodem V. Poza standardowymi produktami przygotowała dla fanów również zestaw specjalny. Składać się on będzie z sześciu osobnych figurek, które będzie można złożyć razem aby stworzyły w ten sposób swoistą dioramę (tego typu zabieg Funko zastosowało w poprzednim roku wydając dioramę Avengers). Figurki będą również większe niż standardowe ich produkty, mierzyć będą ok. 30 cm wysokości. Za każdą z nich zapłacić będzie trzeba ok. 25$. Gadżety przedstawiać będą początkowe sceny filmu. Jako pierwsza do sprzedaży trafiła Wampa (sklep). Następne figurki to: Han z mieczem przy Tauntaunie, Chewbacca, droid zwiadowczy, księżniczka Leia w bazie oraz Darth Vader ze Snowtrooperem.


KOMENTARZE (3)

Kolekcjonerstwo

Nowe zestawy kolekcjonerskie od LEGO

2020-03-08 16:17:55

LEGO ujawniło dzisiaj oficjalne zdjęcia zestawów, o których pisaliśmy już od jakiegoś czasu. Dwoma hełmami - szturmowca i Bobby Fetta - LEGO chce uczcić czterdziestolecie „Imperium kontratakuje”. Dorośli kolekcjonerzy, dla których są one przeznaczone, będą musieli zapłacić 279.99 zł. Oprócz nich jest także D-O za 329.99 zł, którego po raz pierwszy pokazano na targach w Nowym Yorku w ubiegłym miesiącu. W podobnej skali ukazały się już wcześniej droidy R2-D2 (w 2012 roku) i BB-8 (w 2017).

Zestawy dostępne mają być w kwietniu.
KOMENTARZE (6)

Kolekcjonerstwo

Zabawki z małym „Yodą” zagrożone koronawirusem

2020-03-05 17:59:55 CB

Wygląda na to, że epidemia koronawirusa i związana z tym histeria będzie mieć kolejną ofiarę. Tym razem jednak nie jest to tylko działanie medialne, jak w przypadku zamknięcia Luwru i wycofaniu się z tej decyzji 3 dni później, czy opóźnieniu premiery najnowszego Bonda. Firma Hasbro potwierdziła stacji CNN, że obecny problem w Chinach doprowadził do przerwania ich łańcucha dostaw. Wprost powinno to spowodować opóźnienie produktów, z których w przypadku Hasbro najbardziej wyczekiwane są zabawki z brzdącem „Yodą”.Obecnie zabawki z tą postacią są dopiero wypuszczane lub można je zamawiać w pre-orderach. Natomiast jeśli sytuacja się nie unormuje w najbliższych miesiącach, to w drugiej połowie roku czekają nas braki w sklepach. Co więcej, jeśli Disney zdecyduje się zmienić wygląd lub postarzyć bohatera w drugim sezonie „The Mandalorian” (co jest logicznym krokiem, jeśli chcą sprzedać więcej zabawek), istnieje mała szansa, że producenci się wyrobią przed premierą drugiego sezonu.
KOMENTARZE (6)

Kolekcjonerstwo

Death Trooper

2020-03-04 20:04:12

Firma Hot Toys zapowiedziała kolejną produkt na podstawie serialu „Mandalorianin”. W skali 1:6 wydana zostanie figurka Death Troopera. Gadżet będzie mierzył ok. 32,5 cm wysokości. W hełmie zamontowane zostały diody led, umożliwiające podświetlenie niektórych jego elementów. Figurka będzie kosztowała ok. 230$.


KOMENTARZE (1)

Kolekcjonerstwo

Kobiety Gwiezdnych Wojen

2020-03-03 19:18:19

Pod koniec miesiąca do sprzedaży w USA trafi nowy zestaw kart kolekcjonerskich firmy topps pod tytułem Women of Star Wars. Zestaw podstawowy będzie się składał ze 100 kart skupiających się na bohaterkach naszego ulubionego uniwersum. Dodatkowo trafić można będzie unikatowe karty ze szkicami lub autografami. Karty sprzedawane będą w saszetkach po 8 sztuk. Cena pojedynczej saszetki powinna wynosić ok. 7$. Cały zestaw kart podstawowych prawdopodobnie będzie można nabyć na eBayu lub w sklepach zajmujących się ich sprzedażą za ok. 20$.


KOMENTARZE (17)

Kolekcjonerstwo

Interaktywny „mały Yoda”

2020-03-01 14:24:23

Podczas tegorocznego Toy Fair firma Hasbro zaprezentowała gadżet na który mogło czekać wielu fanów serialu „Mandalorianin”. Chodzi o interaktywnego „małego Yodę”. Gadżet będzie w stanie wykonać ponad 25 kombinacji ruchów i dźwięków znanych nam z serialu. Do sprzedaży trafi jesienią tego roku w cenie 60$.


KOMENTARZE (11)
Loading..