TWÓJ KOKPIT
0

Książki

W druku... "Darth Maul Łowca z Mroku"

2001-08-24 08:12:40 Amber

Wydawnictwo Amber drukuje nową pozycję z serii Star Wars: "Darth Maul Łowca z Mroku"

Neimoidiański zdrajca wykrada holocron z informacjami o planowanej przez Federację Handlową blokadzie Naboo. Lord Sith wysyła w pościg swego ucznia. Tylko bezwzględny Darth Maul jest w stanie odzyskać holocron. Na drodze staje mu jednak dwójka rycerzy Jedi... i potężna bestia, która potrafi ukryć się przed Mocą.
KOMENTARZE (1)

Książki

"Nowa Nadzieja" dla Powodzian - Update

2001-08-19 11:38:00

Na początku tego miesiąca pisałem o specjalnym wydaniu przez wydawnictwo Amber części czwartej klasycznej trylogii Gwiezdne Wojny: Nowa Nadzieja, z której część zysku np. 5 zł, będzie przeznaczone na pomoc dla osób poszkodowanym podczas powodzi. Tu chcę podziękować wszyskim fanom i osobom, które poparły mój pomysł i wysłały już listy. Mam nadzieję że poparcie ze strony miłośników fantastyki wzrośnie jeszcze bardziej.
Piszcie maile do wydawnictwa Amber, oto adres: sales@amber.supermedia.pl.
Mam prośbę również do fanów Star Wars prowadzących strony, aby pomogli mi rozpropagować tę ideę i umieściły informację na swoich stronach.
KOMENTARZE (1)

Książki

"Nowa Nadzieja" dla Powodzian

2001-08-03 11:40:00

Zwróciłem się do wydawnictwa Amber z prośbą o wydanie specjalnej edycji książki Gwiezdne Wojny: Nowa Nadzieja, z której np. każde 5 zł. było by przekazane na pomoc dla powodzian. Mam nadzieję że każdy miłośnik fantastyki chciałby w jakiś sposób pomóc. Jeżeli popieracie ten pomysł, proszę o wysłanie maila do wydawnictwa na adres: sales@amber.supermedia.pl.
KOMENTARZE (1)
Loading..