TWÓJ KOKPIT
0

Kolekcjonerstwo

Admirał Rae Sloane i inne nowości LEGO

2022-12-22 15:03:57 LEGO.com

Fani Gwiezdnych Wojen mogą się już cieszyć na nowe zestawy LEGO Star Wars, które pojawią się na rynku w najbliższym czasie.

Pierwszym z nich jest Bombowiec TIE inspirowany pojawieniem się statku w „Imperium kontratakuje”. Składający się z 625 elementów zestaw pozwoli fanom odgrywać imperialne misje z zamiarem pokonania Rebelii. Zawiera minifigurki Dartha Vadera, wiceadmirał Sloane i pilota bombowca TIE z bronią, a także droida GNK i wózek do transportowania torped. Bombowiec TIE ma otwierany kokpit z miejscem na minifigurkę, funkcję zrzucania torped oraz dwa miotacze klocków. Zestaw będzie dostępny w cenie 299,99 zł.

Kolejnym zestawem jest Zestaw bitewny - żołnierze-klony z 501. legionu. Składający się z 119 elementów battle pack zawiera cztery minifigurki – oficera 501. legionu, klona-specjalistę i dwóch żołnierzy szturmowych – każdy ze swoją bronią, a także działo przeciwpancerne AV-7 do zbudowania z działkiem sprężynowym i miejscem na minifigurkę. Zestaw będzie dostępny w cenie 99,99 zł.

Trzecim z nowych zestawów jest Mikromyśliwiec kosmiczny Boby Fetta. Składa się z 85 elementów i zawiera minifigurkę Boby Fetta z blasterem i plecakiem odrzutowym oraz mikromyśliwiec kosmiczny z dwoma miotaczami klocków i regulowanymi skrzydłami w trybie lotu i lądowania. Zestaw będzie dostępny w cenie 45,99 zł.

Ostatnią nowością jest Tuskeński rabuś z serii BrickHeadz. Zestaw składa się z 152 elementów i będzie dostępny w cenie 44,99 zł.

Czy minifigurka Rae Sloane powróci w jednym z zestawów powiązanych z nowymi serialami? Czy Slave I już nigdy nie zostanie wymieniony z nazwy? Tego nie wiem. Wiem jednak że wszystkie te zestawy będą dostępne już od 1 stycznia 2023 r. w oficjalnym sklepie.


KOMENTARZE (11)
Loading..