TWÓJ KOKPIT
0

Książki

"The Empire AMBER Strikes Back "

2000-04-28 11:38:00

Jak już zapewne zauważyliście pojawiła się nowa książka zatytułowana "Wektor Pierwszy". Szczerze mówiąc do tej pory byłem jakoś nastawiony negatywnie, może inaczej, na dystans do wydawnictwa Amber, ale cóż czasy i poglady się zmieniają. No dobra dosyć tych wyznań, czas powrócić do tytułu. Amber zaskoczy nas napewno jeszcze niejednokrotnie, a w najbliższych tygodniach i miesiącach możemy spodziewać się:

Kwiecień 2000:
- Jonathan Bresman "Album : Star Wars Epizod I - Mroczne Widmo"
Maj 2000 i dalej.. :
- Peter Schweighofer "Star Wars : Opowieści z Imperium"
- Michael Stackpole "Star Wars : Mroczny Przypływ I : Szturm"
- Michael Stackpole "Star Wars : Mroczny Przypływ II : Inwazja"
- Michael Stackpole "Star Wars : Mroczny Przypływ III"
- James Luceno "Star Wars : Agenci Chaosu : Próba Bohatera"
- James Luceno "Star Wars : Agenci Chaosu : Porażka Jedi"
- Katy Tyers "Star Wars : Pukt Równowagi"

KOMENTARZE (1)

Książki

"Amber zmienia logo książek z serii Gwiezdne Wojny"

2000-04-27 11:38:00

Począwszy od własnie wydanej, najnowszej pozycji - Wektor Pierwszy R.A. Salvatore`a, z cylku Nowa Era Jedi (The New Jedi Order) - wydawnictwo Amber zmienia logo serii z "Gwiezdne Wojny" na "Star Wars".
KOMENTARZE (1)

Książki

Kolejny Amber !!!

2000-04-14 11:38:00

Amber zaczyna nadrabiać zaległości wydając praktycznie w odstępie dwóch dni dwie pozycje. O jednej z nich już pisałem, teraz nadszedł czas na drugą. Wydany "Ilustrowany Przewodnik Po Broniach i Technice Gwiezdnych Wojen" podczas oglądania odziwo nierozpadł się, kartki zostały na swoich miejscach - to po pierwsze. Po drugie, kosztował tyle samo co wcześniej wydana książka, czyli 29,80 zł !!! - tak tak, to jest prawdziwa cena i tak trzymać. Teraz nadszedł czas aby książki trochę potaniały. Ale wracając do Albumu jest wart zakupu i każdy Fan Star Wars powinien posiadać tą pozycję w swoich zbiorach i oczywiście zapoznać się z jego zawartością bo jest z czym. Do tej pory tylko można było sobie wyobrażać jak wyglądał i jak działa SSC FP używany przez osobistą straż Imperatora Palpatine'a i wiele innych gadżetów ze SSW (?). Jestem tylko ciekaw kiedy wyjdzie album z rysunkami technicznymi w skali 1:1 tylko samej broni osobistej ????.
KOMENTARZE (1)

Książki

Nowość z Amberu

2000-04-10 11:38:00

Wydawnictwo Amber wypuściło na rynek nową książkę zatytułowaną "Ja, Jedi" - patrz dział Books "Amber". Mam tylko jedno zastrzeżenie co do tej książki - chodzi oczywiście o cenę, wynosi ona 29,80 zł !!!. Moim zdaniem lekka przesada.
KOMENTARZE (3)
Loading..