TWÓJ KOKPIT
0

Kolekcjonerstwo

„Star Wars: Visions” z nowymi figurkami

2021-10-30 09:56:10

Firma Bandai będąca jednym z największych producentów gadżetów na świecie wypuści, pod jednym ze swoich szyldów (Banpresto), zestaw figurek z serialu animowanego „Star Wars: Visions”. Na razie zapowiedziano trzy figurki, z których jedna przedstawia Ronina (cena ok. 35$), druga Karre (cena ok. 20$), a trzecia Am (cena ok. 20$). Figurki na razie są dostępne na stronach japońskich sklepów, ale pewnie niedługo trafią też do dystrybutorów w innych krajach.


KOMENTARZE (1)

Kolekcjonerstwo

Hunter z „The Bad Batch”

2021-10-27 18:56:10

Niedawno firma Kotobukiya wprowadziła do przedsprzedaży kolejną figurkę z „The Bad Batch”. Tym razem jest to Hunter i podobnie jak poprzednie figurki z tego serialu wydany zostanie w linii ARTFX+, czyli wykonany będzie w skali 1:7. Za gadżet zapłacić będzie trzeba 159,99$ (sklep).


KOMENTARZE (1)

Kolekcjonerstwo

Potężny rancor od Hasbro

2021-10-24 18:12:59

W 2018 roku firma Hasbro uruchomiła swój nowy projekt HasLab. Jest to platforma za pośrednictwem której sprzedawane są specjalnie wyprodukowane gadżety, które znajdą odpowiednią liczbę osób chętnych do nabycia ich. Od tego czasu dwukrotnie za jej pośrednictwem do sprzedaży trafiły gadżety z Gwiezdnych Wojen. Za pierwszym razem była to barka Jabby, a za drugim Razor Crest. Tym razem firma Hasbro chce znaleźć chętnych na zakup sporych rozmiarów rancora. Gadżet mierzyć będzie ponad 68 cm wysokości, a rozpiętość ramion rancora będzie wynosić ponad metr. Stworzony w linii Black Series będzie pasował rozmiarowo do standardowych 6-calowych figurek, mogąc je unieść w swoich łapach. Figurka będzie miała 45 punktów zgięcia, a jej cena 349,99$ - więcej szczegółów znajdziecie w tym miejscu. Niestety sama platforma HasLab jest w Polsce, tak jak i w większości krajów, niedostępna.


KOMENTARZE (2)

Kolekcjonerstwo

Nowości z Black Series

2021-10-23 10:49:15

W ten weekend odbywa się Hasbro Pule, czyli impreza na której firma Hasbro prezentuje swoje najnowsze produkty. Na dwóch wczorajszych panelach poświęconym gadżetom z Gwiezdnych Wojen zaprezentowano sporo nowych figurek z najpopularniejszych serii. Poniżej możecie zobaczyć te, które pochodzą z Black Series. W przypadku trzech ostatnich nie było jeszcze figurek, które można by zaprezentować.

  • Mandalorian, Grogu & Ice Spider
  • Migs Mayfeld
  • Boba Fett (Nomad)
  • Cobb Vanth
  • First Order Pack (Hux, pilot AT-AT, Mouse Droid & Imperial Astromech)
  • Droid Depot Pack (KX droid, BB, Battle Droid & Babu Frik)
  • Creature Pack (2 x Kowakian Monkey Lizards, Mynok, 2x Porg & Bogling)
  • Figrin Dan
  • Leia (ROTJ)
  • Republic Security Droid (Mandalorian)KOMENTARZE (7)

Kolekcjonerstwo

Figurka generała Grievousa

2021-10-04 22:41:09

Kolejną z zapowiedzi firmy Sideshow Collectibles ze świata Gwiezdnych Wojen jest figurka przedstawiająca generała Grievousa. Wydana zostanie ona w linii Premium Format co oznacza, że będzie w skali 1:4. Znajduje to swoje odzwierciedlenie w pokaźnych rozmiarach (53,3 cm wysokości) oraz cenie (900$, sklep). Jak zwykle jednak, w przypadku tego producenta, za ceną idzie również wysoka jakość.


KOMENTARZE (2)

Kolekcjonerstwo

George Lucas ze swoją figurką Black Series

2021-10-03 13:05:33

Kilka dni temu firma Hasbro zapowiedziała rozszerzenie swojej linii produktowej Black Series o nową, wyjątkową figurkę. Tym razem do sprzedaży trafi gadżet wzorowany na samym twórcy Gwiezdnych Wojen. George Lucas zostanie przedstawiony jako jeden ze szturmowców (czyli do istniejącego korpusu dołożono specjalnie wymodelowaną głowę). Figurka będzie mierzyła około 15 cm wysokości i nabyć ją będzie można za ok 26$ (sklep). Na razie dostępna jest w sklepach internetowych za oceanem, ale niedługo powinna się pojawić również w rodzimych sklepach w ograniczonej ilości.


KOMENTARZE (2)
Loading..