TWÓJ KOKPIT
0

Książki

Nowa Era Jedi Tom II

2000-07-26 11:38:00

Ukazał się na rynku tom II z cyklu "Nowa Era Jedi" Michael'a A. Stackpol'a pt. "Mroczny Przypływ I - Szturm".
Akcja książki toczy się 21 lat po bitwie o Endor i jest kontynuacją "Wektora Pierwszego".
Cena : 24,80 zł.
KOMENTARZE (1)

Książki

Update na Oficjalnej...

2000-07-25 11:40:00

- o nowej powieść autorstwa Michael'a Reaves'a "Star Wars Darth Maul - Shadow Hunter" (wol. tłum.:Cień Łowcy), której akcja rozgrywa się podczas negocjacji pomiędzy Darth Sidious'em a Neimoidianami, w sprawie blokady Naboo. Jeden z przedstawicieli Federacji jest przeciwny i nie przybywa na spotkanie. Darth Sidious w obawie o zdradę, wysyła swojego ucznia Darth Maula, aby .....
Książka ma ukazać się na rynku 06.02.2001r.
Ciekawe kiedy u nas ?
KOMENTARZE (1)

Książki

Nowa Era Jedi

2000-07-25 11:38:00

W dniu dzisiejszym wydawnictwo Amber wprowadziło do sprzedaży pierwszą część powieści autorstwa Michael'a A. Stackpole'a "Mroczny Przypływ I - Szturm" z cyklu "Nowa Era Jedi".
"Gambit Huttów" A.C. Crispin znajdziemy na księgarskich półkach ok. 16.08 br.
KOMENTARZE (1)

Książki

Tom II trylogii Hana Solo

2000-07-20 11:40:00 Wydawnictwo Amber

Na oficjalnej stronie wydawnicta "Amber", można już kupić tom II nowej trylogii Hana Solo autorstwa A.C. Crispin "Gambit Huttów":
...Wyrzucony z imperialnej floty za niesubordynację Han Solo rozpoczyna wraz z Chewbaccą pracę dla króla przemytników Jabby Hutta. Wkrótce Imperium zajmuje kontrolowany przez Huttów księżyc Nar Shaddaa. Nieuchronnie zbliża się bitwa między flotą przemytników a największą potęgą galaktyki...
KOMENTARZE (0)

Książki

Egmont milczy, Amber wznawia

2000-07-16 11:39:00 Amber

Już wielokrotnie informowałem kiedy i jakie pozycje mają ukazać się na naszym rynku wydawniczym z Egmontu. Do dnia dzisiejszego, ani "Pamiętników ..." i albumu "Niesamowite Przekroje.." - dotyczącego starej trylogii, a już o "Uczniu Jedi" nie wspomnę. Wszystkie te pozycje powinny dawno temu znajdować się w naszych biblioteczkach. Z tego widać że wydawnictwu Egmont Polska niezależy na klientach, a tym samym na zysku.

Tymczasem w niezbyt odleglej galaktyce, wydawnictwo Amber szykuje kolejne nowości dla fanów SW, w postaci książek i albumów. Możemy również spodziewać się wznowiem wydanych wcześniej książek. I tak na pierszy ogień pójdzie tom drugi trylogii Kevin`a J. Anderson`a "Uczeń Ciemnej Strony". W późniejszym okresie, jako kolejną wznowioną powieścią najprawdopodobniej dędzie "Spotkanie na Mimban" Alan`a D. Foster`a.
KOMENTARZE (1)

Książki

Wywiad z autorem

2000-07-06 11:39:00 StarWars.Org

Ponadto, na oficjalnej stronie znajdziecie wywiad z autorem nowej serii książek o przygodach Mistrza i jego Ucznia, ale tym razem będą nimi Obi Wan Kenobi i Anakin Skywalker.
Zwróćcie uwagę na podobieństwo do serii "Uczeń Jedi", autorstwa Jude Watson i Dave'a Wolverton'a
KOMENTARZE (1)

Książki

Aurra Sing - Dawn of the Bounty Hunters

2000-07-02 11:40:00 Diamond Comisc

Jest to już trzecia pozycja wydana przez "Diamond Comics" poświęcona postaciom jakie ukazały się w GW. Do tej pory można kupić opowieść o Lordzie Vader'ze i C-3PO (do każdego albumu jest dołączana 12 calowa figurka opisywanej postaci).
W tej bogato ilustrowanej książce znajdziemy opisy wszystkich czynów głównego bohatera(ki) i innych "Łowców": Dengar , Bossk , Zuckuss , 4-Lom , IG-88 i oczywiście samego Boba Fett - a wszystko bogato ilustrowane. Autorami albumu są: Ryder Windam and Josh Ling. Cena: $ 75 :-)

KOMENTARZE (1)

Książki

A na zachodzie bez zmian :-( - czyli molowania cd.

2000-07-02 11:39:00

Tak wygląda anglojęzyczne wydanie części ósmej ( #8) książki autorstwa Jude Watson pt. "Uczeń Jedi - Dzień Rozrachunku". A tak dobrze się zapowiadało, część pierwsza, druga i ..... do tej pory cisza ze strony wydawnictwa Egmont Polska. Nawet komiksu sprzedać nie umieją, twierdząc że gwiezdne wojny w polsce się niesprzedają !!! A co ja i inni mają kupować kiedy nic niema "SW from Egmont"- dobrze że jest Amber.
KOMENTARZE (1)

Książki

"Tom Perwszy Trylogii Hana Solo - Rajska Pułapka" - A.C. Crispin.

2000-07-01 11:39:00 Amber

No i mamy kolejnego Amber`a i kolejną trylogię opisującą przygody Hana Solo. Cena książki wynosi 24,80 zł - czyżby zmiana polityki skierowanej ku odbiorcy !? Zgodnie z tym co pisalem wczesniej, zdjąłem baner protestacyjny - oby tak dalej !!!!
Dzieki Peter "Jedi" from Głogów :-)
Kolejną pozycją Amberu będzie:
"Mroczny Przypływ I - Szturm" Michael'a Stackpole'a.
KOMENTARZE (1)
Loading..