Kolekcjonerstwo

Nowości z Black Series

3

W ostatnich dniach firma Hasbro zapowiedziała nowe produkty, które zostaną wydane w linii Black Series. Pierwszą z nich jest uzupełnienie kolekcji z serialu „Rebelianci” o figurkę Zeba Orreliosa (cena ok. 30$). Drugą jest główny bohater serialu „Mandalorianin” w wersji ze zbroją z beskaru (cena ok. 20$). Każda z tych figurek mierzy około 15 cm wysokości.Dodatkowo firma Hasbro zaprezentowała nowe wzory opakowań Black Series. Od teraz będą one tematycznie powiązane z produkcjami na podstawie których figurki powstały, a na opakowaniu znajdą się grafiki wydawanych figurek. Poniżej możecie zobaczyć jak będzie prezentował się wznowiony zestaw z „Rebeliantów”.

Darth Maul

Sideshow Collectibles
6

Seria Mythos od Sideshow Collectibles doczekała się kolejnego rozszerzenia. Tym razem do przedsprzedaży trafiła figurka Dartha Maula wykonującego skok z monumentu w ruinach świątyni Sith. Całość, wraz z podstawą, mierzy prawie 60 centymetrów wysokości i kosztuje 610$ (sklep).

Kapitan Rex

Sideshow Collectibles
4

Firma Hot Toys rozpoczęła przedsprzedaż swojej najnowszej figurki. Tym razem w skali 1:6 (ok. 30 cm wysokości) wydana zostanie figurka kapitana Rexa z „Wojen Klonów”. Gadżet kosztuje 255$ (sklep), a do nabywców trafi w drugim kwartale przyszłego roku.

Nowe lalki Barbie Star Wars

10

Po zeszłorocznej premierze nowej linii lalek Barbie Star Wars (o której pisaliśmy tutaj) firma Mattel postanowiła rozszerzyć tę linię produktową. Tym razem w formie najbardziej znanych na świecie lalek pojawi się Rey, C-3PO, szturmowiec i Chewbacca. Pierwsze trzy kosztują 100$ za sztukę, za Chewbaccę-Barbie zapłacić natomiast trzeba 150$. Więcej szczegółów znajdziecie na stronie producenta, a nabyć je można m.in. na Amazonie czy EntertainmentEarth. Gadżety do nabywców trafią w czerwcu bieżącego roku.

Darth Vader i Boba Fett

Sideshow Collectibles
3

Z okazji przypadającego w tym roku 40-lecia „Imperium kontratakuje” firma Hot Toys zapowiedziała wydanie dwóch kolejnych figurek z tego filmu. Obie wydane zostaną w skali 1:6. Pierwszą z nich jest Darth Vader na podstawce z Miasta w Chmurach (sklep) - nabyć go można za 285$. Drugą figurką jest Boba Fett (sklep), który kosztuje 255$.

Archiwum wiadomości dla działu "Kolekcjonerstwo"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.