Książki

Wrzesień z Amber`em

0

się kontynuacji serii "Nowa Era Jedi" autorstwa Michael`a A. Stackpole`a pt. "Mroczmy Przypływ III - Inwazja", oraz nowego wydania kalendarza na rok 2001.

Spotkania z tanią książką

0

W Poznaniu, w księgarni przy Starym Rynku - jak donosi Mat Pilarczyk, można jeszcze kupić książke Oliver'a Dunker'a "Gwiezdne Wojny - jak powstawała kosmiczna trylogia" za 3 zł. A następnie udać się z nią na spotkanie Fanów Star Wars do "Apteka Pub" przy ul. Wodnej 3/4 - też Poznań, w każdy wtorek od 20:00. Maciej Goszczyński zaprasza na spotkania "Poznańskiego Fan-Klubu Star Wars".

O książkach Amberu c.d.

0

O wznowieniu książki "Uczeń Ciemnej Strony" pisałem miesiąc temy. Teraz nadszedł czas aby przedstawić trochę więcej. Dotyczy to również wydanej przed paroma dniami drugiej części trylogii Hana Solo, ale o tym wszystkim w działe Książki, zapraszam.

Wydanie drugie tomu II trylogii Kevina J. Andersona, ukazało się w sprzedaży nakładem wydawnictwa Amber.
Dla przypomnienia, tom I nosił tytuł "W poszukiwaniu Jedi", a tom III "Władcy Mocy".
Cena 24.80 zł.
Ciąg dalszy przygód młodego Hana Solo, tuż po wydaleniu z Floty Imperialnej. Możemy sie dowiedzieć jak doszło do spotkania i zaprzyjaźnienia się Hana z Chewbaccą, jak również poznamy losy niedoszłej "towarzyszki życia" Hana - Brii.
Cena 24.80 zł.

Gambit Huttów

0

W dniu dzisiejszym ukazał się w sprzedaży tom II trylogii Hana Solo autorstwa A.C. Crispin "Gambit Huttów", cana 24,80 zł.

Wznowienie Andersona

0

Od piątku (04.08) Amber wprowadził do sprzedaży wznowienie tomu drugiego trylogii Kevin`a J. Anderson`a "Uczeń Ciemnej Strony Mocy.

Archiwum wiadomości dla działu "Książki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.