TWÓJ KOKPIT
0

Książki

Nowości z Amber'u

2001-06-27 11:38:00

Jak co roku na okres urlopowo-wakacyjny, wydawnictwo Amber szykuje sporą dawkę książek dla fanów "starłorsów". Kilka dni temu ukazała się kolejna książka z serii "Nowa Era Jedi", a tu proszę lada chwila w kięgarniach pojawią się "Dziedzic Imperium" Timothego Zahna (wznowienie !) i nowa pozycja, pod redakcją Kevina J. Andersona "Opowieści Łowców Nagród":
...Pięć opowiadań znanych pisarzy SF o najsłynniejszych łowcach nagród wszechświata Gwiezdnych Wojen, którzy przyjęli zlecenie Dartha Vadera na schwytanie Hana Solo.

Zbuntowany android-zabójca i jego plany przejęcia przez maszyny władzy w galaktyce, zmodyfikowany imperialny cyborg tropiący Hana Solo i Leię, przedstawiciel gadziej rasy specjalizujący się w polowaniu na Wookiech i szukający zemsty na Chewbacce, legendarny łowca z planety Gand, który przechodzi na stronę Rebelii, najsłynniejszy łowca nagród galaktyki Boba Fett - to bohaterowie wydarzeń ze świata Gwiezdnych Wojen...


Autor: red. Kevin J. Anderson
Wydawca: Amber Sp. z o.o. (wyd. I/2001 r.)
Cena: 27,80 zł
KOMENTARZE (1)

Książki

Punkt Równowagi

2001-06-16 11:38:00

Jak przed chwilą poinformował mnie Fett z Junkyard, w księgarniach pojawił się w sprzedaży tom VI z cyklu "Nowa Era Jedi: Punkt Równowagi".
...Yuuzhanie są coraz bliżej Coruscant. Na ich drodze leży planeta Duro i jej orbitalne miasta. Spodziewając się inwazji, Leia Organa Solo zarządza ewakuację. Sama nie opuszcza jednak planety. Wkrótce Obcy lądują na Duro. A przed rycerzami Jedi staje kolejne wyzwanie: uratować Leię z rąk bezlitosnych najeźdźców...
Autor: Kathy Tyers
Wydawca: Amber Sp. z o.o. (wyd. I/2001 r.)
Cena: 29,80 zł
KOMENTARZE (1)

Książki

Encyklopedia Star Wars - c.d.

2001-06-09 11:38:00 DeAgostini Polska

Wszyscy zainteresowani wydaniem przez wydawnictwo DeAgostini Polska, napewno czękają na informację związane z jej wydaniem. Ostatnio otrzymałem dwa maile dotyczące edycji ESW, która ma nastąpić w połowie września br.. Aktualnie trwają prace nad dopracowaniem wydawanych zeszytów i ich zawartości. Wydawnictwo jest otwarte na wskazówki i uwagi od fanów Gwiezdnych Wojen, dotyczące wydania.
KOMENTARZE (1)

Książki

"Uczeń Jedi #7 - Świątynia w niewoli"

2001-06-04 11:41:00

...Świątynia Jedi została zaatakowana. Dokonano zamachu na Yodę.Niebezpieczny intruz wnikną w szeregi Jedi. Wszyscy znajdują się na liście podejrzanych, a przy tym nikt nie jest bezpieczny. Obi-Wan i Qui-Gon Jinn muszą dotrzeć do jądra spisku. jeśli im się nie powiedzie, będą mogli tylko patrzeć, jak Świątynia jest niszczona....
Autor: Jude Watson
Wydawca: Egmont Polska (wyd. I/2001 r.)
Cena: 14,50 zł
KOMENTARZE (1)

Książki

"Gwiezdne Wojny", "Imperium Kontratakuje" i "Powrót Jedi"

2001-06-04 11:40:00

Albumy są kontynuacją wydanej wcześniej "Opowieści Filmowej" dotyczącej części pierwszej, z tą różnicą że okładki są niestety miękkie, ale cena jest dużo niższa i wynosi 18,50 zł. za album.
Autor: J.J. Gardner na podstawie scenariusza Georgea Lucasa
Wydawca: Egmont
(wyd. I/2001)
KOMENTARZE (1)

Książki

Nowe pozycje wydawnicze

2001-06-03 11:39:00

Jak doniósł mi właśnie Fett z Junkyard w przekazie holograficznym, pojawiły się na półkach księgarskich nowe książki z Egmontu - no nareszcie !, a są nimi: siódma część Uczenia Jedi - "Świątynia w Niewoli" w cenie 15,30 zł i trzy książki dla młodszych fanów, których akcja rozgrywa się w czasie klasycznej trylogii. Książki te, są podobnie wydane co album "Mroczne Widmo - Opowieść Filmowa" z jedną różnica, okładka jest miękka. Cena każdej książki wynosi 19,60 zł.
KOMENTARZE (1)
Loading..