TWÓJ KOKPIT
0

Kolekcjonerstwo

Modele samolotów firmy Phoenix

2021-04-24 10:37:39

Firma Phoenix zajmująca się modelami samolotów przygotowała nie lada gratkę dla fanów Gwiezdnej Sagi. Modele samolotów z malowaniami gwiezdno-wojennymi. Nie jakimś wymyślnymi, ale tymi, które faktycznie latały na naszym niebie. Pisaliśmy o takich samolotach choćby tutaj.Modele Pheonix trochę kosztują, ceny są bliskie do 100 USD. Model brazylijskich linii LATAM – Boeing 777-300 ER w skali 1:400 można zamówić tutaj, ale to tylko jeden przykład. W sieci można znaleźć (np. na eBay) także malowania linii ANA, Virgin.
KOMENTARZE (11)

Kolekcjonerstwo

Topps Star Wars Chrome Galaxy

2021-04-22 18:39:43

Po trzech latach firma topps powraca do jednej ze swoich najbardziej znanych serii Star Wars Galaxy. Przypomnijmy, że pierwszy zestaw z tej srii do sprzedaży trafił w 1993 roku. Od tego czasu w sklepach pojawiło się łącznie osiem różnych zestawów. Karty w nich wydane są grafikami koncepcyjnymi, plakatami oraz grafikami specjalnie narysowanymi przez wybranych artystów na potrzeby serii.

Tym razem karty zostaną wydane w nowej, lekko odświeżonej formie pod nazwą Star Wars Chrome Galaxy. W poprzednich zestawach z tej serii chromowane karty były tylko dodatkiem, tym razem wszystkie karty będą pokryte dodatkową powłoką. Zestaw podstawowy będzie składał się ze 100 kart w którego skład wejdą zarówno karty z poprzednich ośmiu zestawów jak i nowe, specjalnie stworzone na jego potrzebę. Poza tym oczywiście w saszetkach będzie można znaleźć karty z unikatowymi rysunkami, autografami i wieloma innymi dodatkami.

Premiera nowego zestawu zapowiedziana jest na 30. czerwca bieżącego roku. Karty będą sprzedawane w saszetkach po 4 sztuki, opakowaniach zbiorczych zawierających 18 saszetek. Takie opakowanie zbiorcze może kosztować ok. 130-150$ w zależności od sklepu.


KOMENTARZE (5)

Kolekcjonerstwo

R2-D2 nowym kolekcjonerskim zestawem LEGO

2021-04-21 19:10:46 LEGO.com

LEGO zapowiedziało dziś wyjątkowy zestaw z modelem R2-D2 w skali 1:3,5. Droid nie jest po prostu statyczną figurą: tylna podpora jest wysuwalna, podobnie jak przednie klapy, a w obrotowej głowie ukryty jest wysuwany peryskop i schowek z mieczem świetlnym. Zestaw zawiera również typową dla modeli kolekcjonerskich plakietkę informacyjną i minifigurkę R2, a także klocek upamiętniający pięćdziesiątą rocznicę powstania Lucasfilmu (która wypada 10 grudnia).Składający się z 2314 elementów zestaw ma być dostępny wyłącznie w oficjalnym sklepie od pierwszego maja i kosztować 899,99 zł. Ponadto do zakupów powyżej 375 zł wykonanych między pierwszym a piątym maja do zamówień dołączana będzie miniaturka domostwa Larsów.
KOMENTARZE (8)

Kolekcjonerstwo

Figurki z „The Clone Wars”

2021-04-20 18:25:25 StarWars.com

Tym razem linia figurek Black Series firmy Hasbro doczeka się rozszerzenia o gadżety z serialu „The Clone Wars”. Do sprzedaży trafią cztery nowe figurki z których każda będzie miała około 15 cm wysokości (linia 6-calowa) i kosztować będą najprawdopodobniej po 22,99$. Nowe figurki to:
 • Obi-Wan Kenobi
 • Anakin Skywalker
 • Echo
 • HawkKOMENTARZE (3)

Kolekcjonerstwo

Ahsoka Tano i Grogu

2021-04-17 10:54:25

Kolejnymi figurkami, które zostaną wyprodukowane przez firmę Hot Toys będzie Ahsoka Tano w komplecie wraz z Grogu. Ahsoka oczywiście w tej wersji wzorowana jest na serialu „The Mandalorian”. Figurki wykonane zostaną w skali 1:6 - Ahsoka mierzyć będzie około 28,5 cm wysokości, a Grogu niecałe 6 cm. Można je nabyć w zestawie za 315$ (sklep) lub kupić samą Ahsokę za 285$ (sklep).


KOMENTARZE (5)

Kolekcjonerstwo

Nowości od Hasbro

2021-04-11 13:22:23

Przedwczoraj firma Hasbro na wirtualnym wydarzeniu Hasbro Pulse Fan Fest zaprezentowała swoje nowe gadżety z różnych franczyz, w tym z Gwiezdnych Wojen. Wśród nowości znalazło się pięć nowych figurek z linii Black Series. Każda z nich mierzy ok. 15 centymetrów wysokości i za oceanem będzie kosztować 22,99$. Coś dla siebie znajdą zarówno fani klasycznej trylogii, „Mandalorianina”, „Wojen klonów” jak i nadchodzącego serialu „The Bad Batch”.

 • Aurra Sing
 • Lando Calrissian
 • Koska Reeves
 • Q9-0
 • Tech
Seria The Vintage Collection otrzyma kilka wznowień i nowych figurek. Będą one kosztować po 14,99$ i mierzyć ok. 9,5 cm. W podserii Gaming Greats zobaczymy:

 • Heavy Battle Droid
 • Shadow Stormtrooper
 • Scout Trooper
 • Electrostaff Purge Trooper
Z większych gadżetów wydany zostanie elektroniczny hełm Wedge'a Antillesa. Po włączeniu diody LED oraz głośniczek symulują odgłosy i wystrzały z bitwy nad Yavinem IV oraz nad Hoth. Hełm kosztować będzie 99,99$.Jeśli chcecie sami obejrzeć prezentację nowych gadżetów, jaka miała miejsce na Hasbro Pulse Fan Fest to jest ona dostępna poniżej. Start filmiku ustawiliśmy na części poświęconej Star Wars.


KOMENTARZE (3)

Kolekcjonerstwo

Kubki z Tatooine

2021-04-03 10:17:28

Firma Beeline produkująca m.in. kubki Giki Tikis z różnych znanych franczyz zaprezentowała dwa nowe produkty z Gwiezdnych Wojen. Tym razem kubki są związane z Tatooine - pierwszy z nich z Mos Eisley (sklep), a drugi z pałacem Jabby (sklep). Dookoła każdego z nich znajduje się wzór rodem z naszego uniwersum. Kubki mają ok. 10 cm wysokości i kosztują 34,99$.


KOMENTARZE (5)
Loading..