TWÓJ KOKPIT
0

Książki

Dalsze losy "ESW" w naszych rękach

2001-04-24 11:38:00

Jak się dowiedziałem, wydawnictwo DeAgostini nadal rozpatruje czy "Encyklopedia Star Wars" zostanie wydana ponownie. Okazuje się że, wyniki badań marketingowych, jak i odzew ze strony polskich fanów Star Wars był taki sobie, a nawet powiedział bym mierny :-( - smutne ale prawdziwe. Wydawnictwo postawiło sobie pewien próg, który musi być przekroczony, aby pismo zaczeło się ukazywać w całej Polsce - ale nie za wysoki, który chyba nie został przekroczony, aby zacząć ponownie wydawać przed wakacjami kolejne zeszyty.
Ponownie zachęcam wszystkich do wyrażenia zgody i oczywiście dobrej chęci zaprenumerowania ESW - piszcie na adres: prenumerata@deagostini.pl.
Należy podać: imię, nazwisko i dokładny adres.

PS. mam cichą nadzieję, że wreszcie ukaże się coś dobrego i nowego na naszym bardzo ubogim rynku.
KOMENTARZE (1)

Książki

Polowanie na Łowcę

2001-04-11 11:38:00

W ksiągarniach pojawił się tom III opowiadań K.W. Jeter z cyklu "Wojny Łowców Nagród" pt. Polowanie na Łowcę:

...Kuat, właściciel stoczni produkującej okręty dla Imperium, nie ustaje w wysiłkach, by zniszczyć Boba Fett. Wyznacza nagrodę za jego głowę. Boba Fett wyrusza na Tatooine. Nie wie, że czeka tam jego najbardziej zacięty wróg, który nie spocznie, dopóki nie zgładzi słynnego łowcy nagród...

Wydawca: Amber Sp. z o.o. (wyd. I/2000 r.)
Cena: 27,80 zł
KOMENTARZE (1)

Książki

Czwarty i jak narazie ostatni zeszyt ESW - Update

2001-04-03 11:39:00

Jak już pisałem poniżej dokładna data ukazania się Encyklopedi Star Wars jeszcze nieznana, co nie oznacza że się na tym zakończy. Wydawnictwo DeAgostini nadal zbiera zapisy na prenumeratę jak i wszelkie uwagi od fanów Star Wars dotyczące finalnego wydania zeszytów np. proponzycji co jaki czas ma się ukazywać i czego dokładnie oczekujemy i za ile. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres e-mail: prenumerata@deagostini.pl.
Oto okładki 3 pierwszych numerów:KOMENTARZE (1)

Książki

Czwarty i jak narazie ostatni zeszyt ESW

2001-04-02 11:38:00 DeAgostini Polska Sp. z o.o.

Wydawnictwo DeAgostini Polska numerem czwartym zakończyło jak narazie sondaż rynku. Teraz musimy trochę poczekać, aż ESW ukaże się w całej Polsce, jaki to będzie okres - tego jeszcze dokładnie nie wiem.

Oficjalna informarmacja DeAgostini:
Drodzy Czytelnicy !
Bardzo dziękujemy za zainteresowanie i życzliwe przyjęcie naszej kolekcji pt. Star Wars. Gwiezdne Wojny-Encyklopedia.
Chwilowo wstrzymujemy jej wydanie, aby dokonać zmian zgodnych z sugestiami czytelników.

Osoby zainteresowane kolekcją poinformujemy o związanych z nią planach wydawniczych. Przepraszamy za kłopot, liczymy na Państwa wyrozumiałość.

Z Poważaniem,
Redakcja

KOMENTARZE (2)
Loading..