TWÓJ KOKPIT
0

Kolekcjonerstwo

Zestawy Lego z trzeciego sezonu „Mandalorianina”

2023-03-17 18:04:16 LEGO.com

Lego ujawniło trzy nowe zestawy inspirowane popularnym serialem „Gwiezdne Wojny: Mandalorianin”. Pierwszy z zestawów to pajęczy czołg z drugiego odcinka trzeciego sezonu serialu i zawiera minifigurki Mandalorianina z mrocznym mieczem, pistoletem blasterowym i plecakiem odrzutowym, Bo-Katan Kryze z dwoma blasterami i plecakiem odrzutowym, a także figurkę Grogu, nazywanego przez fanów Baby Yodą. Model pajęczego czołgu ma elastyczne nogi, chwytające pazury, otwierany kokpit z miejscem na minifigurkę LEGO i podnoszony właz z dwoma miotaczami klocków. Można go już kupić za 249,99 zł w przedsprzedaży. Drugi zestaw, mikromyśliwiec N-1 Mandalorianina, ma otwierany kokpit na minifigurkę LEGO Dina Djarina i miejsce na figurkę Grogu, a także dwa miotacze klocków. Mandalorianin jest wyposażony w blaster i plecak odrzutowy. Cena katalogowa to 74,99 zł. Podobnie jak czołg zestaw będzie mieć premierę pierwszego sierpnia.

Ostatnim nowym zestawem jest piracki myśliwiec, który zadebiutował w trzecim sezonie serialu „Gwiezdne Wojny: Mandalorianin”. Ten model ma otwierany kokpit na minifigurkę, dwa miotacze klocków oraz komorę zawierającą element z detonatorem termicznym. W zestawie są również dwie minifigurki LEGO – pilota myśliwca z pistoletem blasterowym i Vane'a z mieczem. Kim jest Vane? To pirat Nikto z pierwszego odcinka trzeciego sezonu, z którym skonfrontował się Din Djarin i Greef Karga. Jeśli wierzyć plotkom, są duże szanse że powróci w „Skeleton Crew”. Tymczasem możecie już kupić go z pirackim myśliwcem za 159,99 zł i otrzymać po pierwszym maja. Lub zdecydować się na hełmy, które miały już swoją premierę.


KOMENTARZE (3)

Kolekcjonerstwo

Nowości figurkowe

2023-03-13 19:21:08

Firma Hot Toys zapowiedziała wyjście trzech nowych figurek ze świata Gwiezdnych Wojen. Tym razem coś dla siebie znajdą fani seriali „Parszywa Zgraja” oraz „The Mandalorian”. Wszystkie trzy figurki wykonane zostaną w skali 1:6.
KOMENTARZE (1)

Kolekcjonerstwo

Nowości od Hot Toys

2023-03-06 19:17:39

W 2016 roku firma Hot Toys zaczęła również wypuszczać figurki przypominające trochę produkty w których dotychczas specjalizowała się firma Funko, czyli tak zwane „bobble-head”. Teraz przy okazji premiery trzeciego sezonu „The Mandalorian” zapowiedziała wyjście serii figurek powiązanej z tym serialem. Do sprzedaży trafi dziewięć figurek, które będzie można nabyć pojedynczo lub w zestawie (cena nie jest jeszcze znana, ale cały zestaw powinien kosztować ok. 250-300$). Każda z figurek ma od 6 do 9 cm wysokości, a jak widać najpopularniejszą postacią wśród nich jest Grogu.


KOMENTARZE (4)

Kolekcjonerstwo

Klockowy Executor z okazji 40-lecia „Powrotu Jedi”

2023-03-01 12:11:34 lego.com

Firma LEGO wprowadza nowy zestaw LEGO Star Wars z okazji 40-lecia premiery filmu "Gwiezdne Wojny: Powrót Jedi". Model LEGO Star Wars to szczegółowa replika superniszczyciela typu Executor, który pojawia się w klasycznej trylogii Gwiezdnych Wojen. W zestawie znajdują się dwa modele gwiezdnych niszczycieli, które dodają efektu skali i pozwalają na przedstawienie ogromu statku. Superniszczyciel ma 43 cm długości, 14 cm wysokości i 18 cm szerokości. 630-elementowy model posiada także podstawkę z tabliczką z okazji 40. rocznicy premiery filmu, co czyni go idealnym do postawienia na półce lub biurku. Jest już dostępny w przedsprzedaży w oficjalnym sklepie za 329,99 zł.


KOMENTARZE (9)
Loading..