TWÓJ KOKPIT
0

Książki

Warszawskie Księgarnie

2000-12-29 11:39:00

Od jakiegoś czasu otrzymuję od Was listy z pytaniami gdzie można na terenie Warszawy kupić nowe, jak i starsze wydania książek o tematyce Star Wars, ponieważ macie kłopoty z ich zakupem ? W odpowiedzi na te listy podaję kilka adresów księgarń w których napewno powinniście bez problemu je zakupić:

- "Księgarnia MDM", ul. Piękna 31/37 (wejście od ul. Koszykowej).
- "Księgarenka Kiosk", Al. Jerozolimskie róg ul. Brackiej (przy D.T. SMYK).
- "Księgarnia - Dom Książki", ul. Marszałkowska 74 (róg ul. Hożej).

Te ksiągarnie mogę śmiało polecić, pozostają jeszcze sklepiki mieszczące się pod Dworcem Centralnym (..Hmmm ?) i w ostateczności Empiki. Jeżeli znajdę jeszcze jakąś inną dobrą księgarnię to oczywiście podam jej adres .
KOMENTARZE (1)

Książki

Uczeń Jedi

2000-12-21 11:38:00

No nareszcie doczekaliśmy się kolejnych części Ucznia Jedi, które były zapowiadane dawno, dawno temu ...., gdzieś na początku mijającego roku. Mam nadzieję, że było warto tyle czasu czekać. Od minionego wtorku, prawie we wszyskich ksiągarniach warszawskich są dostępne trzy kolejne części, przygód Qui-Gon Jinn`a i młodego Obi-Wan`a Kenobi. Kolejne mają ukazać się w pierszym kwartale 2001 roku, tak jak i dalsze komiksy. Cena książeczek jest zachęcająca, wynosi 13,00 zł.Nie kupione w Empik`u !!

Jude Watson
Gwiezdne Wojny - Uczeń Jedi :
Ukryta Przeszłość

Obi-Wan Kenobi i Qui-gon Jinn zostali porwani na planecie Phindar. Zostali uwięzieni w świecie, który oszalał. Rządzący Syndykat kontroluje podwładnych, pozbawiając ich wspomnień. Niewielka grupa rebeliantów to ostatnia nadzieja planety

Wydawca: Egmont Polska, wyd. I (12/2000)

Jude Watson
Gwiezdne Wojny - Uczeń Jedi :
Królewskie Znamię

Królowa umiera. Jej syn przygotowywuje spisek, który pozwoli mu utrzymać się przy władzy. Jednak może okazać się, że nie jest jedynym dziedzicem korony. Krążą pogłoski o istnieniu drugiego, który nosi królewskie znamię.
Qui-Gon Jinn i młody Obi-Wan Kenobi przybywają na planetę Gala w roli strażników pokoju.

Wydawca: Egmont Polska, wyd. I (12/2000)

Jude Watson
Gwiezdne Wojny - Uczeń Jedi :
Obrońcy Umarłych

Obrońcy umarłych żyją przeszłością, a jednocześnie niszczą przyszłość. Przeciwko nim wybucha powstanie Młodych - grupy buntowników, dowodzonej przez dwoje nastolatków Cerasi i Nielda.

Wydawca: Egmont Polska, wyd. I (12/2000)
KOMENTARZE (2)

Książki

Promocja !!!

2000-12-17 11:38:00

No i masz Fanie Placek !!! Tego jeszczenie było, nie dość że zostaliśmy "zalani" książkami i albumami o tematyce Star Warsowej w tak krótkim czasie, to jeszcze mamy Promocję !!! "Ilustrowany Przewodnik Po Chronologii Gwiezdnych Wojen" wydawnictwa Amber jest dostępny teraz po promocyjnej cenie 22,80 zł , zamiast 29,80 zł.
Oby więcej takich PROMOCJI !!!!


Nie kupione w Empik`u !!

KOMENTARZE (1)

Książki

Pamiętniki cd.

2000-12-15 11:40:00

W warszawskich księgarniach pojawiły się, dawno zapowiadane Pamiętniki Królowej Amidali i Anakina Skywalkera. Cena : 17,00 zł.Nie kupione w Empik`u !!

KOMENTARZE (1)

Książki

Pamiętniki

2000-12-09 11:39:00

Jak poinformował mnie Witold Mazur, w dniu dzisiejszym powinny ukazać się w sprzedaży zaległe pozycje wydawnictwa Egmont, a dokładnie chodzi o Pamiętniki Królowej Amidali i Pamiętniki Anakina Skywalkera. Cena będzie wynosiła ok. 17 zł.

Update: W Warszawie ani słychu, ani widu ?? :-(
KOMENTARZE (1)

Książki

Amber : Planeta Życia

2000-12-06 11:38:00

Kolejny raz wydawnictwo Amber nie zapomniało o fanach Star Wars i zrobiło niespodziankę w dniu Świętego Mikołaja, wydając książkę Greg`a Bear`a pt. Planeta Życia.
Greg Bear
"Planeta Życia"

Tajemnicza planeta Zonama Sekot, gdzie produkowane są najszybsze statki gwiezdne w galaktyce, stoi w obliczu ataku Federacji Handlowej. rada Jedi wysyła tam Obi-Wana Kenobiego i jego ucznia, dwunastoletniego Anakina Skywalkera. Mają tam odnaleźć rycerza Jedi, który zniknął przed rokiem, wypełniając swoją misję. Planeta kryje jednak inną jeszcze zagadkę, która każe Anakinowi stanąć twarzą w twarz z jego mrocznym przeznaczeniem....
Cena: 24.80 zł
Wydawca: Amber, wydanie I (12/2000 r.)
KOMENTARZE (1)
Loading..